Lush

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: Norih, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 20.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

"Kész boldogság ezzel a pompás, nyugtató hatású, friss arcpakolással kényeztetni a bőröd. Egyszerű keverék kaolinnal, kalaminnal és török rózsaolajjal, mely finoman nyugtat és helyreállítja a bőr egyensúlyát. Áraszd el arcod a rózsák varázslatával – a tisztító hatású kalamin és kaolin gyengéden eltávolítja a szennyeződéseket, a pompás rózsaolaj pedig táplálja és tonizálja az arcbőrt. Az arcpakolást bőséges mennyiségben vidd fel a bőrödre, majd relaxálj 10-15 percig. Ezalatt az összetevők elvégzik feladatukat, és jöhet is az öblítés. Amikor lemosod a pakolást, azt fogod tapasztalni, hogy a bőröd nyugodt és matt fényű lett, mintha csak megpuszilt volna egy nyíló rózsa."

angelikabalazs

2020. február 27.

Nem az első friss arcpakolásom tőlük, amit kipróbálok, de eddig ez a kedvencem! Nem szeretem a rózsa illatú termékeket, de ennek nagyon kellemes az illata. Én heti 2x használom a The ordinary 30% AHA 2% BHA hámlasztóm után. Megnyugtatja a bőröm, extra puhának és tisztának érzem a bőröm ezen kombó után!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 27.

Lina14

2020. február 9.

Nagyon gyorsan megszárad a többi agyagmaszkjaimhoz képest. Az illata finom, gyorsan megszárad, viszont kicsit leszedhetetelen amikor megkövül. Mivel friss maszk, nagyon gyorsan el kell használni, így nem hiszem, hogy veni fogok a közeljövőben. Ettől függetlenül egy használat után lehet látni a különbséget, leviszi a pattanásokat és kisimítja az arcbőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

KataMayaNagy

2020. január 25.

szinte mindig erre cserélem be az 5 üres tégelyt, puha, hidratált utána a bőröm, kellemes rózsás illata van, mindig van egy tégely a hűtőben ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 25.

Fannci07

2019. október 26.

Rómában vettem ezt a terméket, úgyhogy ez a rózsás illat mindig arra a szuper nyaralásra emlékeztet:) Az állagán kicsit meglepődtem, azt hittem krémesebb lesz, de így is tökéletesen fel lehet vinni az arcra. Lemosni kicsit nehezebb, ezért kap 4*-ot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 26.

Nicy011

2019. szeptember 27.

Az üzletben az aromaterápiának is megfelelő illata miatt gondoltam úgy, hogy kipróbálom. A minta 3-4 használatra volt elég. Valahol olvastam, hogy nem szabad túl sokáig a bőrön hagyni. Első alkalommal sokáig fenthagytam, ugyanaz történt, mint amikor saját magam készítettem pakolást. Túlságosan megkötött, nehéz volt lemosni, és kicsit szárította a bőröm, mert az összes zsíradékot magába szívta. Ez az összetevő miatt van, ha valakinek nem tetszik ez a hatás, mossa le előbb. Érdemes utána egy krémet használni. Tartanék belőle szívesen itthon, már csak az illata miatt is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

bebimosomedve

2019. augusztus 12.

Gondoltam ki probálom ezt a kis maszkot úgyis eljött a hónapnak az az ideje és problémásabb volt a bőröm. Konkrétan rendbe rakta az arcom heti két használattal. Az illata klasszikus rózsa de az üzletben úgyis megszagoltatják veled legtöbb esetben. Újra venni nem tudom, hogy fogom-e hiszen mindig váltogatom az arcmaszkjaimat de jó esély van rá hogy még haza jön velem megint. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Lanie

2019. május 25.

Nagyon kellemes pakolás, a Lush többijéhez képest nagyon könnyen felvihető, csodálatos nem tolakodó rózsa illatú, krémes textúrájú termék, őt is biztosan kipróbálnám nagyobb verzióban, mert felkeltette az érdeklődésemet a minta, ami nem mellékesen az én kicsi fejemre elég sok alkalomra elég volt :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

VGaba

2019. március 26.

Jó állag, szép szín :), könnyű felvinni és könnyű lemosni. Egyáltalán nem csípi a bőrömet, mint néhány más arcpakolás. A bőrpírt eltünteti és nekem a pórusaimon is segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 26.

Lorna

2019. január 1.

Finom rózsás illata van egy kis fűszeres beütéssel. Nem imádom az illatát, de egész megkedveltem a végére. Eléggé hajlamos érzékenykedni a bőröm, úgyhogy kicsit féltve álltam neki Lush arcmaszkozni, a tipikus illatmentes gyógyszertári krémekről átállva, de nem lett semmi különösebb bajom. Nem irritált vagy ilyesmi. Felszívja a felesleges zsírt, néha arcmosásra is használtam, ha nagyon lusta voltam. Én nem várok el sok mindent arcpakolástól csak egy kis kényeztetést, lemenést alfába, megjjeszteni a családtagokat vele ilyesmit.
Arra jó volt.
Nem tudom újravenném-e. Még sok Lush arcpakolás van amit nem próbáltam. Táján egyszer

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 1.

Arra jó volt.

FanniL

2018. október 25.

Teljesen elégedett vagyok eddig vele, bár nem zsíros a bőröm, de nem okoz plusz arcpírt ellentétben más maszkokkal/pakolásokkal. Hidratál, puhává varázsol és a pírt is csökkenti. Teljesen pozitív, kíváncsi leszek, sikerül-e elhasználnom négy hét alatt :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

Kaolin 0 0