Lush

Ár:   4650 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   225g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2012. szeptember 21.

Kiszerelés:   225g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók

A készítmény célja kifejezetten az, hogy a fejbőrt egészségessé tegye és jó állapotban tartsa. A Rootsot mindenkinek ajánljuk, aki szeretne új életet adni a fejbőrének. A krém a hajgyökerekre hat, erősíti a hajszálakat és gyönyörű fényt ad. A finom hajat dúsabb hatásúvá teszi. Szuper bizsergető és hűs érzést nyújt – ez a mentakivonatnak, valamint a borsmentából és fodormentából nyert olajoknak köszönhető, amelyek serkentik a hajtövet és a szőrtüszőt. Az extra élénkítő hatás kedvéért van benne még egy kis extra mentol is. Segít megtartani a hajszálakat, ameddig csak lehetséges, és véd az agresszív tesztoszteron ellen, mert ez a hormon a haj idő előtti kihullását okozhatja. Mark mindemellett még édesnarancs-olajat és neroli olajat is adott az összetételhez, hogy mindenki, aki használja a krémet, jó formában érezze önmagát éppúgy, mint a hajzatát.

KERESEK! Lush Roots Hajpakolás
Ár: - , Eladó: Nikolettsminkek99
Állapot: Mindegy, Helyszín: Bo, fizetés: --
vicky93

2018. november 13.

A boltban ajánlották a vékonyszálú hajamra és érzékeny, viszkető fejbőrömre. Nagyon jó hűsítő hatása van, meg is nyugtatja a szenvedő fejbőröm, de az a lemosás után el is múlik. Azóta sajnos el is kezdett hámlani, mivel mást nem változtattam, csak ez lehet a ludas. Egyébként nagyon szépen hidratálja a hajam, bár ugye ez inkább a hajtövekre való, így szükségem lenne egy másik pakolásra is mellette. Nem vagyok benne biztos, hogy ennyiért, ezzel a hatással szükségem van erre a termékre. A mostanit elhasználom, de nem hiszem, hogy újra megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Caitlin1222

2018. augusztus 3.

A fodrászom nagyon hazavágta a fejbőrömet így elkezdtem anno olyan pakolást keresni ami kifejezetten megviselt fejbőrre hat. Egyszerűen tökéletes, pár nap alatt helyrehozta. :) Amit hiányolok, hogy sehol nem tüntették fel hogyan kell lemosni, először három napig fogkrém szagom volt tőle. Második használatnál már rájöttem, hogy zuhany alatt ki kell dörzsölni míg már nem habos víz folyik a hajamból.. Mindent összevetve számomra igazi csodaszer volt, elmúlt a fejbőröm érzékenysége, nem is hámlott már utána és kevésbé is zsírosodott. 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 3.

fanninad

2018. június 16.

Nagyon szeretem azt a bizsergető, hűsítő érzetet,amit ad, serkenti a fejbőr vérkeringését. Én szerettem, de emellett más hatást nagyon nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

madama

2018. május 2.

Az illata es a bizsergeto érzés er 2 csillagot, de nekem konkrétan darabokban esett le tole a fejborom:-( többször próbálkoztam vele, de nekem sajnos nagyon nem:-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

zita.herkovics

2018. április 13.

Próbálkoztam vele. Azon túl, hogy hűsítő érzés volt használni, és szeretem a mentás dolgokat, - semmi extrát nem vettem észre. Nyilván azért, mert nem vagyok korpás sem, és szerencsére elég jó tempóban nő a hajam is. A pakolás után is ugyanúgy, mint normál esetben, a negyedik napon hajat kellett mosnom. Szóval számomra ez egy átlagos és kellemes kis hajpakolás. Erős hármas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Timinimoook

2018. április 6.

Nagyon szeretem! Amióta használom, elég hetente egyszer hajat mosnom,mert nem zsírosodik a hajam. Életet ad a hajamnak, és
sokkal kezelhetőbb lesz tőle. Bár nem ez a legjobb hajápoló termékük szerintem. Amikor még sötét árnyalatú volt a hajam, akkor a Jasmine & Henna Fluff easy -t használtam,attól mondjuk sokkal fényesebb és egészségesebb lett a hajam, mint ettől, de szőkére azt nem merem rákenni, viszont ezt igen. Úgyhogy amíg szőke vagyok, maradok ennél, mert még így is sokkal jobb mint bármelyik boltban és drogériában kapható állatkísérletes vacak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

Momiji

2018. március 3.

Mintát kértem belőle és ma használtam el. Nagyon kevés elég belőle, hátközépig érő hosszú hajamra elég volt a picike tégely. Tuti hogy megveszem a teljes kiszerelést. A hajam könnyű, puha, csodálatosan fényes és selymes lett. Csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

Fiffi

2018. február 26.

Kb. egy hónapja használom minden második hajmosásnál. Más hajpakolásokat (főleg olajosakat) is próbáltam de ez mindet kenterbe verte. Alapvetően zsírosodásra hajlamos, fénytelen, tartás nélküli a hajam, erre ajánlották a boltban. Az állaga krémes, az illata pedig tiszta mentás. Én tényleg úgy használom, ahogy az utasításban van, vagyis a hajat szétválasztva csak a hajtövekre. Szerintem így elég sokáig elég lesz mert kb. a doboz egyötödét jó ha elhasználtam eddig, pedig hosszú a hajam. Felkenve erősen bizserget, meg is lepődtem első alkalommal. A hatása az nagyon szembetűnő nekem, megemeli a hajtöveket, dúsabbnak tűnik még az én gyenge vékonyszálú hajam is; plusz szép fényes és selymes lesz tőle, és a zsírosodást is kicsit mérsékelte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 26.

kami_ll

2018. február 15.

Úgy októbertől decemberig a problémás fejbőrűek táborát gyarapítom sajnos. Ebben az időszakban rettentően hámlik a fejbőröm, a csavar pedig hogy a hajam eközben gyorsan zsírosodik, két naponta kénytelen vagyok hajat mosni (azt is alig bírja ki). Első körben azonban a hámlást szeretném megszüntetni. Ettől néha kicsit jobb, de nem oldotta meg, viszont tényleg ad egy kis tartást a töveknek, és nagyon puha fényes lesz tőle a haj. Nekem is bejön, hogy bizsergeti és hűsíti a fejbőrt, és az illata is frissítő. Összességében jó kis termék, egy átlagos vagy kevésbé problémás fejbőrt valószínűleg rendbe is tud tenni, nekem viszont azon hatása nem érvényesült sajnos :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

elve

2018. február 13.

Kellemesen bizsereg tőle a fejbőröm, nagyon szeretem az illatát is, hidratálni is hidratál, viszont csodát nem tett eddig de gondolkodom rajta, hogy nyárra újra megvásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

Hidratálók: Propylene Glycol