Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. február 23.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

Téli limitált kiadás

"Szerintünk Télapóné is ilyet használ. Olyan az íze, mint a kólás gumicukoré, így a csókjaid ínycsiklandóak lesznek. A kristálycukor puhán eltávolítja a száraz bőrrészeket, s az ajkak puhák és jól kondicionáltak lesznek. Tökéletes sminkelés előtti használatra."

Limitált: Lush Santa's ajakradír és Santa Baby ajakbalzsam

babyface

2015. január 1.

régi szintén lush-os sweet lips ajakradírhoz írtam, hogy elég feleslegesnek tartom ezt a terméket főleg, hogy otthon pár száz forintból magadnak is kikotyvaszthatod. ennek ellenére most, hogy kb 5 év! után elfogyott a régi sweet lipsem, fél áron megvettem mert kevesebb mint ezer ft-ért elég jó befektetésnek tartom. :) valamiért nekem sokkal meggyőzőbb mint a sweet lips, az illata isteni kólás már már sütisbe hajló, bár jó magam nem vagyok kóla fogyasztó azért az illatát szeretem érezni néha. :) az ajkaim még radírozás után pár nappal is hihetetlenül puhák, remélem vele is jó pár évet ki fogok húzni és az ajakápolási rutinom része lesz :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

beautifullife

2014. november 2.

Hát-hát..eddig soha nem használtam ajakradírt. Valahogy nem éreztem szükségesnek. Hébe-hóba feltettem néha egy mézes pakolást, de ennyi.
Az én ajkaim borzasztóan hamar száradnak. Nem is tudom van-e még így valaki rajtam kívül..még nyáron is kb. óránként kell kennem, mert kiszárad, és úgy azért se a mosoly, se a tagolt beszéd nem a legkomfortosabb dolog. Megrendeltem őt, mert engem karácsonyi giccses,illatos dolgokkal kilóra meg lehet venni.
És itt jön a kezdeti hát..az illata baromi jó, de felesleges. A szemcséi azért nem sokkal finomabbak, mint egy kristálycukornak. Jól radíroz, puha lesz tőle az ajkam, de ennyi pénzért még szép, hogy tudja ezt. Ugye azt írja, használd utána kedvenc ajakápolódat. Nos, nekem ez a tubusos Carmex. Ezt csak azért említem meg, mert radírozás után vérbőség lesz az ajkaimban és kicsit teltebbek. Na, ha rákenem a Carmex-et, ami erre rádob még egy lapáttal, úgy nézek, mint egy - nincs jobb szó rá- : pornós. :D Sokat szoktam ezen vidulni reggelente.
Hogy hasznos is legyek, én azt mondom, erősen túlárazott. Arra az egy percre, amíg az egész eltart, teljesen mindegy milyen az illata(az íze egyébként teljesen más). Valóban meghosszabbítja az ajkak puhaságát és annyival jobb, a DIY verziónál, hogy csak előkapod. Mostanában én is lusta vagyok kotyvasztani. Rakják csak szépen elém a dolgokat. A tégelyes dolog nekem egy plusz nyűg a hosszú körmeimmel, de ezt tudtam előre mondjuk. Egyszerűen lehetetlen kis adagot kivenni belőle.
Nem tartom a legjobb vételnek, mert szerintem fele ennyiért lenne korrekt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 2.

Nem tartom a legjobb vételnek, mert szerintem fele ennyiért lenne korrekt.

Ljudmilla

2014. október 23.

Annyira kíméletesek a Lush ajakradírjai, hogy én minden reggel hasznalom őket. Ha nem használom, akkor óránként-két óranként kenegethetem a szamat ajakápolóval (bármilyennel, sajnos...). De vele néha el is felejtem, mert nem száradnak ki az ajkaim. Nagyon kíméletes, de hatékonyan eltávolít bármilyen bőrkeményedést. A méz-cukor kombóval nekem sem sikerült soha ilyen eredményt elérni. Nekem megéri, hogy évente két ilyen kis tubust elhasználjak az otthoni kutyulás helyett. Imádom az illatát, az állagát, a hatását :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 23.

bnonikaa

2014. január 22.

Először én is azt gondoltam, hogy elég felesleges kis üvegcse ez, de kellemesen csalódtam. A hidegtől extra módon kicserepesedik a szám, és kenhettem rá eddig bármit, nem javult sokat. Viszont ettől 2-3 napig puha marad a szám :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 22.

Asarys

2014. január 10.

50%os akcióban vettem meg ezt a kis finomságot, és nagyon örülök, hogy lecsaptam rá. Most már beépült az arcradírozásos rutinomba is. Miután leradíroztam az arcomat jön Ő és teszi a dolgát, pihepuha szájat csinál + über cukik benne a kis szívecskék és iszonyat jó illatú és ízű :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 10.

wishes

2013. december 20.

Ezt a terméket szokás azzal letudni, hogy a DIY méz+cukor kombó is hasonló hatással bír, fillérekért.
Szeretném megvédeni őt a vádakkal szemben. Ebben nagyon apróra örült cukor van, ami nem sérti fel az ajkakat, és még a legragaszkodóbb elhalt bőrdarabkát is le lehet vele dörzsölni, ráadásul viszonylag kíméletesen. Ez nekem sima, otthon kutyult cukorosmézzel sosem sikerült még.
Egyedül a kiszerelése lehetne praktikusabb, mert ez kb. egy life long adag, viszont ha jól sejtem, a szavatossági idő és az elbacizódás megakadályozza, hogy örök életünkben csak ezt használhassuk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 20.

Tory666

2013. november 5.

Pont ma találkoztam vele és beleszerettem! Azonnal nagyon finom puha lett tőle az egyébként kicserepesedett szám (már napok óta kenegetem ajakápolóval, nem túl sok sikerrel) Imádnivaló! Az íze, illata is, leheletnyit csillog...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 5.

Szütyő Beauty blog

2013. november 3.

Kóla ízű és finom, mi az? :) Mindig azt szajkóztam, hogy de hát ezt cukor és olívaolaj keverékéből én is összeütöm otthon, de mégis: ennyi kényeztetés jár mindenkinek. Régebben a Bubblegum illatút használtam, most ezt, és imádom. Nem tudnék nélküle élni, főleg így ősszel amikor sokkal jobban kiszáradnak az ajkaim. Rendkívül kíméletes és hatásos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 3.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract
Hidratálók: Sucrose, Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: csillámpor.

További info a LUSH oldalán.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: ehető piros szivek.