Lush

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: Norih, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 20.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

"Kész boldogság ezzel a pompás, nyugtató hatású, friss arcpakolással kényeztetni a bőröd. Egyszerű keverék kaolinnal, kalaminnal és török rózsaolajjal, mely finoman nyugtat és helyreállítja a bőr egyensúlyát. Áraszd el arcod a rózsák varázslatával – a tisztító hatású kalamin és kaolin gyengéden eltávolítja a szennyeződéseket, a pompás rózsaolaj pedig táplálja és tonizálja az arcbőrt. Az arcpakolást bőséges mennyiségben vidd fel a bőrödre, majd relaxálj 10-15 percig. Ezalatt az összetevők elvégzik feladatukat, és jöhet is az öblítés. Amikor lemosod a pakolást, azt fogod tapasztalni, hogy a bőröd nyugodt és matt fényű lett, mintha csak megpuszilt volna egy nyíló rózsa."

gothmarypoppins

2017. szeptember 18.

Lush maszkot inkább a "jól érzem magam, aromaterápia" aspektus miatt veszek, nem várok tőle csodát. Annak pont kellemes, a mini-mintát elhasználom, lehet, az öt üres tégelyért legközelebb ilyet kérek. Akinek segít: az agyagos maszkokat ha hagyod megszáradni magadon, akkor bizony szárítanak, elvileg még nedvesen érdemes lemosni őket, csak kiszikkadni kell hagyni, nem koppanósra-pergősre száradni. Egy kozmetikus mondta ezt a tippet, azóta így csinálom, nekem bevált, egy próbát megér annak, aki nem tudja, mit kezdjen vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

mafalda

2017. szeptember 5.

Update. Végül az államra használtam el, ahol kicsit zsírosabb a bőröm, ha nem akarok túl szigorú lenni adok még egy csillagot, akit nem érdekelnek az összetevők és brutál zsíros bőre van, neki jó lehet!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

eiola

2017. augusztus 16.

Nagyon finom illata van, puha és illatos lesz utána az arcom. Én imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Nagyon finom illata van, puha és illatos lesz utána az arcom. Én imádom :)

GD13

2017. július 9.

Az illata és a színe tetszik, szép puha lesz tőle a bőröm, de ha sokáig rajtahagyom akkor szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

alexandraporcelain

2017. május 22.

A homlokomra kerestem terméket, ami nagyon könnyen zsírosodik, és mitesszeres. Az eladó hölgy ezt ajánlotta. Itthon felkeltem a homlokomra, és az orromra is, csak tíz percig hagytam fent, nem akartam hogy kiszáradjon a bőröm. Az orrom picit ki is száradt, de az nem is volt olyan zsíros, mint a homlokom. A homlokomat nagyon szépen helyre tette, puha és matt lett. Ami még nagy plusz a terméknél, hogy nagyon jó az állaga, ez a hideg agyagos dologhoz annyira jó hozzáérni. :D Az illata meg külön csoda, én imádom.
Akinek zsíros a bőre, annak jó választás lesz, viszont a száraz bőrűeket nagyon kifogja szárítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 22.

Vanda234

2017. május 10.

Jöttem felpontozni a terméket. ❤
Nagyon kellemes illata van hidratálja a bőröm de még is széo matt hatást kellt ezt ajánlom a zsíros bőrű lányoknak este fele hidratálni.

Más nap baba popsi bőr 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 10.

Jöttem felpontozni a terméket. ❤

Más nap baba popsi bőr 😍

Juliette88

2017. április 23.

Mintám van belőle. A színe gyönyörű, az illata szuper rózsás, viszont érdekes, hogy nem éreztem annyira táplálónak, sem a nyugtató hatást nem tapasztaltam. A pirosság nem jellemző a bőrömre, így azzal kapcsoaltban nyilatkozni nem tudok, de összességében szerintem nem csinált semmit, de rontani sem rontott a helyzeten.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

Dancyy

2017. április 22.

Egyszeruen fantasztikus illata van!!! Ilyen parfumot szeretnek, isteni <3
A borom nagyon szereti, frissit!
Tokeletes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

Egyszeruen fantasztikus illata van!!! Ilyen parfumot szeretnek, isteni <3
A borom nagyon szereti, frissit!
Tokeletes!

szilvia92

2017. február 11.

Instant puhitotta a vizhianyos boromet, de a par oras bababor es a.finom illat ellenere nem csinal sokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

kecskesszuszu17

2017. február 11.

Őszintén szólva látványosabb hatást vártam, bár lehet csak nem nekem lett kitalálva ez a maszk. A pirosságot nagyjából eltünteti, de azért messze nem teljesen, és maximum másnapig. És bár arcmaszk, mivel az alkarom is hajlamos a kipirosodásra borotválkozás/gyantázás után pár nappal, így kipróbáltam itt is, hogy a foltok eltűnjenek. Ezért tudok neki 4 csillagot adni, ugyanis a karomon klasszul működött, jobban mint az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

Kaolin 0 0