Lush

Ár:   4650 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   225g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2012. szeptember 21.

Kiszerelés:   225g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók

A készítmény célja kifejezetten az, hogy a fejbőrt egészségessé tegye és jó állapotban tartsa. A Rootsot mindenkinek ajánljuk, aki szeretne új életet adni a fejbőrének. A krém a hajgyökerekre hat, erősíti a hajszálakat és gyönyörű fényt ad. A finom hajat dúsabb hatásúvá teszi. Szuper bizsergető és hűs érzést nyújt – ez a mentakivonatnak, valamint a borsmentából és fodormentából nyert olajoknak köszönhető, amelyek serkentik a hajtövet és a szőrtüszőt. Az extra élénkítő hatás kedvéért van benne még egy kis extra mentol is. Segít megtartani a hajszálakat, ameddig csak lehetséges, és véd az agresszív tesztoszteron ellen, mert ez a hormon a haj idő előtti kihullását okozhatja. Mark mindemellett még édesnarancs-olajat és neroli olajat is adott az összetételhez, hogy mindenki, aki használja a krémet, jó formában érezze önmagát éppúgy, mint a hajzatát.

KERESEK! Lush Roots Hajpakolás
Ár: - , Eladó: Nikolettsminkek99
Állapot: Mindegy, Helyszín: Bo, fizetés: --
BalaB

2019. november 24.

Életmentő volt!
Volt egy elég hosszú időszakom, amikor nagyon meggyengült az amúgy dús, és elég vastag szálú hajam (gyógyszerek+stressz) Így a sörélesztő tabletta mellé bevetettem a Roots hajpakolást, ami csodát művelt a fejbőrömmel, és a hajammal. Olvastam korábban, hogy sokaknál viszketést, korpásodást idéz elő, de én egyszer se tapasztaltam, nagyon kellemes friss érzést hagy maga után, igazából néha samponként is használtam, annyira jó .... :D Ár-érték arányát tekintve is nagyon megéri, mert nem kell sok belőle, pláne ha száraz fejbőrre dörzsölöd. (25F)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

Életmentő volt!

Titanilla10

2019. november 1.

Az ahogy hűsít fuuu nagyon jó érzés.Én csak a fejbőrömre szoktam felkennj mint egy hajfestéket szépen elválasztva a hajam úgy jut mindenhova.Utána belemasszírozom hmm jó érzés aztán kb 30-60percet hagyom hatni mikor mennyi idő van rá.Bizsergető érzés nagyon mentolos illat szuper jó puha haj leöblítéskor úgyis jut az egész hajra annyi pont elég is neki szép fényt ad a hajnak pápá korpa sok kis babahajam is nőtt használata óta.(6hónap kb)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

Lizz07

2019. augusztus 3.

Igaz, nem sok hajpakolást próbáltam eddig, de ez tetszik a legjobban az általam próbáltak közül. Nem a legolcsóbb, de hatékony. Szebb a hajam és nem zsírosodik olyan hamar. Hetente egyszer szoktam használni, két órát hagyom a fejemen. Szeretem a hűsítő érzést, az illatát is és a fejbőröm mintha megkönnyebbülne, fellélegezne a használatával, illetve dúsabbnak tűnik az én hajam is. A folyamatos rohanás miatt nem lenne energiám még magamnak kikevergetni, így nekem megéri. Nem fogy gyorsan, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Pearl30

2019. május 22.

Nagyon szerettem, csupa pozitív hatása volt a fejbőrőmre. Nem szárította, nem korpásította. A hűsítő hatását külön élveztem. Azóta megtanultam magamnak kikeverni, így sokkal kiadósabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

agirlhasnoname

2019. április 18.

Még csak kétszer használtam kis mennyiségben, de így is nagyon egészséges, sima, puha és könnyen kezelhető lett a hajam utána. Lemosásra (könnyen lejön plusz mosás nélkül - én alapból kétszer szoktam samponozni) és kondícionálásra ugyanazt a Joico kombót használom, mint eddig, de érezhető a különbség a Roots után. Biztos, hogy teljes kiszerelést is beszerzek belőle, ha elfogy a próbadoboz, amit utólag is még egyszer köszönök a kedves eladó srácnak. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

Collien

2019. március 17.

Régen szerettem ezt a terméket, főleg nyáron, a jó melegben, jól esett a hűsítő érzés a fejbőrön, felfrissítette. Viszont, nekem kiszárítja a hajamat, és szálkás lesz tőle, a mentol miatt gondolom. Nekem nem volt macera a felvitel, de nem fogom már többet újravenni. Mióta megismertem a Davines márkát, csak azt vagyok hajlandó a hajam ápolására használni. Ég és föld a különbség a többi hajtermékekhez viszonyítva, mondjuk meg is kérik az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

annabanana

2019. február 11.

Nagyon puhává tette a hajam, és egészen sokáig elég, hisz két hetente kell csak használni. A fejbőröm nem igazán problémás, úgyhogy csodatevő hatásról én nem tudok beszámolni. Én szívesen újraveszem, mert a menta keringésfokozó, és a hajnövekedést ez is támogatja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

fannivea

2019. január 6.

Ez egy nagyon jo kis cucc erdemes neki tobb eselyt adni!
Eloszor nagy csalodas volt szamomra, teljesen kiszaritotta a fejborom es viszketest okozott...
Fel evvel kesobb, gondoltam ha mar nem egy olcso hajpakolas, nem dobom ki az egesz dobozt, adok neki megegy eselyt.
Es nagyon jol tettem! Puhasag, dussag a hajmosas utan!
Fejboron kellemes bizsergeto, husito erzes-meg igy telen is teljesen jo (a meleg szobaban;)
En miutan felteszem a fejborre egy 10perces fejmasszazzsal is megajandekozom magam:)
Nagyon jo cucc, ha egy dolgot probalnal ki a Lushtol, legyen ez a termek az!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 6.

Ez egy nagyon jo kis cucc erdemes neki tobb eselyt adni!
Es nagyon jol tettem! Puhasag, dussag a hajmosas utan!
Nagyon jo cucc, ha egy dolgot probalnal ki a Lushtol, legyen ez a termek az!:)

xxs

2018. december 29.

Drága, bizsergető, finom illatú hajtőemelő pakolás. Hajmosásra is alkalmas, de túl drága hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

bdpstmassacre

2018. november 20.

Hands down a legjobb hajpakolás, amit valaha használtam. Nagyon érzékeny a fejbőröm, nem bírja a szilikont, úgyhogy amikor úgy érzem, hogy véletelnül olyat használtam, ami hazavágta a fejemet, mindig a Rootshoz fordulok. Szeretem az állagát, az illatát, a bizsergetést. Szerintem a hajam sokkal könnyebben kezelhető, miután ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 20.

Hidratálók: Propylene Glycol