Lush

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TheTrinity, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 8.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók

"Ő itt Scrubee - a legmenőbb dörzsi a környéken. Ne tévesszen meg a hidratáló hatású méz és kakaóvaj: a lágy külső mögött egy szuperpolírozó szupersztár lapul, tele darált kókuszhéjjal és mandulával a gyengéd, de hatásos hámlasztásért."

hixux

2018. január 6.

Egyszerűen IMÁDOM!! Csajok, ha valamit, akkor ezt mindenképpen próbáljátok ki!! Igazi kaland vele a fürdés. Pihe puha bársonyos bőrt hagy maga után, másnap is érezni a mézeskés, nem tolakodó illatát, emellett sokáig elég, heti 1-szer szükséges használni (nem utolsó sorban pedig írtó aranyos <3).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

Izibizi

2018. január 3.

Imádom!!!
A karácsony utáni leárazásban szereztem be és az illata valami mennyei. Nagyon jól radíroz és egyben hidratál is. Hátránya, hogy nagyon csúszós lesz utána a kád, de ezt leszámítva csodás. Biztos újra veszem teljes áron is. :))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

Imádom!!!

Mangoka

2017. december 31.

Az illata fogott meg a boltban, és nem bántam meg, hogy hazajött velem. Radíroz és hidratál, pihe-puha tőle a bőröm és elég sokáig elég.
Fürdés közben a kádban használom és nem olvad szét a vízben, szóval jó kis termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 31.

ramici

2017. december 28.

Mennyei illata és aranyos külseje fogott meg.
Szuperül radíroz és hidratál is egyben, nagyon puha lett utána a bőröm és hosszantartó a hatása.
Még csak egy fürdéshez használtam az egész testemen mégis kevés fogyott belőle.
Megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

Mennyei illata és aranyos külseje fogott meg.
Még csak egy fürdéshez használtam az egész testemen mégis kevés fogyott belőle.
Megéri az árát.

Momiji

2017. december 15.

Egyszerűen imádom! Ezt pont az olyan lusta embereknek találták ki, mint én aki nem szeret radírozni meg testápolózni is aztán. Nagyon ajánlom, brutál jól radíroz és hidratál! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 15.

Mirtill12

2017. november 9.

Nagyon jól és mélyen hidratálja a bőrt, télen kifejezetten hasznos. Sokáig elég, én már negyedszerre használom, de még szinte alig fogyott belőle. A kis méhecske forma pedig igazán aranyos. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 9.

deezsina

2017. szeptember 28.

Én ezeket mindig spórolósan használom, így sokáig elég lesz. (Ha egyszerre a harmadát magamra kenném valószínűleg úgy érezném magam mintha egy vajaskenyér lennék :D ) Hűvös időben szerintem a sima testápolók mellett néhány naponta érdemes ilyen sűrűbb, vajasabb dolgokat használni. Ennek a terméknek a radírozó szemcséi is elég jók, törölközés után illetve másnap reggel kellemes puha érzetet ad a bőrnek.
Relatíve drága, tényleg nem mindennapos használatra való (radírozni értelmetlen túl gyakran), nálam kb a hatás mellett legalább annyira fontos, hogy feldobom vele a zuhanyzást és ezzel a hangulatom :) Az illata rettentően vidám és tényleg egy élmény használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

bankia

2017. május 30.

Nagyon kellemes illatú radír/hidratáló termék. Intenzíven radíroz, a vajnak köszönhetően réteget képez a bőrön, törölközés után kellemes, felfrissült, hidratált érzést biztosított. Egy darab 3 alkalomra volt elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 30.

Lia09

2017. május 14.

Nekem sajnos ketté tört, de a hatása és az ilata is famtasztikus. 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 14.

Nekem sajnos ketté tört, de a hatása és az ilata is famtasztikus. 😍

Hidratálók: Honey

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.