Lush

Ár:   2750 Ft; 5490 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   95 g; 215 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2018. január 24.

Ár:   2750 Ft; 5490 Ft
Kiszerelés:   95 g; 215 g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók

"Olyan békésen fogsz aludni éjjel, mint egy kisangyal, ha ezt az álomtestápolót használod, mely zabpehelyfőzettel, nyugtató levendulavirággal és vigasztalóan édes illatú tonka abszolúttal készült. A gazdag, malátás-virágos illatkompozíció az ínyenc bonbonok és a tejszínhabbal megkoronázott forró italok hangulatát idézi, míg a krémes fair trade, bio kakaóvaj és a finom levendulavíz hűsíti és táplálja a bőrt. Burkolózz be ebbe a csodás élménybe, majd bújj bele egy puha pizsibe, és máris megteremtetted a magad barátságos kis kuckóját a téli éjszakában."

Chrissy

2019. március 3.

Nagyon kellemes állagú és illatú krém. Álmos nem leszek tőle, de nagyon tetszik az illata, édes, meleg illat. Imádom a levendulát és ebben van bőven belőle, de ez levendula egy kicsit másképp. Mert kap egy kakaós aláfestést, egy füstös, vaníliás jelleget, amitől, megkockáztatom, egy kicsit szexi lesz. Összességében egy nagyon bújós, nyugtató hatású, kellemesen édes, de kicsit igenis buja illat. Nem csipke body+szatén köntös fajta, hanem kibontott haj, melltartó nélkül trikó és feszes kis pamut short hosszú combokkal fajta szexisség.
Nagyon kevés kell belőle, mert bár könnyed állagúnak tűnik, elég tartalmas. Sajnos nekem nem szívódik fel teljesen és ragadok tőle, ez zavar. Próbálok minél kevesebbet felvinni a bőrömre, de nem nagyon segít. Ennek ellenére kenem, mert az illatára meg vágyom. És a reggeli puha bőrre is, amit okoz :)
Kis minta mennyiségem van belőle, ez is jó ideje tart már, persze én is csak nyakra és dekoltázsra kenem, néha alkarra, hogy érezzem magamon az illatát.
Mivel ilyen gazdaságos, a 95ml is sok belőle, a fele elég lenne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 3.

Mivel ilyen gazdaságos, a 95ml is sok belőle, a fele elég lenne!

Bakermat

2019. március 3.

rendelés mellé kaptam ajándékba két mini tegelyt, a mellkasomat illetve karomat szoktam bekenni vele elalvás előtt. Nagyon luxus érzés és kevés is bőven elég belőle, másnapra finom puha lesz a bőröm. Segit az alvás előtti relaxacioban. Ugyan nem vettem még (kb 1honapja használjuk ketten a férjemmel a két csöppnyi tegelyt) de valószínűleg be fogom szerezni majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

Putrus

2019. február 7.

Nagyon jó hidratáló krém, nem ragad, könnyen beszívódik, kellemes levendulás az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 7.

Fruzsci

2019. január 20.

Imádom az illatát, a kezemet szoktam bekenni vele lefekvés előtt, nagyon jól táplálja, pihe puha lesz tőle!:-) A kisebbik tégellyel kaptam ajándékba de ha elfogy biztos, hogy beszerzem újra!:-))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

csill87

2019. január 13.

Nagyon könnyed állagú testápoló, imádnivaló illattal. Nekem ilyenkor télen száraz és érzékeny is a testemen a bőr, de ez a hidratáló pont megfelelő, könnyen beszívódik, de valóban hidratál, és az intenzív illat ellenére sem irritálja a kényes bőrt sem. Mostanában én is arra szoktam rá, hogy lefekvés lőtt használom vagy kézkrémnek, vagy a dekoltázsomon és mintha valóban segítené a nyugodt alvást. Az illatát pedig még másnap reggel is érzem, a bőrömön visszafogottan. Amúgy jó, hogy itt olvastam mert magamtól nem vettem volna észre, de tényleg van a tetején egy vékony csillámréteg, de annyira aprók, hogy nagyon kell keresni, de bizony ott vannak. Persze hamar eltűnnek amint elkezdjük használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

orebianka

2019. január 8.

Csodás illat, remekül táplálja a bőrt, kevés is elég belőle. Ajándékba kaptam de beszerzésre kerül mindenképp.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

BlindedByLipstick

2018. december 30.

Imádom, imádom, imádom! Bármilyen levendulás terméket veszek a Lushtól, az szerelem lesz első szimatolásra! Egyelőre a kicsi tégelyt vettem meg, de ne tévesszen meg senkit a mérete: minimális mennyiség is elég ahhoz, hogy a bőrt selymessé és fantasztikus illatúvá tegye. Az ágynemű átveszi az illatát, a bőrön pedig még másnap is érezhető, szinte egész nap! Az itthoniak azt hitték, parfümöt használtam lefekvés előtt, pedig nem, csak ezt a kis csodát. Kérlek, Lush, soha ne váljatok meg tőle!

UP: Már nem használom teljes testre, hanem este, lefekvés előtt a kulcscsontomra és a mellkasomra kenek egy mogyorónyi adagot. Amióta így használom, olyan jókat alszom, mint még soha. Teljes testre kicsit fullasztó volt, de így tökéletes, és ennyi luxus nekem belefér a hétköznapokba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

mafalda

2018. december 16.

Mennyei illata van!😋 Nem csak nyugtat de az édes mézes teás illatával csodás kedvre derített, azokon a napokon használom amikor úgy érzem totál elegem van mindenből kicsit tényleg álomországba repít, és nem tolakodóan levendulás, ami plusz pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

zsazsa

2018. december 3.

Ajándékcsomagban volt egy kis kiszerelés, rögtön megszerettem. Nagyon finom illata van, és remekül hidratál és szűnteti meg a száraz bőr jelentette feszülést. Az illatát a használata után a ruha is átveszi, kellemes utána abba a pizsamába belebúni. Meg fogom venni a nagy kiszerelést is, nem olcsó termék, de valóban hatsos és nem egész évben ezt használom, nyárra biztos, hogy sok lenne, mert viszonylag zsíros testápoló. Szeretem, hogy a Lushnál mindig ügyelnek a részletekre, így a krém tetjén található egy picike csillámpor is, mivel a tusfürdőben is van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

mazsola11

2018. november 25.

imádom! egyszerűen mesés az illata, még több nap után is érzem, ilyet még egyetlen testápolónál sem használtam
egyetlen hátránya, hogy nehezen szívódik be, de mivel közvetlenül elalvás előtt használom, ezért meg tudom neki bocsátani

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 25.

Gyulladáscsökkentők: Avena Sativa (Oat) Meal Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin

Közönséges zab kivonat. Nyugtató, gyulladáscsökkentő összetevőként használt a kozmetikumokban.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Nem szabványos INCI név. Jelentése: csillámpor.

További info a LUSH oldalán.