Lush

Ár:   2750 Ft; 5490 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   95 g; 215 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2018. január 24.

Ár:   2750 Ft; 5490 Ft
Kiszerelés:   95 g; 215 g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók

"Olyan békésen fogsz aludni éjjel, mint egy kisangyal, ha ezt az álomtestápolót használod, mely zabpehelyfőzettel, nyugtató levendulavirággal és vigasztalóan édes illatú tonka abszolúttal készült. A gazdag, malátás-virágos illatkompozíció az ínyenc bonbonok és a tejszínhabbal megkoronázott forró italok hangulatát idézi, míg a krémes fair trade, bio kakaóvaj és a finom levendulavíz hűsíti és táplálja a bőrt. Burkolózz be ebbe a csodás élménybe, majd bújj bele egy puha pizsibe, és máris megteremtetted a magad barátságos kis kuckóját a téli éjszakában."

deezsina

2017. július 5.

A kedvenc Lush illatom, van belőle egy hintőpor (Mr. Sandman) és egy fürdőbomba (Twilight és Luxury valami téli kiadásban) is, de ez a testápoló a leginkább felhasználóbarát forma. Leginkább az illata miatt használom, még most is van abból amit tavaly ősszel vettem, annyira félek hogy elfogy. :)
Közepesen hatásos testápoló, nagyon száraz bőrre vannak jobb Lush termékek, de hétköznapi használatra kiváló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

minibear

2017. február 17.

Az illata túlzottan levendulás, aztán átfordul valami kellemetlenbe, a hatása pedig nem volt annyira jó, mint amennyit elkérnek érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 17.

Gabinyo21

2017. január 16.

Egy hónapja használom ezt a krémet, az illata isteni édeskés levendulás illat.
Nekem kicsit nehézkesebbej szivodik be, de nagyon szép puha lesz tőle a bőr. Csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

Egy hónapja használom ezt a krémet, az illata isteni édeskés levendulás illat.

eiola

2017. január 16.

Imádom! Az illata tökéletes, édes és nagyon levendulás, jól hidratál, nem hagy zsíros érzést maga után, és kevés is elég belőle, mert jól szét lehet kenni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 16.

namii

2017. január 14.

Isteni az illata. Órákkal később is érezni. Sajnos a karácsonyi leárazás alatt már elfogyott mikor venni szerettem volna.. pedig kétségtelenül a kedvenc testápolóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 14.

Florinda

2017. január 6.

Imádom a Lush termékeit, szerencsére ebben sem kellett csalódnom. Extra száraz bőrömet kiválóan hidratálja, kevés is elég belőle (én arckrémnek használom mert azért valljuk be, nem olcsó) és a szuper finom illata már csak hab a tortán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

EmiliaNagy

2017. január 3.

Szerintem kellemes az illata főleg télen, jól hidratál hamar be is szívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Szerintem kellemes az illata főleg télen, jól hidratál hamar be is szívódik.

Adeline

2016. december 24.

Nekem jöhet a levendula minden mennyiségben, így nem is volt kérdés, hogy jön velem. Szerintem kellemes az illata. Az állagán meglepődtem. Arra számítottam, hogy kb a fél dobozt magamra kenem egyszeri használatra, de persze elég volt egy kevés is belőle. Jól hidratál és könnyen beszívódik. De nagyon száraz bőrre szerintem kevés lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 24.

Gyulladáscsökkentők: Avena Sativa (Oat) Meal Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin

Közönséges zab kivonat. Nyugtató, gyulladáscsökkentő összetevőként használt a kozmetikumokban.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Nem szabványos INCI név. Jelentése: csillámpor.

További info a LUSH oldalán.