Lush

Ár:   4650 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   225g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2012. szeptember 21.

Kiszerelés:   225g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók

A készítmény célja kifejezetten az, hogy a fejbőrt egészségessé tegye és jó állapotban tartsa. A Rootsot mindenkinek ajánljuk, aki szeretne új életet adni a fejbőrének. A krém a hajgyökerekre hat, erősíti a hajszálakat és gyönyörű fényt ad. A finom hajat dúsabb hatásúvá teszi. Szuper bizsergető és hűs érzést nyújt – ez a mentakivonatnak, valamint a borsmentából és fodormentából nyert olajoknak köszönhető, amelyek serkentik a hajtövet és a szőrtüszőt. Az extra élénkítő hatás kedvéért van benne még egy kis extra mentol is. Segít megtartani a hajszálakat, ameddig csak lehetséges, és véd az agresszív tesztoszteron ellen, mert ez a hormon a haj idő előtti kihullását okozhatja. Mark mindemellett még édesnarancs-olajat és neroli olajat is adott az összetételhez, hogy mindenki, aki használja a krémet, jó formában érezze önmagát éppúgy, mint a hajzatát.

KERESEK! Lush Roots Hajpakolás
Ár: - , Eladó: Nikolettsminkek99
Állapot: Mindegy, Helyszín: Bo, fizetés: --
szns

2018. február 9.

Imádom és a hajam is! Hihetetlenül gyönyörű használat után a hajam, nagyon puha és fényes lesz tőle. Én 2 hetente használom és egész estére rajta hagyom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 9.

Makk Zsuzsó

2017. december 25.

A fejbőröm helyrehozta, egyértelműen egészségesebb, fényesebb a hajam, kevesebb hullik, minimálisan mintha dúsult volna, viszont nem lett erősebb a vékonyszálú és emiatt tartás nélküli hajam. Én csak a fejbőrömbe, a hajtövekhez masszírozok egy keveset, és rajtahagyom egész éjszakára. Nagyon jó termék, nekem kiadós is, de még mindig nem tökéletes. Valójában ötös alá alá, vagy négyötöd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 25.

lorafair22

2017. december 5.

Érzékeny fejbőrűek mindenképpen próbálják ki! Nekem ez a csodaszer, egyszer nagyon leégett a fejbőröm hajfestés után, hiába próbáltam bármit, csak ez segített! Sajnos az ára nagyon magas ahhoz,hogy minden hónapban megvegyem, mivel nagyon dús, sok hajam van nekem két használat és elfogy :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

flamingo-80

2017. november 25.

Ha valami tényleg a csodaszer kategória, akkor számomra ez a termék az! Ráérősebb, hétvégi reggeleken viszem fel, hogy az előírás szerinti 15-20 percnél tovább is fennhagyhassam (gyakran egy órán át nem mosom le). Nagyon jól működik a száraz, vékonyszálú haj - zsírosodásra hajlamos fejbőr kombón. Istenien hűsít, nyugtat a benne lévő többféle menta; és ami miatt különösen imádom, hogy elképesztően jól hidratálja a fejbőrt! Abszolút hiszek abban, hogy a hajápolást a fejbőr táplálásánál kell kezdeni. Mintha az egészet beszippantanák a hajhagymáim. Csak kéthetente merem használni, nehogy hozzászokjak :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 25.

Lettiyy

2017. november 13.

Már a második tégelyemet használom, és könnyen lehet, hogy még újraveszem. Nyári időszakban egyszerűen csodás érzés, ahogy hűsíti a fejbőrömet. A hajam tisztábbnak, könnyebbnek és szebbnek tűnik/érződik. Az illata csodálatos. Észrevettem egy minimális növesztő hatást is, viszont aki csak ezért venné meg, inkább keressen mást. Én úgy 1-2 hetente használom a hajamon, úgy 30-50 percet szoktam rajta hagyni. Könnyen ki lehet mosni. Egy tégely nálam, nagyjából 8-10 alkalomig tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

zitu98

2017. november 4.

Mióta használom, meglepően sokat nőtt a hajam, valamint az illata nagyon frissítő, üde érzést ad. Bátran ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 4.

Martili

2017. október 29.

Elhasználtam egy tégellyel, nyaron különösen jó, hogy hűsíti a fejbőrt. Én hajnövesztő hatást kevéssé éreztem, bár amúgy is gyorsan nő a hajam, viszont abban biztos vagyok, hogy extrán tisztította a fejbőrömet, anélkül, hogy kiszárította volna. Csak az ára miatt vonok le egy csillagot, bár ésszerű használattal egész sokáig elég volt nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Emeseberes

2017. október 22.

Még csak párszor használtam így azt nem tudom megmondani mennyire segít a hajnövesztésben. Eddigi tapasztalatok alapján azt tudom mondani, hogy ad egy extra tartást a hajnak, legalábbis nekem "megemelkedett" tőle a hajam és szép fényes lett. Amikor felkentem akkor azt hittem allergiás vagyok rá, mert úgy bizsergette a fejbőröm. :D Most hajnövesztés céljából a DM hair vital komplex vitaminját szedem és mellé ezt a pakolást használom. Szóval majd jövök updatelni, hogyan vált be ez a kombó. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 22.

anami91

2017. szeptember 22.

Elképesztően jó termék! Akinek problémás fejbőre van, nem fog ebben a pakolásban csalódni, mert már egy alkalom után is érezhető a javulás. Ehhez még az is dukál, hogy szép fényessé varázsolja a hajat! :) Az ára kicsit borsosnak tűnhet, de minden pénzt megér! Testvérem fodrász, és egyik karácsonykra leptem meg ezzel a pakolással. Neki vékonyszálú, kevés haja van, és el volt ájulva, hogy mennyire jó tartása lett a hajának. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

norinori27

2017. szeptember 20.

Jó érzés felrakni, szerintem ha valaki megfelelően használja nem fogy gyorsan, én minden 3.-4. hajmosásnál rakom a hajtöveimre (hetente 2-szer mosok hajat), és 4 hónap után még kb. a fele megvan. És szerintem ennél gyakrabban nem is kell használni. A fejbőrös nyugtatka, puha és egészséges érzésű lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Hidratálók: Propylene Glycol