Lush

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: soakau, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 10.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók

Masszírozó testápoló aranyszínű csillámmal.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Devy

2018. február 8.

Elég erőteljes illata van, a kakaóvaj miatt, de gyönyörű aranyban fogsz tőle pompázni. Én sokszor testápolóként is használtam a shea vaj és kakaóvaj miatt ugye. Vigyázni kell vele, hogy szobahőmérsékleten tartsuk, mert nagyon hamar megolvadnak ezek a tömbök. Én nyáron magammal vittem fesztiválozni mert csillogni akartam. A sátorban viszont (ki gondolta volna) telesen megolvadt a dobozában de így folyékonyan használva pláne instant csillogást kaptam. :P Miután megszilárdult kicsit összeállt, de így is használható maradt, persze nem tömb formában. Összességében én imádtam!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

Black Fairy

2017. július 25.

Az illata eléggé jelentéktelen volt - bár általában nem kedvelem a márka illatait, szóval ez nem feltétlen negatív.
Szépen hidratál, nagyon gyorsan beszippantja a bőröm, és tartósan puha marad, DE ez a csillám mennyiség borzasztó...Ha a testünk bizonyos pontjait akarjuk csak kiemelni vele tökéletes, viszont egész testre szerintem nem érdemes használni...a legnagyobb bajom vele mégis az, hogy iszonyatosan szúrnak a csillámok, és felkenés közben pergett, így valahogy belement az ujjamon lévő vágásba, ami rögtön be is gyulladt...persze ez nem a termék hibája, én nem vigyáztam eléggé, de nekem ne szúrjanak és peregjenek a csillámok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 25.

cseresznye007

2017. július 4.

Viszketett utána a bőröm és néhol még égett is,rögtön le kellett mosnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

Viszketett utána a bőröm és néhol még égett is,rögtön le kellett mosnom.

ninahf

2017. június 1.

Ő volt az első akit kipróbáltam a lush-tól...egy darabig hanyagoltam is őket ezután:(
Az illata mesés, tényleg jól ápol, de ez a csillogás nagyon durva és levakarhatatlan. Mindenem olyan lett és megszabadulni se tudtam tőle:(
Nagyon akartam szeretni, de sajna nem jött össze

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 1.

Nagyon akartam szeretni, de sajna nem jött össze

betrayers

2017. április 14.

regen volt egy testapolom, amivel ha bekentem magam kis csillamokat lehetett eszrevenni a boromon, azt hiszem nivea volt. Ehhez hasonlo termeket kerestem, mert ezt azota nem igazan lattam (tol sok energiat nem fektettem a keresesebe). Multkor mikor a lushban nezelodtem meglattam ezeket a kis csillogo szivecskeket es rogton ez a testapolom jutott eszembe! Gondolkozas nelkul megvettem. A hidratalo hatsa kulonosebben nem erdekelt, mert erre mar van bevalt termekem, csak egy kis csillogast szerettem volna. Furdes es testapolozas utan hasznaltam es tuuuul sokat vittem fel a boromre ezert miutan eldolgoztam ugy neztem ki, mint aki beleborult a glitterbe 😂 es aztan a pizsim es mindenem olyan lett es napokig a boromon maradt furdes utan is(es tenyleg mindenhol! a baratom nagy oromere rajta is :D) Viszont nem bantam meg, hogy megvettem, mert ha egy kis csillogast szeretnek arra tokeletes. csak csinnyan kell vele banni!! Ja es a bor melegetol kicsit kenhetobbe valik szoval lehet erdemes keszulodes utan, indulas elott egy keveset eldolgozni a boron (nem furdes/zuhanyzas utan a forro boron:D)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

Adnilem

2016. február 9.

:D Nagyon tetszett ahogy csillog, sokan dicsérték anno rajtam. Hidratáló hatása elég csekély, de nem is azért vettem meg. Imádtam a dekoltázsomra kenni, meg a karomra. Csilli-villli! Jóóóó volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 9.

sminkdoboz

2015. szeptember 25.

Hatalmas csillámok. Borzalmasan 90-es évek! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

Hatalmas csillámok. Borzalmasan 90-es évek! :D

Boró

2015. május 23.

Most kaptam születésnapomra, én egyszerűen oda vagyok érte. Olyan fini az illata, és ez a csillogás!!!:)) Eszméletlen! Nem kell amúgy megijedni, pár óra múlva az erős illata nagyon halvány lesz, a csillogás pedig nem olyan feltűnő szerintem! Elképsztő! Öröm ezt használni! Ha egy kis lélekmelengetőre vágyom, egyből előveszem!
Máskülönben elég drága, ezért négy pont :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 23.

Máskülönben elég drága, ezért négy pont :(

Lills

2015. április 12.

Én nagyon meglepődtem mert ez tényleg nagyon csillog :) Nem próbáltam ki a boltban, az illata tetszett, úgyhogy megvettem, este itthon jöttem rá hogy ebben kifejezetten nagy csillámok vannak. Nekem ez már azért túlzás, max itthonra használom, de egyébként nagyon tetszik, imádom :) Ha valahova csillámlóan szeretnék menni, buliba vagy ilyesmi, akkor egyértelműen Lustre hintőpor a nyerő, ezt a csillámlást emberek közé nem biztos, hogy bevállalnám. Illata finom, picit kakaóvajas, és nagyon jól hidratál (ami nem meglepő az összetevőit elnézve).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 12.

yokkoa

2015. március 27.

Eldöntöttem, hogy nekem ez kell. Kipróbáltam a boltban, nem vettem meg. Az illata fincsi, de tényleg szinte karcolak a csillámok és olyan, de olyan durván csillog. Pedig néha imádom a csillogást, de ez több a soknál. Nem beszélve az áráról, ami horror.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 27.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Fényvédők: Titanium Dioxide
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Coumarin