Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ann S, Módosítva: 2014. december 2.

Kiszerelés:   50g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók

"Ez az édes, virágos és gyümölcsös illatú tömb antioxidáns hatású argánolajjal, valamint nyugtató rózsaolajjal készül. A szágópálma – nagyon hasonló módon, mint az adukibab a Wiccy Magic Musclesban – fokozza a masszírozó hatást és élénkíti a vérkeringést."

dettiii

2015. július 4.

Az enyém is eltört, de imádom!! Gyorsan fogy, az illata és a hatása is csodás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.

Az enyém is eltört, de imádom!! Gyorsan fogy, az illata és a hatása is csodás.

Lills

2015. április 12.

Az enyém már az első használat után 3 darabban volt, ennek ellenére én nagyon szeretem. Azt hittem, soha nem fogja beszívni a bőröm, ehhez képest egész hamar beszívja és nagyon puha, hidratált marad utána napokig. Illatát nagyon szeretem, elég erős, de engem nem zavar mert tetszik (Lush-használóknak gondolom nem újdonság az erős illat de én még új vagyok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 12.

soakau

2015. március 12.

Hmmm, nagyon finom illatú. A Rose Jam illatcsaládba tartozik, viszont mellette megjelenik a kakaóvajas illat is, ezt az Earl Grey-nél jobban értékeltem. Sokáig érződik a rózsás illat is, és rajtam kellemes marad hosszútávon is. Az enyém még nem tört el.:) Bőrpuhító, -ápóló hatása ennek is nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 12.

Timpi

2015. március 1.

Enyém is eltört :( de ettől még szeretem, különleges ròzsás illat, jó a bőrömnek is, nálam 5 ös :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 1.

angelcare

2015. február 11.

Nagy csalódás.....Először is picike.Másodszor a 3. használatnál letört belőle egy darab amit így elég macerás használni.Harmadszor pedig reggelre erjedt gyümölcs "illatúan" ébredek. Egyébként jól hidratál és reggelre beszívja a bőröm,de az előbb említett okok miatt csak közepest tudok adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 11.

Epetra90

2014. december 3.

Imádom :) nagyon finom édeskés rózsa illata van. hasonló a Rosé jam hez :) es hídratál is :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 3.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin