Lush

Ár:   4650 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   225g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2012. szeptember 21.

Kiszerelés:   225g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók

A készítmény célja kifejezetten az, hogy a fejbőrt egészségessé tegye és jó állapotban tartsa. A Rootsot mindenkinek ajánljuk, aki szeretne új életet adni a fejbőrének. A krém a hajgyökerekre hat, erősíti a hajszálakat és gyönyörű fényt ad. A finom hajat dúsabb hatásúvá teszi. Szuper bizsergető és hűs érzést nyújt – ez a mentakivonatnak, valamint a borsmentából és fodormentából nyert olajoknak köszönhető, amelyek serkentik a hajtövet és a szőrtüszőt. Az extra élénkítő hatás kedvéért van benne még egy kis extra mentol is. Segít megtartani a hajszálakat, ameddig csak lehetséges, és véd az agresszív tesztoszteron ellen, mert ez a hormon a haj idő előtti kihullását okozhatja. Mark mindemellett még édesnarancs-olajat és neroli olajat is adott az összetételhez, hogy mindenki, aki használja a krémet, jó formában érezze önmagát éppúgy, mint a hajzatát.

KERESEK! Lush Roots Hajpakolás
Ár: - , Eladó: Nikolettsminkek99
Állapot: Mindegy, Helyszín: Bo, fizetés: --
anami91

2017. szeptember 22.

Elképesztően jó termék! Akinek problémás fejbőre van, nem fog ebben a pakolásban csalódni, mert már egy alkalom után is érezhető a javulás. Ehhez még az is dukál, hogy szép fényessé varázsolja a hajat! :) Az ára kicsit borsosnak tűnhet, de minden pénzt megér! Testvérem fodrász, és egyik karácsonykra leptem meg ezzel a pakolással. Neki vékonyszálú, kevés haja van, és el volt ájulva, hogy mennyire jó tartása lett a hajának. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

norinori27

2017. szeptember 20.

Jó érzés felrakni, szerintem ha valaki megfelelően használja nem fogy gyorsan, én minden 3.-4. hajmosásnál rakom a hajtöveimre (hetente 2-szer mosok hajat), és 4 hónap után még kb. a fele megvan. És szerintem ennél gyakrabban nem is kell használni. A fejbőrös nyugtatka, puha és egészséges érzésű lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Lettih

2017. augusztus 6.

Nagyon kellemes, hűsítő érzést nyújt, megnyugtatja az irritált fejbőrt. sokkal könnyebben kezelhető utána a hajam, puhább, fényesebb és tartása is van. sajnos elképesztően drága, úgyhogy heti 1-nél többször nem szoktam használni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

manitia

2017. július 18.

Nálam, ami a legfontosabb egy hajápoló terméknél, hogy nem irritálta a szuperérzékeny fejbőrömet. Sőt, nyugtatta. amikor lemosom isteni hűsítő érzés. Puha és élettel teli lett tőle a hajam, lassabban is zsírosodik amikor használom. Lehet, hogy húzós az ára, de nagyon sokáig elég lesz nekem. Plusz amúgy sem megyek sokra a drogériásokkal, ha kiütéses leszek tőlük és viszketek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

Vestara

2017. július 11.

Heti 1x használom, hajmosás előtt minimum egy fél órán át rajta hagyom a fejbőrömön. Szeretem a mentolt, nyáron különösen jól esik a hűsítő érzés, amit ad, de egyéb pozitív hatása nem jelentkezett még nálam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

hdori23

2017. július 10.

Már több mint 1 hónapja használom és imádom! Megjelentek a babahajak,fényesebb és hihetetlenül puhább tőle a hajam! Balzsamot sem igényel utána a hajam . Használata után 5 napig hajat sem kell mosnom,nekem megérte az árát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

deezsina

2017. június 22.

Minta használata alapján nekem nagyon vegyesek az élményeim, mert például a céljaival eléggé ellentmondásos, hogy nekem a felvitel egy tortúra. érzem hogy húzza a hajam, tapad és nagyon nehéz bemasszírozni, mert közben azt érzem hogy kihullik a fele, a cél meg éppen nem ez lenne. Ha ezen túl sikerül lenni, akkor a menta bizsergető huvös érzése tényleg szuper, a hajam viselkedését jelentősen nem módosítja, talán a 3. napra kicsit csúnyább, mint általában. Hosszú távú hatásról tehát nem tudok nyilatkozni, csak úgy próbálkozni ez egy drága termék, átmeneti fogyasztói élménynek érdekes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

tevagyegynagysarolta

2017. június 6.

Én nagyon szeretem, egyetlen szépséghibája számomra a lanolin, ezért nem fogom újra venni, hanem elhasználom a maradékot és maradok a New korongnál hajnövesztéshez. Egyébként nagyon ügyes termék, hűsít, bizserget, tényleg serkenti a vérkeringést, látványos a hatás, két hét után már látszanak a babahajak és a faggyútermelés is csökken. Én csak fejbőrre használtam. Remélem egyszer vegán lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Dora99

2017. május 28.

Az eladó csajszi ajánlotta, mikor a fénytelen hajamra kerestem terméket. Az ára kicsit borsos, de abszolút megéri. Hamar zsírosodik a hajam és korpás is, ami nem túl nyerő, de ez még segíteni is tudott rajta. Lassaban zsírosodik a hajam, sokkal fényesebb és kevésbé lapul le. Kellemes mentolos illata van, és nagyon jó érzés, amikor a fejbőrömön érzem a mentol hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 28.

boriszanto

2017. április 17.

Nagy csodát nem tesz, de kellemes termék. A fejbőrömet szépen hidratálta és nagyon finom az illata, de sajnos kicsit zsírosabb lett tőle a hajam és csak 5 alkalomra volt elég, úgyhogy nem hiszem, hogy mostanában újra fogom venni, de ki tudja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Hidratálók: Propylene Glycol