Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ann S, Módosítva: 2014. december 2.

Kiszerelés:   50g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók

"Ez az édes, virágos és gyümölcsös illatú tömb antioxidáns hatású argánolajjal, valamint nyugtató rózsaolajjal készül. A szágópálma – nagyon hasonló módon, mint az adukibab a Wiccy Magic Musclesban – fokozza a masszírozó hatást és élénkíti a vérkeringést."

hrvthl

2017. január 26.

En nagyon szeretem! A gyongyok nekem kellemesek ahogy kicsit karcoljak a hatamat. Mellesleg pedig rose jam illata van 😍😍😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

agnesbagi

2017. január 7.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a testápoló tömbbel. Egyrészt nagyon jól táplál így télen és csodás illata van. Viszont nekem is borzasztó gyorsan törik és a rózsaszín gyöngyök inkább karcolják, mint masszírozzák a bőrömet. Arról nem is beszélve, hogy túl sok van belőlük, így valójában elég pici maga a kenhető rész. Ha megcsinálnák gyöngyök nélkül, akkor biztosan megvenném (ezt ajándékba kaptam) és az csillagos ötös lenne, így azonban túl nagy macera használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

blankasara

2016. augusztus 14.

Elkötelezett Lush rajongóként nagyon nehéz választanom, de talán ez a kedvenc masszírozó testápolóm, illetve a szív formájú csokis kollégája. A Lush árait nézve szerintem ő még viszonylag barátinak mondható. Finom illata van, ami sokáig érezhető és hosszú ideig elég egy tömb. Sajnos törik, de nyilván az állaga miatt, így ettől függetlenül tőlem ötöst érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

BeataSz

2016. június 17.

Talán még kevés is neki ez az 5 csillagos értékelés.Imádom! Az illata pedig eszméletlen finom, biztosan újra meg fogom venni ha elfogy!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 17.

Rozsaszinponilo

2016. április 16.

Csak éjszakára kenhető, sokáig rajta marad a bőrön, de reggel elképesztően pihe-puha bőrrel ébredek, ha őt használom. :) Az illatába pedig egyenesen szerelmes vagyok! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 16.

Lunann

2016. január 18.

Szuper! Nagyon könnyen kenhető, hamar beszívja a bőr, nem hagy zsíros érzést maga után és isteni az illata. Még a párom is megdicsérte, pedig ő nagyon válogatós :) Szuperszexi, nőies illat, de nem túl tartós és erős, parfüm mellé nyugodtan lehet használni. Fincsi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

liljaa

2016. január 12.

Jópofa, kellemes használni, rekordidő alatt rendbe teszi a kiszáradt bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

Jópofa, kellemes használni, rekordidő alatt rendbe teszi a kiszáradt bőrt.

kismackoful

2015. december 13.

Egy párszor használtam eddig, az illata nagyon finom és tartós is. Még a ruhán is megmarad, ha használat után öltözöm fel. Én télre el fogom ezt használni, de nyáron sztem túl zsíros és sok lenne, úgyhogy ez egy ilyen időszakos téli használatra teljesen jó.
Én magamon használom csak, a kezem melegétől tök jól felolvad, párszor végighúzom a kívánt felületen és aztán belemasszírozom kicsit. Hamar beszívódik, bár száraz a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 13.

dettiii

2015. július 4.

Az enyém is eltört, de imádom!! Gyorsan fogy, az illata és a hatása is csodás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 4.

Az enyém is eltört, de imádom!! Gyorsan fogy, az illata és a hatása is csodás.

Lills

2015. április 12.

Az enyém már az első használat után 3 darabban volt, ennek ellenére én nagyon szeretem. Azt hittem, soha nem fogja beszívni a bőröm, ehhez képest egész hamar beszívja és nagyon puha, hidratált marad utána napokig. Illatát nagyon szeretem, elég erős, de engem nem zavar mert tetszik (Lush-használóknak gondolom nem újdonság az erős illat de én még új vagyok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 12.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin