Lush

Ár:   2750 Ft; 5490 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   95 g; 215 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2018. január 24.

Ár:   2750 Ft; 5490 Ft
Kiszerelés:   95 g; 215 g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók

"Olyan békésen fogsz aludni éjjel, mint egy kisangyal, ha ezt az álomtestápolót használod, mely zabpehelyfőzettel, nyugtató levendulavirággal és vigasztalóan édes illatú tonka abszolúttal készült. A gazdag, malátás-virágos illatkompozíció az ínyenc bonbonok és a tejszínhabbal megkoronázott forró italok hangulatát idézi, míg a krémes fair trade, bio kakaóvaj és a finom levendulavíz hűsíti és táplálja a bőrt. Burkolózz be ebbe a csodás élménybe, majd bújj bele egy puha pizsibe, és máris megteremtetted a magad barátságos kis kuckóját a téli éjszakában."

bdpstmassacre

2018. november 20.

Ez a testápoló az, amit életem végéig vásárolni fogok. Nagyon rosszul alszom, a levendula sokat szokott nekem segíteni, úgyhogy a Sleepy-t főleg este elalvás előtt szoktam használni a kezemen/karjaimon, hogy tuti érezzem az illatát, de a testem többi részén is szeretem, mert nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 20.

doraorsolya

2018. november 2.

Szerelem volt első szaglásra. :)
Már második üvegcsémet használom el, rendkívül szeretem az illatát, az állagát, a puhaságát. A bőröm is nagyon kedveli, általában este fürdés után rögtön szoktam használni és reggelre selymes is lesz a bőröm. Biztos megint újra fogom vásárolni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 2.

Szerelem volt első szaglásra. :)

mona82

2018. október 23.

A Twilight a legeslegkedvencebb Lush illatom, pusztán ezért vettem meg ezt a testápolót. Zsíros de hamar beszívódik és kevés kell belőle, nem is kell minden este kennem mert nem szárad ki a bőröm. A Charity Potot nem tudja űberelni hatékonyságban, és a lila szinezék nélkül is meglennék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 23.

Lanie

2018. október 21.

Imádom a levendulát és sok ehhez hasonló illat közül ez jött be a legjobban. Mint ahogy más Lush termékhez is írtam már, éjszaka felkelve de még reggel is mindig érzem magamon ezt a csodálatos illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

zsszucs

2018. október 13.

Nagyon szuper illata van és az állaga is kellemes, kellemesen hidratált lesz tőle a bőröm...DE. Mivel "szokásos" Lush árkategória, azt hiszem ugyanezt a hatást el lehet érni jóval gazdaságosabb módon, egy jó minőségű paraben és egyeb dolgoktól mentes alap testapoloval, amibe 100% levendula illóolajat csöpögtetünk felvitel előtt. (Teljes tégelyt sose mertem illóolajjal bekeverni, de lehet ez is eljon)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 13.

violavoncydonia

2018. szeptember 30.

Mrs Gloss and the Goss-ban százszor átbeszélt téma ez a termék. Mindig cikiztem azokat akik mondták, hogy jaj nem tudnak elaludni, milyen rosszul alszanak. Hát egyre rosszabb alvó vagyok és megvettem, imádom a tonka babot, a vaníliát, a nem műviesen sütis illatokat, a levendulát is szeretem de kizárólag akkor ha természetes, higitatlan illóolaj formában van. Nagyon kedves, gyerekded puha illata van, amit egyáltalán em lehet érezni 2 perc után. Csodára nem képes, azaz a bőrömet nem hidratálja annyira mint a Weleda Skin Food, de ahogy az angolok tanították, kulcs csontra kenve rögtön elalvás előtt tényleg -inkább pszchiológailag nagyon hatásos. Szerintem borzasztó kevés, kb 2-3 hétig elég és ahoz képest elég drága, azárt annyira nem különlegesek az összetevői, de egy kis plusznak tök jó, ezért a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

hennniii

2018. július 31.

Nagyon kellemes, levendulás és fűszeres illata van, nem a molyirtós szag, tetszik, hogy van benne egy pici csillám és éjszaka tette a hatását mert nagyon jó puha lett tőle a bőröm, nem tudom, hogy újra venném-e, de biztos elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

slytherclaw

2018. július 21.

Lehet, hogy velem van a baj, de nekem a Lush testápolói nem igazán válnak be, a testkondícionálóikat sokkal jobban szeretem. Az illatán kívül semmi extra nincs ebben a krémben, de még az is hamar elillan. Nagyon lassan szívódik be a bőrbe és ráadásul reggelre ugyanolyan száraz a bőröm, mint volt. A dekoltázsom teljesen kipattogott tőle, amit nem is igazán értek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

Argold

2018. július 1.

Életem egyik legjobb testápolója. Hálás vagyok, hogy már állandó termék, mert mikor bevezették limitált kiadásban, sajnos lecsúsztam róla. Azóta már a második tégellyel használom. Aki szereti az igazi levendula illatát, imádni fogja. Testes, sűrű, lila színű krem, apró kis csillámokkal. Télen igazi megváltás a bőrnek és a legjobb, hogy ha este bekenem vele magam még másnap reggel is érezni, sőt, az ágyneműnek is olyan illata lesz. Remélem örök termék marad!:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

csencitu

2018. április 11.

Ő tipikusan az a testápoló, amit az illata miatt imádunk (akik imádjuk). Kicsit zsíros, de hamar beszívódik, jó pár óra múlva is hidratált tőle a bőröm és az isteni illata sem illan el hamar. Karra, kézfejre és lábra teljesen jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

Gyulladáscsökkentők: Avena Sativa (Oat) Meal Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin

Közönséges zab kivonat. Nyugtató, gyulladáscsökkentő összetevőként használt a kozmetikumokban.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Nem szabványos INCI név. Jelentése: csillámpor.

További info a LUSH oldalán.