Lush

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TheTrinity, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 8.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók

"Ő itt Scrubee - a legmenőbb dörzsi a környéken. Ne tévesszen meg a hidratáló hatású méz és kakaóvaj: a lágy külső mögött egy szuperpolírozó szupersztár lapul, tele darált kókuszhéjjal és mandulával a gyengéd, de hatásos hámlasztásért."

domcsismiracle

2018. június 3.

Annyira jó illata van! :) Nagyon jó kis cucc, bár jó sokáig hagy maga után egy kis olajos réteget a bőrön, de rettentően jól is hidratál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

viki0322

2018. május 3.

Hatalmas szerelem ez a termék. Ritkán használom mert különleges luxus élmény ezt használni. Testradír és testápoló az egyben. Zsírosbőrűek is használhatják. És kényelmes, zuhanyzás közben használható. Arra felhívom a figyelmet, hogy hagy egy vékony filmréteget a bőrön a magas olajtartalma miatt. De egy csodaszer.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 3.

Bubucim

2018. március 5.

Nagyon érdekesen indult a kapcsolatunk a kis SCRUBEE-val. A boltban beleszerettem a jó illatába, majd haza is jött velem. Első használat során nem dörzsizett annyira, hiszen még nem értem el azt a réteget. Meg is haragudtam rá. :) Aztán csak a fürdőszoba polcán csücsült várva az újabb használatra. A fűtés miatt megolvadt szegény egy kicsit, de beraktam a hűtőbe, így az én kis SCRUBEE-m megjárta a poklok poklát is. :) Aztán csak használni kezdtem, ha már 3000 Ft-ot fizettem érte. És akkor megtörtént a csoda. Nagyon jól radíroz, de egyben táplál is. Testápoló biztosan nem kell utána, mert nagyon jól hidratál. Az illata finom édes, amit a használatát követően még másnap is érezek. Hát ez az én kis történetem SCRUBEE-val. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

fodornoncsi

2018. március 2.

Ez egy kis csoda! Nagyon jól radíroz, nagyon jól hidratál, és olyan az illata, hogy legszívesebben megenném. Fél áron vettem, a hülyének is megérte, de a teljes ára sem húzós, tekintve, hogy milyen lassan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 2.

minibear

2018. február 20.

Mindig akad egy-két olyan Lush termék, ami tényleg jó. Nagyon finom az illata, a radírozó szemcsék ellenére is hidratálja a makacsul érzékeny és száraz bőrt. Viszont mindennapos használatra nem jó, pont a radírozás miatt. Így négy csillagot kap, és remélem, hogy radírozó szemcsék nélküli verziót is piacra dobnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 20.

katonatira

2018. február 11.

Imádom hogy egyszerre radíroz és táplál, az illata mennyei, és a bőröm olyan puha utána mint a babapopsi😋 ez TÉNYLEG csodaszér, ha valamit, akkor őt érdemes kipróbálni a márkától!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

kecskesszuszu17

2018. február 8.

Nagyon nagyon nagyon csodálatos! Kíméletes, de hatákony, rendkívül jól hidratál is, úgyhogy nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a kis szépségre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Lolatapsi

2018. január 26.

Szerelem elso masodik ...sokadik hasznalatra. A tokeletes borradir. Puha bort hagy maga utan, isteni kakaos mezes az illata. En nemcsak a dorzsis reszet hanem a kremes talpat kulon kentem magamra. Illata sokaig megmarad a boron. Rogton betaraztam 5 darabot belole. Jo hir hogy allando termek lett belole a nagy sikere miatt. Remelem nem unom meg es nem szuntetik meg egyhamar. Ha lehetne 10 csillagot adnek neki

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 26.

Lushlife

2018. január 17.

Szerelmem ez a termek, a cuki kulsovek feldobja a zuhanyzast es az illata valami mennyei, nem beszelve a hatasarol ami nagyon puhava teszi a bort erdemes kiprobalni, tenyleg csucs termek😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 17.

babyface

2018. január 13.

úristen mennyei manna! :D már a megjelenése óta fáj rá a fogam, de most hogy 50%-on volt egyből lecsaptam rá (először egyre, majd rohantam is vissza a következőért! :D) az illata isteni mézes hozza a honey i washed vonalat (vettem is hozzá egy its raining ment :)) a kókuszhéj és mandula remekül radíroz és közben finoman hidratál a kakaóvaj. hmmmm :) nem tudom még hogy egy kis bogárka meddig tart ki, mert első használat után annyira lenyűgözött, hogy mentem a második adagért, de szerintem 4-5 fürcsit simán kibír. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

Hidratálók: Honey

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.