Lush

Ár:   4650 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   225g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2012. szeptember 21.

Kiszerelés:   225g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók

A készítmény célja kifejezetten az, hogy a fejbőrt egészségessé tegye és jó állapotban tartsa. A Rootsot mindenkinek ajánljuk, aki szeretne új életet adni a fejbőrének. A krém a hajgyökerekre hat, erősíti a hajszálakat és gyönyörű fényt ad. A finom hajat dúsabb hatásúvá teszi. Szuper bizsergető és hűs érzést nyújt – ez a mentakivonatnak, valamint a borsmentából és fodormentából nyert olajoknak köszönhető, amelyek serkentik a hajtövet és a szőrtüszőt. Az extra élénkítő hatás kedvéért van benne még egy kis extra mentol is. Segít megtartani a hajszálakat, ameddig csak lehetséges, és véd az agresszív tesztoszteron ellen, mert ez a hormon a haj idő előtti kihullását okozhatja. Mark mindemellett még édesnarancs-olajat és neroli olajat is adott az összetételhez, hogy mindenki, aki használja a krémet, jó formában érezze önmagát éppúgy, mint a hajzatát.

KERESEK! Lush Roots Hajpakolás
Ár: - , Eladó: Nikolettsminkek99
Állapot: Mindegy, Helyszín: Bo, fizetés: --
aalleexxaa

2017. március 16.

2-3 használat után elégedett vagyok vele. Edzés után(vagy ha megizzadtam) és rám fér már egy hajmosás,akkor különösen jó érzés. Heti egyszer használom,főként hétvégén. 2-3 órát rajtahagyom(vagy ha úgy alakul egy éjszakát) és tádáááá! Ahhoz képest,hogy a tövekre kell kenni egyáltalán nem zsírosít... És a mentol olyan könnyűvé varázsolja a hajam,a fejbőröm pedig annyira felfrissíti... Nagyon jó érzés a használata. Egy kis felfrissülés - mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 16.

barnabogi

2017. február 18.

Nagyjából 3x használtam eddig, teljesen elégedett vagyok vele. Legutóbb felkentem éjszakára és csak reggel mostam le, csodás pihe-puha lett a hajam. Szépen tisztít, ápol. A hatása is látványos, bár én a New samponkoronggal együtt használom,de már látom ahogy beindultak a babahajaim. Ezenkívül a korpás fejbőrömet is rendberakta, és a hajam sokkal szebben göndörödik/loknisodik utána. Persze az ára nem baráti,de tekintve,hogy az összetevői szépek,és a cég állat és környezetbarát,ezért mégis megéri. Egyébként tökély!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 18.

fancsiga

2017. január 27.

A célom mostanában a hajam egészségesebbé tétele, illetve növesztése. Az eladó lánytól ezekre kértem tanácsot. Az egyik termék egyértelműen ez a pakolás volt, amit ajánlott.
Még csak 2 hete vettem, meg, így 2x használtam ( úgy tervezem, hogy heti 1x fogom )
A felvitele nekem egyelőre még picit macerás. Nagyon dús a hajam, ezért nem vagyok benne biztos hogy mindenhol sikerül megfelelően felvinnem a fejbőrömre, és ebből adódóan szerintem elég sokat is kentem fel. Még ki kell találnom hogy lesz a legkönnyebb használnom :D
Ettől függetlenül a hűsítő hatását egyértelműen éreztem, ami a hajhagymákat biztosan serkenti. Az illata nekem nagyon kellemes, hajmosás után is érzem.
A pakolás lemosásakor én próbáltam kicsit vízzel úgymond feloldani a pakolást, és eloszlatni a hajamon is, és ott is hagyni, hogy kifejtse kicsit a hatását.
A fejbőrömet nagyon tisztának éreztem a használat után, és nagyon könnyed érzést adott a hajtövemnek.
Hosszabb használat során már biztos, hogy többet fogok tudni mondani róla. Eddig még egy lush termékben sem csalódtam, úgyhogy kiváncsi vagyok a hosszabb távú hatására! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 27.

eszteer87

2017. január 27.

fantasztikus, néhányszor használtam és amióta emlékezetem van, heti kétszer mosok hajat, de most heti egy is elég, amire ezelőtt nem volt példa. Pedig már kezdtem elveszteni a hitem a hajápoló csodaszerekben, de ez.... :)))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

patriciaaa

2017. január 18.

Kifejezett csodaszer, rendszeresen használom, az illata fantasztikus és sokáig megmarad. Szinte az első lush termék volt, amit megvettem, hajhullásra kerestem valami pakolást és az eladó lány ajánlotta ezt, hát teljesen bevált. Sokkal egészségesebb a hajam, amióta használom, ha a végére is kenek belőle akkor pedig nagyon puha lesz tőle, és kevésbé töredezik. 2 hetente szoktam egyébként felkenni a hajtöveimre és ha túl száraznak érzem a hajam épp, akkor pedig az egészre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

ColoredYouTube

Korcsoport: < 18
2017. január 3.

Első az illata kellemetlen. De ahogy szagolgattam, valami különleges, gyógynövényes, friss illata van, szerintem fantasztikus. Maga a termék fehér. Az első használatkor teljesen ledöbbentem, utána nagyon nagyon puha volt a hajam. Miközben rajta volt, kicsit hűsítette, hidegebb napokon emiatt nem ajánlott.
Összességében nekem nagyon bejött, valami csodát művelt a hajammal és ráadásul minden természetes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 3.

ssara

2016. december 11.

Lassan az első tégelyem végére érek, és teljes mértékben meg vagyok elégedve vele. Olyan 6-7 hónapig elég nekem egy tégely, úgy hogy csak a hajtöveimet kenem be vele, és olyan heti egyszer használom.
Az ára borsos, és nem állítom, hogy nem tudnék nélküle élni, de egy lazítós délutánra szerintem tökéletes. Összességében nagyon szeretem és újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 11.

slytherclaw

2016. november 27.

El nem tudom mondani, mennyire hálás vagyok ennek a pakolásnak. Alapvetően gyorsan zsírosodik a hajam, két-három naponta muszáj megmosnom, különben vállalhatatlannak érzem (elfogadhatóan néz ki, de nem bírom elviselni), emellett viszont a sok mosástól hajlamos kiszáradni és sikítósan viszketővé válni a fejbőröm. Ebből az ördögi körből billentett ki a Roots. Heti egy használattal sikerült visszaszorítanom a heti három-öt hajmosást heti kettőre. Négy (!!!) napig kifogástalanul szép a hajam, nincs viszkető érzés, se zsírosodás, csak szép, lágy és puha haj. Nem tudom, hogy csinálja, de sokat javított az általános közérzetemen és tulajdonképpen ezzel a beruházással csomó sampont és balzsamot megspórolok, nem is beszélve az időről, amit egy-egy hajmosás elvesz az életemből.
A használata hosszú hajjal macerás tud lenni, de kis odafigyeléssel kevés is elég belőle, tehát sokáig kitart egy doboz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

vviktoria

2016. október 9.

Imádom! Ez a termék szoktatott rá a Lush-ra. Először nagyon sajnáltam kiadni érte ennyi pénzt, de most már függő vagyok. Nagyon szép lesz a hajam tőle és olyan puha lesz a hajam tapintása, hogy hajmosás utáni napokban, folyton simogatnom kell a hajam. Annyira szuper érzés! Száll a hajam és nagyon jó tartást ad! Nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

gumibogyo11

2016. augusztus 15.

Nagyon bejott ez a termek, nem is ertem, miert nem probaltam korabban. Nálam eddig a New volt a topkategóriás Lush termék, de ez most azt is megelőzi. Az illata is szuper es az ahogy lehuti a fejem. Hajmosaskor nagyon puha a hajam es sokkal konnyebben is kifesulheto. Paromnak is felkentem, neki a korpasodott a haja, de ez neki is segített. Már többször újravettem és ha lehetne 6ost vagy 7est adnék. Közben sikerült kikísérleteznem, hogyan használjam hogy a lehető legtökéletesebb eredményt kapjam. Szétválasztom a hajam mintha vasalnám vagy szárítanám és alulról kezdem a hajtövekre felvinni, majd jön egy újabb rész. Amikor elérek a fejtetőre oda már kevesebb kerül és jól bedörzsölöm az egész fejemet. Én kb 1 órát rajta szoktam hagyni, néha a hajam végére teszek kókuszolajat vagy R&B hajápolót. A lemosásnál benedvesítem a töveken levőt annyira, hogy kicsit felpuhuljon és kenhető legyen, majd ezzel átmasszírozom a teljes hajamat. Utána elég 1szer samponozni hiszen lényegében már tiszta a hajam. Balzsam nem is kell. Nekem nagyon szép fésülhető és szép tartása lesz a hajamnak. Alapvetően gubancolódik és göndörödik de ez a termék nagyban hozzásegít hogy egyenes legyen. Én egy héten 1szer vagy 2szer használom, sajnos nincs mindig egy órám hajmosás előtt, pedig megéri. Így kb 3-4 hónapra bőven elég a tégely arról nem is beszélve, hogy a balzsamozást megspórolod, mint időben mint pénzben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

Hidratálók: Propylene Glycol