Lush

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: Norih, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 20.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

"Kész boldogság ezzel a pompás, nyugtató hatású, friss arcpakolással kényeztetni a bőröd. Egyszerű keverék kaolinnal, kalaminnal és török rózsaolajjal, mely finoman nyugtat és helyreállítja a bőr egyensúlyát. Áraszd el arcod a rózsák varázslatával – a tisztító hatású kalamin és kaolin gyengéden eltávolítja a szennyeződéseket, a pompás rózsaolaj pedig táplálja és tonizálja az arcbőrt. Az arcpakolást bőséges mennyiségben vidd fel a bőrödre, majd relaxálj 10-15 percig. Ezalatt az összetevők elvégzik feladatukat, és jöhet is az öblítés. Amikor lemosod a pakolást, azt fogod tapasztalni, hogy a bőröd nyugodt és matt fényű lett, mintha csak megpuszilt volna egy nyíló rózsa."

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

babyface

2016. február 22.

tipikus relax-maszk igazándiból hű de nagy változást én se vettem észre a használata után, de nagyon örültem mikor valentin-napos vásárlásomhoz ajándékba kaptam egy egész tégellyel! :) az illatában nekem sokkal jobban dominál a kalamin, a rózsa csak enyhén érezhető, picit talán szárít is, de utána megfelelő hidratálással ez kompenzálható. ocean salttal együtt használva hiperpuha bőr a végeredmény! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 22.

szabinastegner

2016. február 22.

vettem egy màsik Lush arcpakolàst ès kaptam mellè ebbol egy kis mintàt ami elèg volt 3 pakolàsra. Szerelem volt elso pakolàsra! rohantam is vissza ès vettem egy teljes keszerelèst. azon kivul hogy szèpen nyugtatja a borom issteni nyugtato ròzsa illata van. agy stresszes nap utàn amikor haza jovok este a melobol felkenem az arcomra ès szaglàszom a finom ròzsa illatot igazi AROMATERàPIA. amikor pattanàsok jonnek elo felrakok egy tisztito maszkot utànna pedig felteszem ezt, mint nyugtato / hidratàlo befejezès. Nagyon szeretem. Kàr hogy folyton figyelgetnem kell hogy nehogy lejàrjon a szavatossàgga.... plusz a hutoben nincs szem elott ugyhogy mindig emlèkeztetnem kell magam hasznàljam :DD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 22.

oszibarack

2016. február 3.

Kicsi tesztert hasznaltam el belole, mert ezt ajanlottak a kipirosodasra hajlamos borre az uzletben. Igazabol nagyon cuki kis rozsaszin dolog, a szine, illata, allaga tetszik, es ezek miatt elmeny hasznalni, de ennyiben kimerultek sajnos a pozitivumok. Nem csinalt kb semmit a borommel, csak kicsit kiszaritotta, sem a mattito, sem a puhito hatast nem ereztem. Ettol fuggetlenul viszont elgondolkoztam a megvetelen (Lush fuggoseg+marketing csicskasag atka), mert egyszer-egyszer elovenni es egy alapos utohidratalassal megtoldva hasznalni szerintem mindig feldobna a napom :D De ettol fuggetlenul nem igazan ajanlom, ennel sok jobb pakolas van azert naluk, ami meg is eri az arat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 3.

UzuRose

2016. január 25.

Kicsit csalódtam. Az illata zseniális így hagytam a tesztert és vettem egy tégellyel. Iszonyatosan kipattogzott tőle a borom, konkrétan sebes lett tőle az arcom. Ilyet Lush terméknél még nem tapasztaltam.
Nekem nem vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 25.

Nekem nem vált be.

koboldmaki

2016. január 17.

Nagyon sűrű maszk, de könnyű feltenni és lemosni is. Cuki rózsaszín színe van és az illatát is szeretem. Száraz bőrre elvileg nem ajánlott és tényleg eléggé szárít. Nekem eléggé húzódik utána a bőröm, szerintem itt érdemes betartani a hatóidőt, ha tovább fent hagyom sivataggá változtatja az arcomat. A végeredmény nem rossz, a pórusokat szépen összehúzza és szerencsére nem csíp. Összességében egy átlagos hatású maszknak mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 17.

kessi91

2016. január 13.

Csinál-e bármi extrát az arccal? Azt kell mondjam, nem. Nekem ez olyan igazi wellness arcpakolás, mert isteni illata van! Komolyan, ha ebből csinálnának parfümöt, egy kis kiszerelésre tuti beruháznék. Az állaga sűrű, de épp ezért jobban szeretem az Oatfix-nél, abszolút kenhető.
Nagy esély van rá, hogy az illata miatt újraveszem...végülis hámlasztóm, radírom, meg gazdag arckrémem van, úgyhogy arcpakolást a Lush-tól amúgy is leginkább a feeling miatt szoktam beszerezni!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

Norih

2015. november 29.

Ujdonság meg Magyarorszagon,en szeretem. Nekem a pirossagot nem igazán szünteti meg, egyszeruen csak szeretem egy lazitos napon hasznalni! Nagyon finom illata van, szep a szine, es nagyon szeretem a borom puhasagat miutan lemosom! De alapvetoen nincs pirossag megszunteto hatasa,sajnos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 29.

Kaolin 0 0