Lush

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: Norih, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 20.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

"Kész boldogság ezzel a pompás, nyugtató hatású, friss arcpakolással kényeztetni a bőröd. Egyszerű keverék kaolinnal, kalaminnal és török rózsaolajjal, mely finoman nyugtat és helyreállítja a bőr egyensúlyát. Áraszd el arcod a rózsák varázslatával – a tisztító hatású kalamin és kaolin gyengéden eltávolítja a szennyeződéseket, a pompás rózsaolaj pedig táplálja és tonizálja az arcbőrt. Az arcpakolást bőséges mennyiségben vidd fel a bőrödre, majd relaxálj 10-15 percig. Ezalatt az összetevők elvégzik feladatukat, és jöhet is az öblítés. Amikor lemosod a pakolást, azt fogod tapasztalni, hogy a bőröd nyugodt és matt fényű lett, mintha csak megpuszilt volna egy nyíló rózsa."

sssniki

2018. október 9.

Amikor azt mondja, hogy zsíros bőrre készült, azt úgy is érti. Nagyon problémás volt a bőröm tiniként, szóval gondoltam adok egy próbát ennek, hogy rendbehozza azt, ami felnőtt koromra maradt. Nagyon szárította a bőröm, így én egyből a zsíros+nedves bőrre kentem fel, aztán arclemosóval szedtem le. Végül jött a hidratálás. Szebbé teszi a bőrt kb 1-2 napig.

Az ára nagyon húzos ilyen picike termékért. Én elhasználtam, nem törődve a lejárati dátummal. Semmi baja nem volt, és még csak nem is hűtőben tároltam.

Nem rossz, de nem is a legjobb. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

Nem rossz, de nem is a legjobb. Nem veszem újra.

kovexti

2018. május 7.

Nagyon szerettem. Már rég elhasználtam de ma mostam el a dobozát, és megcsapott az illata. Az állaga szuper, agyagos, hűsít, és az érzékeny bőröm is nyugtatta. Maszkok után mindig piros volt picit, ezzel viszont megúsztam:) újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 7.

szilvasitimea

2018. április 25.

Nagy kedvencem. Alapvetően nagyon szeretem a Lush arcpakolásait (természetesen nem csak azokat... :)) ), de nálam ez a legnagyobb kedvenc.
Azt nem kell ugye ecsetelnem,hogy csodálatos a színe és az illata... :D

Nagyon kellemes a textúrája, mivel hűtőben kell tartani, nagyon frissítő felkenni. Kézzel könnyű felvinni, mivel olyan az állaga, mint egy picit durvább textúrájú krém.
Kellemesen tisztít, nem szárad rá az arcbőrre mint ahogyan a többi pakolásuk sem, nem szilárdul meg, így nem húzza a bőrt. Könnyű lemosni. Nem irritálja a bőrömet, nem lesz tőle piros, nem csíp, kellemesen tisztítja, puhítja az arcot.

Viszont ha nincs használva minden héten legalább egyszer (én van, hogy heti kétszer használom) akkor lejár a szavija.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

Azt nem kell ugye ecsetelnem,hogy csodálatos a színe és az illata... :D

kottazur

2018. április 22.

Mattitja a borom, es finom az illata, de magamtol nem adnek ra ki ennyi penzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Mattitja a borom, es finom az illata, de magamtol nem adnek ra ki ennyi penzt.

Fzks

2018. január 7.

Enyhén zsírosodó piros arcbőrömet csodásan rendbe rakja, egész nap matt lesz es puha, ja és a finom illata is körülleng. A pirosságot egy kicsit enyhíti, igaz még csak a 2. használaton vagyok túl, de már most a szívemhez nőtt.😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 7.

Rougeone

2017. december 23.

Szerintem ez bele tartozik a lush top termékei közé. Nagyon jó rózsás illata van. A pirosságot teljes mértékben enyhíti és mattítja bőrt. Teljesen megérte,csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

nhelga

2017. december 19.

Érzékeny, pirosodásra hajlamos bőrömre ajánlották és bátran mondhatom, erre a bőrtípusra ez a tökéletes választás. Nagyon könnyű a felkenése, a lemosással sem volt különösebb probléma. Heti 2-3x használtam, 20-30 percig hagytam a bőrömön, majd langyos vízzel lemostam. Az eredmény pedig pihe-puha, nem piros (!!!) arcbőr. Nekem az illata először túl 'rózsás' volt, de hamar megszoktam, sőt mire elfogyott nagyon megszerettem. Mióta elfogyott még nem vettem újra, tesztelgetem a többit, de ha nem találok ennél jobbat nála biztos hogy újra beszerzem -

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

miri84

2017. november 8.

A rozaceás bőrömre ezt ajánlották, nagyon elégedett vagyok vele. Kellemes az illata, és a használata után pár napig szinte nem is pirosodik ki a bőröm. Eddig ez az arcpakolás tetszik legjobban azok közül, amiket kipróbáltam, biztos, hogy ha elfogy, újra megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 8.

Tunde8119

2017. október 28.

Első használat után már tapasztaltam a jótékony hatását. Régóta keresek egy olyan terméket ami segít a rozaceás arcbőrömön, sokmindent kiprobáltam már, de eddig ez nyűgözött le igazán! Vastagon viszem fel a problémás területre ( ahol kipirosodok ) és vékonyan az orromra és a homlokomra ( T-zóna ) ahol zsios a bőröm, 10-15 percig hagyom száradni, majd langyos meleg vízzel és arc szivacs segítségével mosom le. A pirosság halványodott és a bőrőm olyan selymes és puha mint a babáké :)))) ezután használom a lush egy másik termékét az Imperialis-t ami kifelezetten hidratáló arckrém minden bőrtipusra, keveset kell felvinni belőlle és a bőrőm egész nap NEM vicc komolyan egész nap matt és üde. Szóval én teljes elfogultsággal ajánlom mindenkinek akinek hasonló bőr problémája van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 28.

zsofiaszilagyi

2017. október 19.

Az illata és a színe nagyon tetszett, a használata után puha lett az arcbőröm, más változást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

Kaolin 0 0