Lush

Ár:   1950 Ft és 3190 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   50 g és 115 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2017. április 26.

Ár:   1950 Ft és 3190 Ft
Kiszerelés:   50 g és 115 g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Kellemes illatát citromból, grapefruitból és lime-ból keverték ki. A finom port, mely elnyeli a hajszálakon levő zsírt, könnyű kikefélni a frizurádból, nyugi, nem fog fehér, poros nyomot hagyni maga után.

hnhenna

2013. április 5.

Ritkán használom, de amikor igen, akkor nagyon nagyon jól jön :) nagyon friss, citromos illata van, 1-2 nappal tovább tudom kiengedve hordani a hajam. Nagyon kevés kell belőle, a nagy üveg belőle szerintem három generációt is kiszolgálna, én másfél éve "nyűvöm" a saját, pici üvegem. Ami miatt levonok egy csillagot, az az, hogy rettenetesen matt, fénytelen, és ahova felkerült, bármennyire is jól dolgoztam el, mindig kissé fehéres lesz a hajam. Cserébe viszont a volumen nagyjából megkétszereződik. Nekem lelapulási problémáim nincsenek, de hallottam olyat, aki frissen mosott hajra használja volumennövelés gyanánt. Az összetevői is teljesen jók. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.

nop

2013. január 12.

Életmentő!! Nagyon friss az illata, és legalább 1, de ha kell, akkor 2 nappal is el lehet tolni vele a hajmosást. Lassan fogy, így nagyon megéri az árát. Tényleg nem marad utána fehér a haj, nekem alapdarabbá vált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 12.

Mariko

2012. november 17.

Tényleg a leges-legjobb szárazsampon! Az illata isteni és ha kicsit megdörzsölgetem és kifésülöm nem marad fehér nyoma.1, de vészhelyzetben akár 2 napig is húzni lehet vele a hajmosást. Lassan egy éve használom és még a negyedéig sem fogyott el, úgyhogy az ára sem vészes. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 17.

mimozi

2012. szeptember 20.

Ez egyszerűen a legjobb szárazsampon amit valaha használtam! Persze azt nem vártam el tőle, hogy tapintásra is frissé varázsolja a hajamat, de látszatra abszolút tökéletes. Általában 2-3 naponta mosom a hajam, csak 1-et bír ki kibontva, azonnal tiszta zsíros az egész, de ezzel még a 3. napon is ki merek menni kibontott hajjal! Persze taperálni nem kell, mert elég fura, koszos a tapintása ugye, de hát hajmosás helyett tökéletes!
(Csak hogy lássátok a hatást, még az apukám is észrevette, ami aztán tényleg nagy szó! És a barátom is folyton csórni akarja!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 20.

Yndre

2012. március 7.

Semmi extra. Számomra ugyanolyan hatástalan mint az előtte általam használt bármelyik száraz sampon. +1 pont amiért az illata nagyon finom citrusos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 7.

Tisztítószerek: Citrus Aurantifolia (Lime) Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil, Citral, Geraniol, Limonene, Linalool