Lush

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TheTrinity, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 8.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók

"Ő itt Scrubee - a legmenőbb dörzsi a környéken. Ne tévesszen meg a hidratáló hatású méz és kakaóvaj: a lágy külső mögött egy szuperpolírozó szupersztár lapul, tele darált kókuszhéjjal és mandulával a gyengéd, de hatásos hámlasztásért."

naiyah

2019. február 27.

imádom, az illata fenomenális, jól radíroz, viszont hamar fogy

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

imádom, az illata fenomenális, jól radíroz, viszont hamar fogy

mkaty94

2019. január 14.

Adtam le egy komolyabb rendelést a Lush-tól, hiszen akciózások vannak, ma érkezett a futár. Ugyan a kis Scrubee pont nem volt akciós, de annyira jó véleményeket olvastam róla itt, illetve régebben is szemezgettem már vele a boltban, hogy úgy döntöttem, megrendelem. Most használtam kb. fél órája, és el vagyok ájulva, hogy mennyire puha a bőröm tőle és mennyire illatozom. Tényleg nagyon aranyos, de a külcsín csak egy dolog. Kb. 1 percig kentem magamra és utána kezdtek kioldódni a szemcsék. Nagyon apró radírozószemcsékből áll, ami tényleg szuperül radíroz, szóval viszlát elhalt hámsejtek! :D Közben is éreztem a zsírosabb, olajosabb réteget. Miután lemostam én egy kicsit még a hátsó, csak hidratáló résszel is átmentem a bőrömön. Arra figyeltem, hogy ha törölközöm akkor semmiképpen se dörzsölő mozdulatokkal töröljem át a testem, hanem csak lapogatva, ütögetve. Első használat után baromi jó, kíváncsi leszek reggelre milyen lesz a bőröm. Nekem azért szegény jóval laposabb lett, szóval előre félek, hogy majd gyorsan fogy. Biztos újra veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

mafalda

2018. december 14.

Csodás, sajnáltam elkezdeni használni olyan édes! 😘
Pihe puha lett a bőröm tőle, az illata pedig sokáig érezhető! ☺

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

Csodás, sajnáltam elkezdeni használni olyan édes! 😘
Pihe puha lett a bőröm tőle, az illata pedig sokáig érezhető! ☺

hencyta

2018. november 29.

Irtó jó az illata és pihe-puha bőrt varázsol:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

Irtó jó az illata és pihe-puha bőrt varázsol:)

Eszter a panda

2018. október 24.

Imádom! Már újra is vettem, megvettek ezzel a mézes csodával kilóra. Azt sajnálom csak, hogy ilyen gyorsan fogy. Nekem törölközés után és szuperül megmarad a bőrömön és nagyon jól hidratál. A radírozás is nagyon tetszik. Szuper lenne egy olyen hidratálótömb a radír nélkül és zuhanyon kívüli használatra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

annabanana

2018. szeptember 5.

Nagyon jól hidratál, én kifejezetten az olajos hidratálókat kedvelem, úgyhogy nálam nyert. Nem kell belőle túl sok, kb. 10 másodperc alatt megolvad, úgyhogy csak óvatosan az adagolással! Az illata valami mesés, és a forma is aranyos. A mákos radír nagyon szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

dervalicskira

2018. július 24.

Imádom, nagyon szépen radirozz és jól hidratál :)!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 24.

Imádom, nagyon szépen radirozz és jól hidratál :)!

kremmanias24

2018. július 20.

Egyszerűen tökéletes. Isteni illat, puha bőr... 100 csillagot érdemelne:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

Egyszerűen tökéletes. Isteni illat, puha bőr... 100 csillagot érdemelne:)

zsagi

2018. június 26.

Imádom ezt az illatos kis méhecskét, a legkedvesebb termékem tőlük :) Olajos-krémes réteget hagy használat után, ami az én érzékeny, vízhiányos, száraz bőrömnek kifejezetten kellemes. Nem is kell testápolót használni utána. Az egyetlen negatívum, hogy nehezen takaríthatóak ki fürdés után a kis fekete radírozószemcsék a kádból, de hát valamit valamiért...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Poptie

2018. június 22.

Nagyon szeretem, az illata isteni, jól radíroz, ápol, és mégsem lesz tőle pattanásos a bőröm. És mégegyszer: az illata csodálatos! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

Hidratálók: Honey

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.