Lush

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: soakau, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 10.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók

Masszírozó testápoló aranyszínű csillámmal.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

morning_glory

2012. február 8.

NAGYON csillámos, én valamelyik ajándékcsomag részeként kaptam, odaadtam egy 7 éves rokonkislánynak, aki eljátszadozott vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 8.

soakau

2012. január 30.

Az illatáért vettem, ami nagyjából olyan, mint az American Cream hajkondícionálóé. Nem szeretem, hogy ennyire csillámos, így nem használható valami gyakran. Egyszer már kipróbáltam úgy, hogy fürdés előtt bekentem magam vele, majd lemostam a csillámokat, utána egész sokáig megmaradt az illata. Ilyen módon esetleg majd sikerül elhasználni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 30.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Fényvédők: Titanium Dioxide
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Coumarin