Lush

Ár:   4650 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   225g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2012. szeptember 21.

Kiszerelés:   225g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók

A készítmény célja kifejezetten az, hogy a fejbőrt egészségessé tegye és jó állapotban tartsa. A Rootsot mindenkinek ajánljuk, aki szeretne új életet adni a fejbőrének. A krém a hajgyökerekre hat, erősíti a hajszálakat és gyönyörű fényt ad. A finom hajat dúsabb hatásúvá teszi. Szuper bizsergető és hűs érzést nyújt – ez a mentakivonatnak, valamint a borsmentából és fodormentából nyert olajoknak köszönhető, amelyek serkentik a hajtövet és a szőrtüszőt. Az extra élénkítő hatás kedvéért van benne még egy kis extra mentol is. Segít megtartani a hajszálakat, ameddig csak lehetséges, és véd az agresszív tesztoszteron ellen, mert ez a hormon a haj idő előtti kihullását okozhatja. Mark mindemellett még édesnarancs-olajat és neroli olajat is adott az összetételhez, hogy mindenki, aki használja a krémet, jó formában érezze önmagát éppúgy, mint a hajzatát.

KERESEK! Lush Roots Hajpakolás
Ár: - , Eladó: Nikolettsminkek99
Állapot: Mindegy, Helyszín: Bo, fizetés: --
ladyadalaide

2015. április 21.

Nagyon finom illata van, krémes állaga. Heti egyszer, kétszer használom, kicsit tovább hagyom rajta, mint a dobozon szerepel. A hajam nagyon puha, dúsabbnak és erősebbnek tűnik. Nem zsírosodik a hajam tőle, nem is szárad, bár mindig használok utána balzsamot. Szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 21.

Angel9377

2014. szeptember 13.

Nagyon szeretem ezt a pakolást, a menta illatot alapból imádom, ebben a termékben is szuper. Felfrissít, ami nyáron nagy jó, télen viszont annyira nem örülök neki. Viszont a hatása minden évszakban jól jön: nagy puha lesz a hajam, mégsem nehezül el,vagy zsírosodik, sőt, megkockáztatom,hogy könnyebb kezelni is. Nem tudom, hogy erősebb lett-e a hajam tőle, de hogy sok jót tett vele, az biztos. Igyekszem csak a fejbőrömre tenni, de persze jut egy kicsi a hajamra is, így elég sok használatra elég a félhosszú hajamra. Nagyon könnyű kimosni, semmi nem marad a hajamban, csak a hatása. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 13.

cinnamon

2014. június 30.

update: Szerencsere megvaltozott a helyzet, valoszinuleg csak a Joico samponnal valahogy nem volt kompatibilis, mert ahogy uj sampont kezdtem hasznalni, megszunt a zsirosodas. Most IMADOM. Puha, egeszseges, dus utana a hajam. En csak a hajtovekre hasznalom - nem sporolas szandekaval, csak ugy erzem, hogy oda 'valo' a leginkabb - es igy nagyon keves eleg belole. Megkapja a multkor lemaradt 5. csillagot :)

Lehetseges, hogy nekem zsirositja a hajam.. !? Utalnam lepontozni, foleg, hogy ha senki nem tapasztalta ezt. Annyira vartam mar egy olyan pakolasra, amit a hajtovekre/fejborre 'kell' kenni. Tenyleg bizsereg tole a fejbor es tenyleg dusitja a hajat. De nekem masnap este mar teljesen zsiros a hajtovem (alapvetoen is gyorsan zsirosodik, de hat nem ennyire..). Eddig ketszer hasznaltam, mindketszer ezt tapasztaltam. Ettol fuggetlenul heti egyszer mindenkepp fogom hasznalni, mert fenyes es nagyon puha lesz tole a hajam. Eleg eros illata van, de kimosas utan mar nem erzodik. Az allaga is nagyon jo, nem csopog, engem egy kicsit borotvahabra emlekeztet. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 30.

Hilneot

2014. június 12.

Lush-al mostanság ismerkedem, mert elhatároztam, hogy átállok állatkísérlet mentes és amennyire csak lehet, környezetbarát csomagolású termékek használatára. Ezt a pakolást eddig négyszer használtam kb másfél hét leforgása alatt. Az utolsó használat után észrevettem, hogy korpás lett a hajam és pici kiütések is lettek a fejbőrömön. Az a helyzet, hogy besokallt a fejem a jóból! Szerintem túl gyakran kentem magamra és ráadásul sokáig is volt fent, mert amúgy nagyon jó érzés vele hajat mosni. Bizserget, élénkít, felfrissít... és nagyon jó lett a hajam tőle már egy használat után is, pedig csak a hajtövemre kentem, valahogy mégis olyan puha lett és könnyű. Egyáltalán nem szárította ki vagy nehezítette el :) de nem is értem, hogy gondoltam, ha az arcom túlérzékeny, akkor majd a fejbőröm nem?! Szóval a termék jó, és használom továbbra is, miután rendbejövök (persze ritkábban!) :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 12.

joey!!!

2014. május 19.

Ő a No.1. Szuper az illata, bizsergeti a fejbőrt (én is csak arra használom, pakolásként), és nagyon puha utána a haj, nem nehezíti el, nem lesz zsíros. Kicsit drága, de nekem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 19.

Tytto

2014. április 29.

Én rendkívül spórolós vagyok, ezért csak a hajtöveimre teszek. Rajta hagyom ameddig kell, zuhanyzás legelején bevizezem a hajam, ekkor felhígul a maszlag, beledörzsölöm a hajhosszba, és felcsatolom zuhanyzás végéig, Ennyi idő és mennyiség elég, hogy nagyon puha hajat varázsoljon utólagos hajmosás nélkül. Bizsergetni bizserget, arcomon hátamon mask of magnamintyvel garantált a fagyhalál, de hajserkenést nem tapasztaltam eddig. sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 29.

aliz1105

2014. április 16.

Régóta szerettem volna véleményt írni róla. Elottem már mindent elmondtak. De mivel csak a tovekre kenek, a bizsergésen kívul semmi mást nem tapasztaltam. Ha legkozelebb veszek kiprobálom a hajhoszra is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 16.

zsannasko

2013. december 14.

Az eladó lány javasolta nekem. Mivel nem először segített már és mindig jók a tippjei, gondoltam hallgatok rá és nagyon jól tettem. Kissé fura volt felvinni, masszív egy átlagos pakoláshoz képest. Az illata elég erős volt, de hamar hozzászoktam és megszerettem. Szerintem nagyon jó. Röviddel a felvitel után éreztem a bizsergést és hogy enyhén bizserget (gondolom megindult tőle a keringés a bőrömben). Könnyű volt kiöblíteni, nem maradt nyoma, se kellemetlen utóhatás, semmi elzsírosodás, vagy nehéz haj. Tisztának és frissnek éreztem utána a fejbőröm és valahogy dúsabbnak tűnt a hajam is. Az első használat után megszűnt a viszketés (ami a korpát jellemzi) és a korpa is majdnem teljesen eltűnt. Egy hét után pedig azt vettem észre, hogy a babahajak ismét intenzíven nőnek. Köszönöm ezt a terméket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 14.

Pandácska

2013. november 25.

Kellemesen hűsít, bizserget, érezni, ahogy dolgozik a fejbőrön. A hajam puha lesz tőle, fényes és selymes, a hatásával elégedett vagyok. Az árát kicsit soknak tartom, de ezért nem vonok le pontot, mert egy nagyon jó pakolás és még így is újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 25.

vivuss87

2013. október 19.

Egyszerűen imádom a mentol hűsítő hatását a fejbőrömön. Hajmosás előtt masszírozom a fejbőrömbe, a hajhosszra nem igazán szoktam tenni, mert azt mondta a fickó a boltba, hogy inkább tövekre való:D nagyon szuper érzés, akár 10 perc is elég belőle. Leöblítés után a hajam puhább lesz, még így is, hogy csak futólag érintkezik a pakolással. Igen, parabén, és egyéb kellemetlen dolgok is vannak benne, aminek nem örülök... de szeretem, mint ahogy a többi lush cuccot is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 19.

Hidratálók: Propylene Glycol