Lush

Ár:   2450 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2017. szeptember 26.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Pattogatott kukorica illatú, sós és édes ajakradír, finoman eltávolítja az elhalt hámsejteket.

ftmea13

2016. október 17.

Nagyon sokan kinevettek, amiért ilyen felesleges dologra adok ki pénzt, de nem igazán érdekelt, mert szerintem nagyon megérte az árát. Egyik barátnőm olyan butaságot mondott, ennyi erővel arcradírral is csinálhatom:D Nyilváán:D Fogkrémmel én is próbálkoztam, valóban jobb lett, de mindig úgy éreztem, hogy maradt ott felesleg. Miután kipróbáltam ezt, annyira puha volt a szám, egyszerűen öröm volt nézni, milyen szebb lett. Szerintem igenis hasznos kis cucc, mellesleg nagyon sokáig elég lesz úgy érzem. Popcorn ízesítéssel megvagyok elégedve, ugyanis nem akartam édeset, és valahogy erre kíváncsi voltam. Tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 17.

scorpionqueen

2016. szeptember 28.

Nem vagyok benne biztos, hogy mi az az értékhatár, ami fölött illik szidni egy terméket, szóval ez kap egy hármast.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

nyuszita

2016. augusztus 22.

Te jó ég! Hogy én mennyire boldog vagyok, hogy krémmániázok! Ha nem tenném, valószínűleg sosem vettem volna meg ezt a terméket. Amúgy is kedvelem a Lush cuccokat, de totál feleslegesnek tartottam egy ajakradírt, azt hittem, pénzkidobás lenne. Eddig a fogkefémmel dörzsölgettem át a számat, ha szükségét éreztem. De ez ezerszer jobb, ez valami csoda! Persze, potyog, de én a mosdó fölött szoktam használni. Utána olyan szép lesz a szám, hogy öröm nézni! Az íze és az illata pedig zseniális. Szóval tényleg van értelme a használatának és sokáig elég ez a pici tégely.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

2016. július 6.

Próbálkoztam házilag valami hasonló előállításával, az illat/íz nem is volt szempont, csak az állag/hatás, de nem sikerült, ilyen finomra/apróra őrölt szemcséjű cukrot nem találtam, úgyhogy megvettem a terméket, és nem bántam meg. Pici csipetnyi kell belőle egy alkalomal, 10-12-szer biztos használtam már és meg sem látszik rajta hogy használva lett, úgyhogy nagyon-nagyon sokáig elég lesz. Szépen eltávolítja az elhalt hámsejteket, nem irritál. Én úgy használom, hogy a száraz ajkaimra kenek egy kis ajakbalzsamot, és azon dörgölök szét egy pici mennyiséget ebből a radírból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 6.

norika78

2016. június 17.

Imádom! Mindent imádok benne! Isteni az íze, leszedi a felesleges száraz bőrt, nagyon kis puhák lesznek az ajkaim és utána egy jó ajakápoló jól beszívódik. Nem mondom, hogy nem tudnék élni nélküle, de na… :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 17.

rekamye

2016. február 24.

Sajnos főleg télen nagyon szárazak az ajkaim. Hidratálót -pl carmex- használva is eléggé kicserepesedett és sok az elhalt bőr (ez részben köszönhető a szájrágásomnak is). Szóval úgy döntöttem, kipróbálom ezt a kis terméket, ami igazából nem kis, hanem rengeteg termék! :D Kis tégely, sok ajakradír!
Az illata ÁÁÁÁÁááááááááááh! :D imádom! Az íze is finom, de a legjobban mégis csak a hatásáért szeretem.

Használat előtt benyálazom a szám -bocsánat-, aztán a középső ujjamat belemártogatom, tapogatom a termékbe, és már mehet is a radírozás! Szépen leszedi az elhalt hámsejteket, és nagyon könnyen le lehet kaparni utána a nem kívánt bőrcafatokat. Gondolom azért is, mert felpuhítja a bőrt. Ugyanis használat után nagyon puha, finom ízű és sima lesz a szám, ami nekem ilyenkor minden pénzt megér!

Jó termék, hatásos, sokáig elég és még finom is! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

Jó termék, hatásos, sokáig elég és még finom is! :D

novak.v

2016. február 20.

Szárazabb az állaga, mint amire számítottam, de muszáj volt megvennem és kipróbálni, meg kellett is nah, volt mit leszednie, amivel meg is birkózott. Szóval teljesen rendben van a termék, hozza amit ígér, kellemes az illata, ha kicsit lenyalod semmi bajod nem lesz, de az ára miatt 4. cs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 20.

Parlandorka

2016. január 29.

Amikor megvettem és kipróbáltam, nagyon tetszett az illata, de túlságosan olajosnak találtam. Én eleve viszolygok az olajos érzéstől a bőrömön, így ezt is félretettem. Aztán mikor újból a kezembe került, azt tapasztaltam, hogy csodák csodája, az olaj kiszáradt belőle, a termék viszont nem romlott meg. Na, ekkor kezdtem el használni, és hát mondanom se kell, imádom. Eleve nagyon szeretem az édes és sós ízt együtt, szóval ez nekem tuti befutó. Azért persze nagy önuralommal le szoktam törölgetni a számról használat után, bár szívem szerint egyszerűen lenyalnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 29.

Anittta

2016. január 24.

Nagyon vacilláltam, hogy megvegyem vagy sem a kissé borsos ára miatt, de végül elhoztam a popcornosat. Azóta töretlenül imádom, az én ajkaimon sajnos a carmex sem segít, nagyon könnyen szárad ki, és hámlik folyamatosan... viszont ez a kis cuki gyönyörűen leradírozza, nagyon szép színe lesz a számnak, és eszméletlenül puha lesz!! Utána jól becarmexezem azért a biztonság kedvéért:) Nagyon sokáig elég a kis tégely, és igaz, hogy otthon is elő lehet állítani hasonlót, de ilyen finom illata és íze nem lesz :D Szóval engem megvettek kilóra

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

koboldmaki

2015. augusztus 30.

Szeretem használni, bár el szoktam felejteni, hogy ilyenem is van.😊 Elég régóta megvan már,de a minősége nem romlott. Drágának tűnhet,de nagyon sokáig használható, az illatát pedig imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Hidratálók: Sucrose, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.