Lush

Ár:   4650 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   225g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2012. szeptember 21.

Kiszerelés:   225g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók

A készítmény célja kifejezetten az, hogy a fejbőrt egészségessé tegye és jó állapotban tartsa. A Rootsot mindenkinek ajánljuk, aki szeretne új életet adni a fejbőrének. A krém a hajgyökerekre hat, erősíti a hajszálakat és gyönyörű fényt ad. A finom hajat dúsabb hatásúvá teszi. Szuper bizsergető és hűs érzést nyújt – ez a mentakivonatnak, valamint a borsmentából és fodormentából nyert olajoknak köszönhető, amelyek serkentik a hajtövet és a szőrtüszőt. Az extra élénkítő hatás kedvéért van benne még egy kis extra mentol is. Segít megtartani a hajszálakat, ameddig csak lehetséges, és véd az agresszív tesztoszteron ellen, mert ez a hormon a haj idő előtti kihullását okozhatja. Mark mindemellett még édesnarancs-olajat és neroli olajat is adott az összetételhez, hogy mindenki, aki használja a krémet, jó formában érezze önmagát éppúgy, mint a hajzatát.

KERESEK! Lush Roots Hajpakolás
Ár: - , Eladó: Nikolettsminkek99
Állapot: Mindegy, Helyszín: Bo, fizetés: --
Marcsus

2016. május 15.

Már tesztelgetem egy ideje, először mintát próbáltam. Nem is gondoltam volna, de az a picike tégely elég volt 4 alkalomra, kevés kellett belőle, a fejbőrömön már az első használatot követően éreztem, hogy mintha valami "lepucolta" volna róla a sok felesleget, tiszta, üde és kellemes érzés volt, nem csípett, nem viszketett. Az illata is fenomenális, én érzem benne a mentol mellett a grapefruit-ot is, amit egyre jobban szeretek kozmetikumokban érezni, nagyon friss és tiszta illat. Azóta beszereztem a nagy változatát, és elmúlt a varázs. Nem vártam tőle sokat, nem akartam égig érő dús hatást vagy bizsergést vagy extra puha hajat, tényleg csak annyit akartam, hogy ne viszkessen úgy a fejbőröm 2-3 nappal hajmosás után, mintha bolhás kutya lennék. Elég elkeserítő, hogy egy több, mint négyezer forintos fejbőrpakolás pont az alap-hatást nem tudja produkálni. Nagyon szerettem volna szeretni, és még próbálkozok vele, hátha én vagyok nagyon béna, de egyelőre ez nekem pénzkidobásnak tűnik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

BlindedByLipstick

2016. május 15.

Nagyon szeretem, már a második dobozt használom, az elsőt tavaly szeptemberben vettem, heti egy használattal februárig elég volt nekem, úgyhogy számomra megéri. A hajhullásomon sokat segített, ráadásul dúsította is a hajam. Hennázva van a hajam, de nem bántja a színét, pedig ettől tartottam kicsit. A benne lévő mentának nyáron fogok örülni, amikor meleg lesz, télen kicsit kellemetlenebb volt, de ezért nem vonok le csillagot, mert nagyszerű termék, nekem használt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

Piczky

2016. május 7.

Szeretem nagyon. már sok dobozzal elhasználtam. Bár azt nem tudom hogy lehet eltalálni a pontos mennyiséget. Fogalmam sincs eleget kenek-e a bőrömre.:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 7.

cirkulacio

2015. november 19.

Már a második dobozt használom. Minden héten felkenem hajmosás előtt egy órával a hajtövekre, zuhanyzás elején benedvesítem a töveket és szétkenem a teljes hajhosszon. Dúsít, szerintem kicsit erősít is. Nagyon szeretem, újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

Norih

2015. október 19.

Tesztert kértem belőle,ami kétszeri használatra volt elegendő....csoda termék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 19.

Tesztert kértem belőle,ami kétszeri használatra volt elegendő....csoda termék

Didi

2015. szeptember 8.

Télen eléggé kiszárad a fejbőröm, ami elég zavaró, hiszen korpásodás tüneteit produkálja. A Roots-tól pár nap alatt elmúlt ez és nem mellesleg tökre megemeli a hajat szárítás után. Kevés kell belőle, nekem egy tégely van hogy 2 hónpig is elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

weird

2015. július 30.

Nagyon szereti a hajam én az egészre szoktam használni, szeretem, ahogy lehűti a fejbőröm a mentol így nyáron, nem tudom,hogy gyorsabban növekedne tőle a hajam, de mindenképp újjá éleszti, bár szerintem kissé túl drága!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 30.

wasp

2015. július 10.

Féltem az SLS-től, így csak egy mintát kértem a boltban, amit három részletben használtam el, hét nap alatt és csak a fejbőrömre. Kezdeném a pozitívumokkal: mennyei ez a grapefuitos illat, simán tudna a kedvencem lenni, megkockáztatom, hogy ilyen jó illatú hajkozmetikum talán egyszer vagy kétszer került az orrom közelébe. Könnyen felvihető és eloszlatható állag és kellemesen hűsítő érzés, amíg a fejeden van, nem zsírosítja el a hajat. De: nekem egyszerűen mintha nagyságrendekkel több haj jött volna ki a hajmosásnál, hogy már majdnem bőgtem, pedig elvileg ez a cucc többek között erre is jó. Közben a New samponkorongjukkal mostam hajat, de egyelőre az sem segített. Korpásít. Mindehhez pedig elég drága.
Sajnálom, hogy ennyi vegyszer van benne, ami betett a fejbőrömnek, mert különben tudnám szeretni. Talán egy későbbi alkalommal megint megpróbálkozom vele, de egyelőre nem merem megvenni. Mindenki olyan jókat írt róla, remélem, hogy a hajam egyik jobb pillanatában nálam is hatékony lehet. Így sajnos csak maximum három csillagot tudok adni, pedig szívesen adtam volna maximálisat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 10.

gothmarypoppins

2015. július 6.

2013. jan. 2. Termékmintát kaptam belőle, két alkalomra volt elég. Festés miatt száraz-viszkető és érzékeny a fejbőröm, csodásan hűsíti és nyugtatja, ráadásul hajmosáskor kevesebb haj jött ki. Amint a meglévő pakolás elfogyott, megveszem.

Up: Azóta sem vettem meg, ár-érték aránya elrettentett. Inkább kellemes extra, mint elengedhetetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 6.

dessy

2015. június 13.

Szeretem. mert bizsergeti a fejbőrömet, főleg jó így a nyári időszakban. Nem serkenti a hajnövekedést amúgy, én nem vettem észre.Nem zsírosítja a hajamat és tényleg puha lesz tőle, sokáig kitart, februárban vettem és még csak az 1/3-a hiányzik belőle.Az ára kicsit húzós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 13.

Hidratálók: Propylene Glycol