Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. február 23.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

Téli limitált kiadás

"Szerintünk Télapóné is ilyet használ. Olyan az íze, mint a kólás gumicukoré, így a csókjaid ínycsiklandóak lesznek. A kristálycukor puhán eltávolítja a száraz bőrrészeket, s az ajkak puhák és jól kondicionáltak lesznek. Tökéletes sminkelés előtti használatra."

Limitált: Lush Santa's ajakradír és Santa Baby ajakbalzsam

3tara2

2016. április 24.

Szerintem ez egy jó termék! Csodás illata van,rendkívül sokáig elég! Hetente 1-2x szoktam radírozni,utána alaposan shea vajazni és tökéletes az ajkam bőre! Úgy saccolom,hogy fél évig kitart egy kis tégelyke! 😉 Merthogy borsos ára van ám! Eszembe sem jutna megvenni,ha egy hónap alatt elhasználnám...
Rájárnak a lányaim is,kedvezően véleményezik.
Összességében egy tetszetős külsőben egy vonzó belső van,de irreálisan drága!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 24.

Rájárnak a lányaim is,kedvezően véleményezik.
Összességében egy tetszetős külsőben egy vonzó belső van,de irreálisan drága!

Montelino

2016. március 29.

Karácsonyi limitált kiadás része volt. Megvettem, mert féláron betudtam szeretni más termékek mellett és ilyen terméket korábban nem próbáltam. Aranyos a csomagolása, a tartalma is több hónapig elég, de lehet nélküle élni. Ha valaki végigdörzsöli az ajkait egy gyengédebb fogkefével, akkor ugyanezt a hatást éri el, csak 350Ft-ért. Túlárazott terméknek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 29.

kovacsbori93

2016. március 24.

Szülinapomra kaptam a tesómtól, csodás <3

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 24.

Szülinapomra kaptam a tesómtól, csodás <3

BlindedByLipstick

2016. február 2.

Beleszerelmesedtem, imádom az illatát, az ízét, kíméletesen radírozza le a bőrdarabkákat az ajkaimról és nem szárítja ki őket. Nagyon meglepődtem, amikor megláttam, hogy mennyi van abban a kis tégelyben. :D Féláron vettem a téli leárazáson, így tényleg szinte ajándék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 2.

emesebalazs

2016. január 8.

Ma vettem meg, féláron, a téli leárazáson. Nagyon sokszor szárad ki a szám, és mindig kenem ajakbalzsammal, de hát ugye a kis bőrdarabkákat is le kell szedni... Kipróbáltam, és nagyon jó!! Nagyon jó az illata, és az íze is, és féláron szerintem ajándék :D Valószínű, hogy legalább 1 évig fogom használni, mivel rengeteg van a kis tégelyben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 8.

vichikee

2015. június 30.

Nagyon szeretem. Jól radíroz, jó az illata és az íze. Nagyon sok van benne, nem tudom, hogy mikorra fog elfogyni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 30.

Mimik

2015. május 4.

Illata és az íze nagyon jó :) Jól radíroz. Én szerencsére leértékelve tudtam megvenni szóval nagyon jól jártam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 4.

yokkoa

2015. február 1.

UpD: IMÁÁÁÁDOM! Vigyázat! Függőséget okoz! Az ízét-illatát is megszerettem végül :-))))) Visszakapja az 5. csillagot :-)

Jó kis ajakradír :-) Ajándékba kaptam, így az áráról nem tudok nyilatkozni. Egy nagyon picikét benedvesített ujjal nyúlok bele, így nem veszek ki belőle olyan sokat és jó alaposan átradírozom vele a számat, meg picit a környékét is. Ezután lemosom, mert enélkül ragadna, plusz a bőrfoszlányok, amiket levesz, azok is ott éktelenkednének. Ezután azonnali hidratálás Carmex-szel vagy Labelloval. Láttam a kommentek között, hogy páran fájlalják, hogy nem hidratál, de hát ez radír!!! Miért tenné? Tudtok olyan arcradírt például, ami hidratál? Rá is van írva, hogy javallott valami krém bevetése.
Az azért furcsa, hogy annyira piros és kissé "megfogja" a színe a bőrömet. Nekem az íze nem ízlik, tömény cukor, az illata sem tetszik annyira, semmi köze a kólához, vagy a kólás gumicukorhoz szerintem.
Lassan harminc felé kezdtem észrevenni, hogy az ajkaim kontúrja halványodik (főleg az alsó ajkamnál): mikor ezzel leradírozom a számat, kicsit erősebbé, láthatóbbá válik a kontúr. De ezt csak közvetlenül utána látom. Kíváncsi vagyok van-e hosszú távon is ilyen hatása? Majd updatelek, hogy mi lett :-).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 1.

dessy

2015. február 1.

Huu nagyon jó az illata és cuki a tégelye. Jól el lehet vele szórakozni, A leárazás idején vettem 995 ft.ért. Megérte!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 1.

Hoagirl

2015. január 16.

Páromtól kaptam karácsonyra, rajta volt a kívánságlistámon. :) Bár már tulajdonosa vagyok a Popcorn ajakradírnak is, a kis piroska utcahosszal nyert a házi versenyen. Imádom a színét, az ízét, az illatát, az itt-ott váratlanul felbukkanó szívecskéket, hát ez instant szerelem, de tényleg! Hatásában ugyanannyira jó, mint a Popcorn, szépen eltávolítja az elhalt bőrcafatkákat, az ajkak szép simák és rendezettek lesznek a használat után. És bár a másiknak is imádat illata van, de ez a mennyei kóla íz simán függővé tesz! Elég annyit mondanom, hogy míg a pattogatott kukorica használatára folyamatosan emlékeztetni kellett magam, ennél a változatnál kb. állandóan a számat radíroznám... Telitalálat ez a termék, megvettek vele kólára. Izé... kilóra. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 16.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract
Hidratálók: Sucrose, Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: csillámpor.

További info a LUSH oldalán.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: ehető piros szivek.