Lush

Ár:   1950 Ft és 3190 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   50 g és 115 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2017. április 26.

Ár:   1950 Ft és 3190 Ft
Kiszerelés:   50 g és 115 g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Kellemes illatát citromból, grapefruitból és lime-ból keverték ki. A finom port, mely elnyeli a hajszálakon levő zsírt, könnyű kikefélni a frizurádból, nyugi, nem fog fehér, poros nyomot hagyni maga után.

senskin

2015. augusztus 5.

2014.11.01:Nos, alapban használok hajhabot, lakkot a hajamra. Ha másnapra, harmadnapra zsíros hát megmosom. Viszont, néha mégsem...
Akkor használom ezt.
Ez az első szárazsamponom és szerintem nem csinálok rendszert a vásárlásából.
Jónak jó, mert menti a hajat, de korántsem tökéletes.
Feltúrbózza a hajat persze, de nekem hamar össze is esik. Felszívja a zsírt, kis időre, de a hajam nem lesz tőle friss, és ezt érzem is. Olyan elmegy kategória.
Ha összekötöm, akkor még munkába is hajlandó vagyok így elmenni, hogy beszórtam vele a fejemet! :)
Kiengedve merész lenne, mert a hajamat nem tartja, olyan semmilyen, éppenhogy nem látszik zsírosnak, de mégis az...értitek.
Figyelni kell a szórásra, mert őszes, poros lesz a haj tőle, a színét megváltoztatja és púderes-matt marad a hatás!
Sok hajmosást nem tolok ki vele, max. egyet. Hirtelen, ha nem tudok éppen hajat mosni, akkor oké, de egy frissen mosott érzést nem fog pótolni....
Up&Go: Előnye, hogy nem irritálja a bőröm. Természetesebb, mint más porok. Ezért megadom az ötöst.
Ha a flakonból szórom a hajamra és jól befésülöm dúsító kefével, még kiengedve is elmegy a hajam. Még a lakkot is elbírja, ha kell rá.

Újra vagyok kommentelni: Csalódtam benne. Igazából hiába szórom mértékkel. Viszket a fejbőröm tőle és amikor már megvakartam vettem észre: Zsíros, korpás lettem tőle....Ennyit arról, hogy elviszi a zsírosságot, de letapad a fejbőrre az a kukoricából nyert púderes vacak.
Hosszútávon szerintem nagyon nem jó.

2015.08.05.: Senkinek nem ajánlom, inkább mosson mindenki hajat! Szörnyű! Hiába szórok keveset, formázhatatlan a haj tőle....férjem megkérdezte, milyen ősz a hajad? Szóval gáz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

Akkor használom ezt.
Ez az első szárazsamponom és szerintem nem csinálok rendszert a vásárlásából.
Jónak jó, mert menti a hajat, de korántsem tökéletes.

Hosszútávon szerintem nagyon nem jó.

nobesz

2015. augusztus 2.

50%-os leárazásnál jutottam hozzá, de teljes árért is megvenném, mert végre egy szárazsampon ami tényleg bevált. könnyű használni, egész jó az illata. igaz, hogy néha előfordul, hogy kicsit fehér marad a hajam, de pillanatok alatt orvosolható a hiba, míg a sima hintőpornál ezt nem sikerült elérnem. úgy használom, hogy tenyerembe rakok egy kicsit, és az előrehajtott a fejemen oszlatom el. egész hamar bele lehet jönni. nekem nem is kócolódik tőle a hajam. és nagyon sokáig elég. már egy éve megvan, de még mindig a feléig van a csodapor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

Vitelotte

2015. április 7.

Sajnos nekem is azt kell mondanom hogy hiába finom az illata, nem jobb egy mezei hintőpornál, nem oldja meg a problémát amire szánták, ráadásul nehezen fésülhetővé teszi a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 7.

Ann S

2014. november 30.

Szerettem volna szeretni, mert nagyon finom az illata és kevés is elég belőle... viszont fehér marad utána a hajam, ráadásul nem jobb, mint egy sima hintőpor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 30.

turbolya

2014. november 29.

Teljesen korrekt, jól működik, nem is nagy macera eltüntetni a nyomát (bár nekem "könnyű", mert már őszülök:-) Könnyedebbé, jobb tartásúvá teszi a hajat, és nem tapasztaltam semmi mellékhatást, például nem követi a használatát zsírosodás vagy ilyesmi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 29.

Mici néni

2014. szeptember 23.

Nem hiszem, hogy valaha is kiürül a flakon, annyira kevés kell belőle, különben még a szőke hajon is meglátszik. Ritkán használom, mert a hatásávál se vagyok teljesen megelégedve. Az illata viszont ténlyeg felfrissít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 23.

Tinc

2014. április 10.

Az elmúlt hónapokban rendesen küzdök a hajam zsírosodása ellen... sok mindent próbáltam, kezdetben hintőport, aztán a balea száraz samponját, ami elég jó... de valahogy még sem oldotta meg a problémám. Félre értés ne essék, nem a hajmosással van bajom, csak egyszerűen a túl gyakori (1-2 naponta) mosást nem szereti sem a hajam, sem a hajfestékem. Erre a száraz samponra nemrég bukkantam rá, egy külföldi ismerősöm ajánlotta, és ő ódákat zengett róla. Így mertem megvenni a 12 euros, borsos ára ellenére is. Viszont tényleg nagyon jó! Finom citrusos, friss az illata, és 1-2 nappal kitolja a hajmosásokat... Szépen rászórom a hajamra, vagy a kezemre és bedörzsölöm az érintett hajtöveket, átfésülöm, formázom és kész! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 10.

kontrakcio

2014. január 22.

Lehet, hogy én vagyok a béna, de valahogy nekem ez nem működik (de szerintem így lennék a többi szárazsamponnal is)... Ha zsírosabbnak látom a hajam, de nem tudom megmosni, akkor teszek ebből rá, de igazából nem látom, hogy sokat segítene a helyzeten, viszont legalább fehéres marad a hajam (mondjuk ha este teszem rá, akkor reggelre már nem olyan). Na mindegy, azért majd elhasználgatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 22.

toth.ildi

2014. január 11.

Az illata nagyon kellemes, bár sajnos a hajon egyáltalán nem érződik. Kicsit nehéz felvinni, sok a mosdókagylóban landol, de ennek ellenére szeretem, egy-két nappal kitolja a hajmosást, kicsit ugyan mattá teszi a hajat, de engem ez nem zavar. Már használom egy ideje, szerintem egy évig kihúzza a flakon így az ára is megéri, főleg, hogy némi dúsítást is tapasztaltam így két legyet ütök egy csapásra mert nagyon vékonyszálú a hajam így hamar lelapul és zsírosodik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 11.

Nina5595

2013. október 30.

Sajnos nem vált be, pedig nagyon szeretni akartam. Amikor felviszem a hajamra mindegy hogy a tövekre szórok először vagy a kezembe, akkor is minden poros lesz, nem csak a hajam. A hatása sem az igazi, a szőke hajamat mattá teszi és nagyon fura állagot kölcsönöz neki. Az illatáért, az összetevőiért és mert sokáig elég, kapja a pontokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 30.

Tisztítószerek: Citrus Aurantifolia (Lime) Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil, Citral, Geraniol, Limonene, Linalool