Lush

Ár:   2450 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2017. szeptember 26.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Pattogatott kukorica illatú, sós és édes ajakradír, finoman eltávolítja az elhalt hámsejteket.

viviennoo

2017. február 26.

Bevallom, az elso 2-3 hasznalatnal csalodott voltam, nem vettem eszre igazabol semmi valtozast. Es ugy voltam vele, hogy teljesen penzkidobas volt, hisz ha edessegre vagyom, veszek egy csokit 150 ft-ert, es nem ezt majdnem 3000 ft-ert. De nagyon akartam, hogy jo legyen, bevaljon ez a termek, mert tetszett, hogy nincs allatokon tesztelve, az ize, meg maga az hogy kezzel keszitett :) aztan egyre tobbszor hasznalva azt vettem eszre, hogy tenyleg szebb a szam. Ugyhogy nem rossz kis termek ez, azt nem mondom, hogy tenylegesen megeri az arat, de amit lehetett, azt kihozta az ajkaimbol.

update: hát nem, nem lett a kedvencem. igazából nem érzem azt, ha egy picit erősebben vannak kiszáradva az ajkaim, hogy elbánik vele. Nem tud vele mit kezdeni. és ennyi pénzért szerintem azért elvárható lenne. Tényleg sajnálom, de nem fogom újra venni :/ Utána sokszor kell fogkefével is átdörzsölnöm = nem egy pótolhatatlan termék. Így leviszem a 4-ről 2 csillagra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

Luri

2017. február 25.

Körülbelül 3 hónapja használom. Azt nem mondanám, hogy rendszeresen, mert csak akkor jut eszembe, amikor látom, hogy "hú, de csúnyán néz ki a rúzs az ajkaimon". Akkor bevetem, szépen átradírozom a számat és utána pihe-puha, jó ízű/illatú és végtelenül sima lesz. És hát az íze... még sosem sikerült az egészet lemosnom, valahogy használat közben mindig "eltűnik" a számról. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

Zember

2017. február 24.

Eleinte bevallom elég szkeptikus voltam a termékkel kapcsolatban, egyrészt az ára miatt. Másrészt, mert sokáig gondolkodtam, hogy kell-e egyáltalán ajakradír, amikor ott a fogkefe. Eleinte próbálkoztam saját előállítású dolgokkal, házi praktikákkal. De őszintén szólva nagyon beleszerettem a termékbe: az íze, a különleges illata. Nálam nagyon bevált, elég hatékonyan teszi a dolgát és tényleg sokáig elég. Heti 1* átdörzsölöm nedves ajkakon majd ajakhidratálóval bekenem. Tényleg látom a különbséget, kellemes érzés a használat közben és után is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

szofiaa

2017. február 6.

Ez egy áldás számomra. Nagyon problémás az ajkam, olyan szempontból, hogy gyakran szárad és, ha ezzel átradírozom, mintha kicserélték volna:) Az ajakbalzsammal együtt pedig az eddigi leghatékonyabb ajaktermékeim. Nem is beszélve erről a mennyei ízről, valami hihetetlen.
A kis tégely akár egy évre is simán elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

A kis tégely akár egy évre is simán elég.

marliz

2017. február 2.

Sokáig nem gondoltam, hogy szükségem lenne ajakradírra, de egyszer mégis rászántam magam erre. Nem bántam meg. Drágálltam, de nagyon kevés kell belőle, sokáig elég. Szeretem az illatát, nem irritál, kellemesen bizsergető érzést hagy maga után. Szép, sima lesz szám. Használata után a matt rúzsok nagyon szépen felfekszenek a számra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 2.

mafalda

2017. január 11.

Na ez a kis "finomság" is hazajött a bubblegum párjával együtt, áhh imádom, annyira puha lesz tőle a szám h az hihetetlen.😆💋

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

dubniczalexandra

2017. január 10.

Milánóban Lush-ban kaptam ajándékba a kedvenc eladómtól, mert tudja mennyire ajakradír függő vagyok. Szinte az összeset próbáltam már. Most viszont őt veszem a legtöbbször elő, ilyenkor télen szeretek naponta 2x-3x is radírozni. Illat, hatékonyság és íz 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

nikolettnikole

2017. január 1.

Nekem kb 2 éve van meg de szinte semmi nem fogyott belőle. Jó befektetés tényleg behozza az árát egyszer meg lehet venni, az íze finom.
Lehetnének kisebbek is a szemcsék benne én nagynak találom kicsit durva . Nem rossz, néha előveszem , de nem tett semmi különösebb jó dolgot a számmal. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 1.

Timi1995

2016. november 29.

Még tavasszal vettem de alig fogyott belőle. Nekem az illata nagyon tetszik, és őszintén szólva nem csak radírozok vele de néha meg is eszem.. Teszi a dolgát, egyedül az ára ami elég húzós ,de egyszer meg lehet venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 29.

kneva

2016. november 4.

Bár nagyon durvák benne a cukor-só szemcsék, mégis ez a kedvenc ajakradírom. Sokszor már elcsábultam, de mindig visszatértem hozzá. Rúzsos lány vagyok, időnként bizony elkél az ajakradírozás (csakúgy, mint az ajakbalzsamozás). Nedves ajkakon használom, a bőrömet még soha nem sértette fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 4.

Hidratálók: Sucrose, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.