Lush

Ár:   2750 Ft; 5490 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   95 g; 215 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2018. január 24.

Ár:   2750 Ft; 5490 Ft
Kiszerelés:   95 g; 215 g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók

"Olyan békésen fogsz aludni éjjel, mint egy kisangyal, ha ezt az álomtestápolót használod, mely zabpehelyfőzettel, nyugtató levendulavirággal és vigasztalóan édes illatú tonka abszolúttal készült. A gazdag, malátás-virágos illatkompozíció az ínyenc bonbonok és a tejszínhabbal megkoronázott forró italok hangulatát idézi, míg a krémes fair trade, bio kakaóvaj és a finom levendulavíz hűsíti és táplálja a bőrt. Burkolózz be ebbe a csodás élménybe, majd bújj bele egy puha pizsibe, és máris megteremtetted a magad barátságos kis kuckóját a téli éjszakában."

hzsvitamin

2018. április 1.

A Lush legzsírosabb testápolója. Minden termékünket próbáltam már (szó szerint. Ott dolgoztam.) , és nagy reményeim voltak ezzel kapcsolatban, főleg az egzotikus vajak miatt. Szeretem a gazda testápolókat, és az ilyen jellegű illatokat is, de ez nálam nem nyert. Bár nagyon száraz a bőröm, ez a krém még nekem is túl zsíros. Nálam a Dream Cream marad a nyerő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

lulley93

2018. március 7.

imádom az illatát, nyugtató. gyönyörű a színe is, a lila a kedvenc színem. nagyon jól hidratál, kevés is elég belőle, nem fullaszt. a kedvencem a Ro's Argan, de az biztos kicsit sok lesz nyárra, ez pedig sokkal hígabb, ezt akkor is fogom tudni használni. Ebben, ha jól látom, nincs parabén, ez nagy pro a másikkal szemben, és olcsóbb is. bárkinek ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

Bubucim

2018. február 10.

Tegnap szereztem be, mert nagyon észrevettem magamon, hogy egy-egy fárasztó nap után nagyon szükségem van este egy megnyugtató illatra, hogy el tudjak aludni. Használom az Avon levendulás termékét, amit a párnára kell fújni, de ez még jobb.

Aki száraz bőrre keres testápolót, szerintem ne ezt válassza. Nem mondom, hogy nem hidratál, de nem az a legfőbb funkciója, hogy a foltokban száraz bőrt rendbe tegye. Én minden nap testápolózok (jó, néha egy héten 1-2 nap kimarad :)), tehát hidratált bőrre nekem nagyon bevált. Az állagát nem tudom más márka termékéhez hasonlítani, ahogyan a többi Lush termékét sem. Egyszerűen egyedi. :) Biztosan újra fogom vásárolni, mert 29 évesen már nem akarok gagyi, rövid időn belül bebüdösödő testápolókkal próbálkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

alycethetyger

2018. február 4.

Nem ez lesz a legnépszerubb mondatom, de én gyulölöm a levendulát. Minden mennyiségben, minden formában, mindenhol - és a legszebb ebben az, hogy Tihanytól nem is lakom olyan nagyon messze, tehát 'vér szerint' levendulaillatos tapétám kéne, hogy legyen. Vagy valami hasonló.

A számlámra legyen írva, én próbálkoztam és próbálkozom mindig: elmentem levendulát szedni és két napig haldokoltam a szagtól.
Aztán elmentem a Levendula fagyizóba (ahol nagyon finom fagyik vannak, amúgy), és levendulásat kértem - nem volt elég a fogkrém otthon.
Volt, hogy mielőtt beultem volna apa kocsijába, megéreztem, hogy levendulás illatosító van benne és hát, nem az volt a legjobb utam.

Ettől fuggetlenul ténylegesen minden alkalommal próbálkozom a növény megszeretésével. Rossz alvó vagyok, stresszes vagyok, nyugtalan vagyok sokszor, ezért jó lett volna, ha csak egy csokorért megyek ki, vagy olajat párologtatok. Szomorú voltam, hogy nem akart összejönni.

No de ez a kence!

A neve láttán nyúltam utána és természetesen azonnal orrbavágott egy mezőnyi levendula valami édeskés felhanggal. Gondoltam, jó, rendben, ez csak a szokásos, veled is meg fogok kuzdeni. Kentem a mintából picit és jártam egyet. Gyorsan beszívódott, nem hagyott zsíros érzetet. Egy pár percig még vagdalózott a levendula, aztán elnyugodott - az 'elalvásnál' szerettem meg és vettem le a teli dobozt megvételre. Finom, mély, édeskés illata van, valóban nyugtató - a lila barátom nem tunik el ugyan, de ebben a szelídített formában jóban leszunk. Nagyon száraz bőrrel az égvilágon nem csinál az illatosításon kívul, de a normál bőrt szépen hidratálja. Nincs nehéz érzete. Úgy érzem, sokáig is elég - december közepe körul vettem, most tartok kb a felénél.

Nagyon örulök, hogy rátaláltam. Amikor ezt használom, valóban könnyebben alszom el és jobb az éjszakám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 4.

No de ez a kence!

Shinejuci

2018. január 23.

Elkepeszto csodas az illata. Nem az a tultolt levendula, egyaltalan nem eroteljes ez az illat benne. Valami vantasztjjus este felkenni. Miutan felkentem percekig szagolgatom. Gyorsan beszivodik. Jol hidratal. Biztosan ujraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

Monchhichi

2018. január 4.

Vannak ennél sokkal-sokkal olcsóbb, szintén jóminőségű testápolók, de az illata miatt újra fogom venni. Mivel mégcsak nem is óriási adag, ezért csak a mellkasom és a kezeim kapják ezt, máshová mehet valami semleges illatú cucc. Az esti rutin elengedhetetlen része lett, imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 4.

nhelga

2017. december 17.

Egyszerűen egy álom, a színe, az illata, imádom. Ha egy ideig nem nyúlok hozzá, a benne lévő olajok kiülnek a tetejére, de nekem pont ez bizonyítja hogy ezek az olajok tényleg benne vannak. Pont az olajok miatt kicsit zsíros érzetű marad utána a bőr, de reggelre szépen beszívódik. Hidratálás szempontjából számomra annyira nem csodaszer, ha nagyon száraz a bőröm nem a legjobb választás, átlagos bőrre ajánlanám inkább. Viszont nekem az illata kárpótol, és tényleg mintha az elalvásban is segítene. Nekem 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 17.

babyface

2017. október 26.

legszívesebben minden este ezt használnám, ha nem lenne ennyire drága ezért sajnos vissza kell fognom magam... :D isteni gourmand levendulás illat, ami nem csak álomba ringat, de a pizsibe, ágyneműbe is mélyen beleissza magát így isteni illatuk lesz. :) kicsit nehezebben szívódik be de őszre télre ideális. :) soha többé nem fogok vágyni más levendulás termékre mert ő az igazi <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Hatshepsut

2017. október 25.

Annyira imádom, hidratál és isteni az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Annyira imádom, hidratál és isteni az illata!

RitaL

2017. október 24.

Sajnos brutálisan ekcémás lettem tőle. Mivel a kiírt összetevők egyikére sem vagyok allergiás, illetve más Lush testápolóknál a probléma nem merült fel, így csak arra tudok gondolni, hogy valamelyik szintetikus illatanyag okozta. Finom az illata, meg minden, de érzékeny bőrűek szerintem csak óvatosan próbálgassák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 24.

Gyulladáscsökkentők: Avena Sativa (Oat) Meal Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin

Közönséges zab kivonat. Nyugtató, gyulladáscsökkentő összetevőként használt a kozmetikumokban.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Nem szabványos INCI név. Jelentése: csillámpor.

További info a LUSH oldalán.