Lush

Ár:   4650 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   225g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2012. szeptember 21.

Kiszerelés:   225g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók

A készítmény célja kifejezetten az, hogy a fejbőrt egészségessé tegye és jó állapotban tartsa. A Rootsot mindenkinek ajánljuk, aki szeretne új életet adni a fejbőrének. A krém a hajgyökerekre hat, erősíti a hajszálakat és gyönyörű fényt ad. A finom hajat dúsabb hatásúvá teszi. Szuper bizsergető és hűs érzést nyújt – ez a mentakivonatnak, valamint a borsmentából és fodormentából nyert olajoknak köszönhető, amelyek serkentik a hajtövet és a szőrtüszőt. Az extra élénkítő hatás kedvéért van benne még egy kis extra mentol is. Segít megtartani a hajszálakat, ameddig csak lehetséges, és véd az agresszív tesztoszteron ellen, mert ez a hormon a haj idő előtti kihullását okozhatja. Mark mindemellett még édesnarancs-olajat és neroli olajat is adott az összetételhez, hogy mindenki, aki használja a krémet, jó formában érezze önmagát éppúgy, mint a hajzatát.

KERESEK! Lush Roots Hajpakolás
Ár: - , Eladó: Nikolettsminkek99
Állapot: Mindegy, Helyszín: Bo, fizetés: --
vivuss87

2013. október 19.

Egyszerűen imádom a mentol hűsítő hatását a fejbőrömön. Hajmosás előtt masszírozom a fejbőrömbe, a hajhosszra nem igazán szoktam tenni, mert azt mondta a fickó a boltba, hogy inkább tövekre való:D nagyon szuper érzés, akár 10 perc is elég belőle. Leöblítés után a hajam puhább lesz, még így is, hogy csak futólag érintkezik a pakolással. Igen, parabén, és egyéb kellemetlen dolgok is vannak benne, aminek nem örülök... de szeretem, mint ahogy a többi lush cuccot is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 19.

Carmenessque

2013. május 11.

Én is csak mintát próbáltam, a benne lévő SLS miatt nem venném meg a teljes méretet. Viszont nagyon kíváncsi voltam rá, mert az illatába rögtön beleszerettem. Olyan, mint a fogkrém, de szerintem könnyű felkenni, azt pedig külön szeretem a Lush kondícionálójaiban, hogy hajmosás előtt kell őket használni. Már kimosás közben érződött a hajamon, hogy nagyon selymes, szinte csúszós lett a felülete. Szépen csillogott a hajam szárítás után is. Nagyon tetszik ez a termék, ha nem lenne benne SLS, akkor örökre a fürdőm lakója lehetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

Yndre

2012. szeptember 19.

Amikor legelőször olvastam erről a hajpakolásról a Lush honlapján már tudtam, hogy nekem ez kell... Az illata és állaga teljesen olyan mintha fogkrém lenne, úgyhogy sokkal sűrűbb az eddigi Lush pakolásoknál. És egy kicsit bizarr is... :) Felvitele is egyszerű, először a fejbőre kell masszírozni, utána a haj hosszára. Néhány perc múlva kellemes mentolos bizsergést érezni. Kimosni is könnyű, nem ragadós. Öblítés és samponozás után a hajam nagyon szép fényes és friss menta illatú. Nekem nagyon bejött, bár a hajhullásom nincs, úgyhogy arra nem tudom milyen hatással lenne. Tudom, hogy van benne paraben, de az én hajam nagyon szereti az összes Lush kondicionálót, úgyhogy ettől most eltekintek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 19.

Hidratálók: Propylene Glycol