Lush

Ár:   11 490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: e.m.e.s.e, az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2018. április 24.

Ár:   11 490 Ft
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek

"A gyönyörű dél-amerikai nők csipkebogyóolajról, marokkói argánolajról és ghánai moringáról suttogtak nekünk. Nem hisszük, hogy létezik szépítő varázsszer, de ha egyesítjük a világ legünnepeltebb összetevőit, az csodát tehet. Fedezd fel a szépség egzotikumban gazdag tégelyét, mely egyszerre lágyítja és mattítja az arcbőrt.

Hidratálás után melegíts fel egy keveset az ujjaid között (vagy vidd fel közvetlenül az arcodra), és a sűrű állagú krém könnyen beszívódó, selymes olajjá változik, mely bársonyossá teszi a bőröd. Annyira jó érzés, hogy abba sem tudod majd hagyni! A Magical Moringa használatával ráadásul meghosszabítod az alapozód hatását. Gyönyörűen mattít, mindkét nem számára tökéletes választás."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Rhya

2017. február 9.

Imádom ezt a krémet, bőröm egyik legjobb barátja lett. Könnyen kenhető, gyorsan beszívódik, nem fénylik át. Kellemes az illata is.
Nálam mondjuk sminkalapként nem vált be, de ez az én bőröm hibája.
Határozottan szebb lett a bőröm, és ezt ennek a krémnek is köszönhetem, bár nem csak ezt a krémet használom a rutinomban.
Tavaly november óta még kb. a fele megvan, így viszonylag pénztárcabarát is.
Nekem megérte, nem bántam meg. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 9.

Nálam mondjuk sminkalapként nem vált be, de ez az én bőröm hibája.
Tavaly november óta még kb. a fele megvan, így viszonylag pénztárcabarát is.
Nekem megérte, nem bántam meg. Újravevős.

moonwalker

2017. január 28.

Ez a krém hihetetlen, egy igazi csoda! Semmi sem használt eddig ebben a rettentő hidegben, az alapozó nap végére lehámlott az arcomról meg a homlokomról, pedig MAC alapozót használok. Mióta ezt a krémet kenem fel, ez a probléma megszűnt. Primernek is tökéletes. Nagyon nagyon puhává varázsolja a bőrömet. Az ára kicsit húzós, de teljesen megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

janka.s

2016. december 30.

Hónapok óta az eladólányoktól kunyerált mintákból éltem, mert mocsok drága ez a csoda. :) Na most sikerült elcsípnem egyet féláron a leárazáskor, bár így sem olcsó, cserében igen nagy adag, ami sokáig ki fog tartani. Sok-sok arckrémet próbálgattam már az évek során, és egy sem volt az igazi. Kevert bőrtípusom van, T-vonalban zsíros, nagy pórusokkal, a többi részen szárazabb, téli időszakban hámlós részekkel, mindemellett kipirosodásra is hajlamos. Különleges élmény volt az első használata a krémnek, mert én ilyen állagú cuccal be nem kentem volna magamtól az arcom az tuti. Mint a vaj. Szó szerint. Aztán ahogy meleg kézzel hozzáér az ember, és az arcára keni, egyszerűen elolvad és hipphopp beszívódik, olyan babapopsi sima és matt bőrt hagyva maga után, hogy az tényleg csoda! Se egy pattanás, se eltömődő pórusok... Csak tiszta, hidratált bőr, amit egésznap simogatna az ember lánya :) Imádom. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 30.

AlexaRed

2016. szeptember 11.

Ez a krém egyszerűen csodát tett az arcbőrömmel!!! Egy ismerősösöm hozott termékmintát , mert már szinte semmi sem segített az arcbőröm zsírosságán.De ezt kipróbáltam, gondoltam mit veszíthetek...Azóta olyan érzés hozzáérni az arcomhoz, hogy egész nap ezt simogatnám. Végre nem kell szégyenkezve végigmennem az utcán, mert zsíros és fényes a fejem, és az alapozómat is jobban tartja :)))))) Sajnos nagyon nagyon nagyon drága nekem, pedig csak ezt használnám szívem szerint :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

boglarkab

2016. augusztus 27.

Zsírosodásra hajlamos bőröm van, a Lushban erre kaptam egy mintát ebből a krémből. És úristen, fantasztikus. Púder nélkül is csak 6 óra múltán kezdett olajosodni a T-zónám, nem is tudom, mikor volt utoljára ilyen a bőröm. Öt csillag, mellesleg nagyon kevés kell belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

Lunann

2016. május 3.

Első véleményező, juhúú :D
Szóval..betértem egy Lush üzletbe és közöltem az eladóval, hogy pofátlanság ide-oda, vásárlás nélkül szeretnék kapni egy arckrém mintát abból, amit ajánl az arcbőrömre. Hosszabb beszélgetés után kettőt ajánlott, de végül három mintát is adott. Ő az egyik. Nagyon furcsa krém. Tapintásra olyan, mintha egy zsírosbödön lenne, amikor elkezdem kenni az arcomra már szinte várom (a más krémekből tapasztalt) undorító zsíros, ragacsos érzést, de semmi. Kenem és a krém eltűnik, ez valami hihetetlen! Egyetlen hátránya, hogy emiatt a végtelenségig kenhetném, akárhány rétegben mert egyszerűen nem sok belőle sosem. Szerintem a 45gr-os kiszerelés nagyon kiadós lehet, mert én a mintát hetekig fogyasztottam (igaz, a többi lush mintával együtt). Sajnos nagyon sokallom az árát, így megvenni sosem fogom, de kiélvezem az utolsó pár cseppjét is! Ez a krém tényleg varázslatos! Kérjetek mintát!!! :)
Ja igen, az lemaradt, hogy gyönyörűen lehet sminkelni rá, nem izzad be tőle a bőröm. Nagyon selymes lesz, minden kis száraz foltot eltűntet, nagyon nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 3.

Első véleményező, juhúú :D

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Illatanyagok: Aniba Rosaeodora (Rosewood) Oil, Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Limonene, Linalool, Parfum/Fragrance

Az Ausztráliában őshonos szantálfa kérgéből kivont illóolaj, melyet CosIng hivatalos funkció besorolása szerint maszkoló (szagokat, ízeket semlegesítő hatású) összetevőként használnak a kozmetikumokban.