Lush

Ár:   2450 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2017. szeptember 26.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Pattogatott kukorica illatú, sós és édes ajakradír, finoman eltávolítja az elhalt hámsejteket.

Lierre

2015. január 20.

A Popcorn név onnan eredhet, hogy polenta, kukoricadara is van benne, no meg pattogós cukor, semmi köze a szó szoros értelmében a pattogatott kukoricához :)
Jól radiroz, finom ízű, bár először túl erősen radíroztam a számat, s kissé kiszáradt. Ha elfogy megpróbálom magam is reprodukálni, mert még egyszer Ennyit nem költök egy kanál cukorra, olajra, csipet sóra és vaníliaaromára! Egyébként tényleg imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 20.

Epetra90

2015. január 5.

Kiválóan radíroz. Használtam ajakradír és arcradírként is. Mindkét esetben bevált. Szuperül leradírozta amit kellett neki. Kellemes, sós karamell íze és illata van. Nagyon tetszik, hogy gyakorlatilag cukorral radíroz. Utána érdemes Lush ajakápolókat használni, hogy tartós maradjon a hidratáció. (Egyébként megfigyeltem már, hogy a Lush termékek együtt a legverhetetlenebbek! Más termékekkel össze-vissza használva olykor nem 100%os hatékonyságúak) Idén mindent lecseréltem Lushra az ajakradírtól a dezodorig és nekem bevált. Tökéletesen működnek együtt a termékek és szuper illatom van mindig. A popcorn egyébként a mézes ajakápolóval a legtutibb. Mindkét terméket mindenkinek ajánlom. Télen egyszer sem volt cserepes a szám. A popcornt heti 2 -3 alkalommal használom az ajakápolót napi 2-3 alkalommal. Mindkét termék sokáig elég (így gazdaságos is) , épphogy egy csipetnyit érdemes használni a radírból. Imádom a kólás, piros ( Santa's) ajakradírját is a Lushnak. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 5.

bobekecske

2014. március 19.

Annyira finom illata van, hogy ismét megvettem egy ilyen Lush ajakradírt, pedig már megtanulhattam volna, hogy ez nem nekem való termék.
Jól radíroz, de utána mindig azt érzem, hogy csak még szárazabbá válik a szám (ha amúgy is ki van cserepesedve), sőt, picit irritálja is a bőrt. Használni én csak a mosdókagyló fölött szoktam, mert pereg, így limitált alkalommal használom, nem vinném magammal sehova. Hatását tekintve (hatóanyag ide vagy oda) nekem ugyanennyit ér egy benedvesített fogkefével finomat átdörzsölni az ajkaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 19.

Pandácska

2014. március 12.

Íze, illata egyszerűen mesés, legszívesebben megenném az egészet, persze nem erre találták ki :) Nagyon jól radíroz, utána egy kis ajakápoló és készen is vannak a csodás, puha ajkak. Szerintem nem annyira drága, mert bár a tégely kicsi, azért nagyon sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 12.

LenaL

2014. március 4.

Ahhoz képest, hogy ez egy ici-pici miniatűr tégelyke, elég vicces ára van. Mondja ezt az, aki négyszer ennyit is képes kiadni egy még kisebb tégely high end ajakápolóért - elvonóra kéne mennem... Na jó, nem szóltam semmit. Annyi amennyi. Pláne, hogy évekig elég lesz, mert hónapok óta megvan és még mindig szinte teli van.
Lényeg, hogy imádom az illatát, aminek nyilván a világon semmi köze a popcornhoz, sokkal inkább édes, picit sós karamel-vanília beütésű. Én odáig vagyok az ilyen illatokért, abszolút zseniális, érzékeket simogató és isteni finom. Szépen radírozza az ajkakat, utána ajakbalzsamot teszek fel (amelyik éppen a kezembe akad, amelyikhez kedvem van), és babapopsi-puha érzése lesz a számnak. Szóval nagyon jó kis termék. Ha egyszer az életben elfogy, biztosan veszek újat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 4.

vrozi

2013. november 7.

Tegnap vettem meg a sok jó hatására, amit erről hallottam. Az illata tényleg nagyon finom, kicsit nehéz volt eleinte egy popcorn illatú kozmetikumot elképzelni. Nem túl erősen emlékeztet rá, de fel lehet benne könnyedén fedezni, de szerintem ez pont így jó! Mondjuk vásárlás után megszagoltattam másik két emberrel, de ők nem érezték benne a pattogatott kukoricát :)
Először azt hittem, hogy valami kissé olajos vagy zselés dologban lesz a cukorszemcse, de tévedtem. Szinte önmagában van benne, ami persze nem azt jelenti, hogy belevágtak 25gr cukrot. Nagyon jól radíroz, aminek örülök, mert sajnos az utóbbi időben a hideg miatt kicsit foszlott a szám, ami ugyebár elhalt hám, így nem lehet megoldani ajakápolóval. Használat után azonnal bekenem a szám ajakápolóval, amit így az ajkam nyilván sokkal jobban is felvesz.
Én próbálkoztam korábban házi gyártmányú radírokkal, de nekem tragédiába fulladt kb., szóval asszem nem árt, ha ezzel próbálkozom. Az ára kicsit húzós, valóban.
Amit még hiányolok (bár lehet, hogy csak az enyémen nem volt), hogy a kupak és maga a radír közt legyen valami lefedő fólia. Nekem ez a garancia arra, hogy senki nem nyúlkált a koszos kezével korábban bele. Emiatt és az ár miatt mínusz egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 7.

katacita

2013. október 31.

Valóban gyerekjáték lenne otthon elkészíteni, viszont totálisan beleszerettem, és még az sem tántorított el a megvásárlásától, hogy 10 euróba kerül ez a kis tégely. Szerintem egy darabig azért elég lesz, bár amióta megvan, minden nap használom, és imádom! Annyira látványos az eredmény, hogy el se hiszem, hogy eddig nem radíroztam az ajkaimat. Eddig sajna katasztrofális állapotban voltak, folyton sebes volt, most viszont sokkal szebb és ezért a rúzsok is jobban mutatnak a számon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 31.

Lillcsike

2013. július 14.

Féláron vettem még karácsony után, így szerintem megéri, amúgy elég drága. Az íze nagyon finom, a hatása is tökéletes, az ajkaim nagyon puhák utána. Az ára miatt viszont csak 4 csillagos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

mano007

2013. június 22.

Amikor először kipròbàltam nem jött be annyira, de mikor màr többször èreztem az ízèt és làttam a hatàsàt beleszerettem! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 22.

t.flora

2013. május 25.

Hmmm hát ha ilyen íze lenne az igazi popcornnak, én allandóan azt enném :) nekem személy szerint nem éri meg az árát, inkább költöm más, sokkal hasznosabb cuccra.. az ajkaim radírozását megoldom puha fogkefével, vagy nedves törölközővel :) macerás használni, a hatása szupi, de úgyis csak megenném, felesleges luxus.. de azért izgatja a fantáziámat, próbálok nem elcsábulni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

Hidratálók: Sucrose, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.