Lush

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: horzso, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. április 27.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok

Megoldja a töredezett, „pikkelyes” fejbőr problémáját. A Soak and Floatban lévő olaj borókavesszőből készül, ami hihetetlenül hatékonyan bánik el a korpával, éppúgy ahogy a levendula olaj, amit a fejbőrre gyakorolt jótékony hatása miatt is használunk.

Mania4

2018. november 23.

Kíváncsiságból vettem meg. Jól habzik, sokáig elég. Nekem viszont szalmabálát csinált a hajamból. Fénytelen, kifésülhetetlen és viszketett a fejbőröm. Nem lettünk barátok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 23.

vicky93

2018. november 13.

Ajándékba kaptam, pont azért, mert olyan fejbőröm van, amire ajánlják: "töredezett, „pikkelyes” fejbőr", korpás seborrheás. Először is, nagyon akartam, hogy működjön, mert amiket használok nem CF-ek és csomagolás mentesek. Alapvetően jól tisztít, nem szárítja ki a hajam, és nincs szükség ecetes öblítésre, mint a legtöbb samponszappannál. De a korpán nem segített, és a tiszta haj hatás is elmaradt, ami nálam azt jelenti, hogy legalább egy napig nem viszket. Felváltva elhasználom a másik termékekkel, de mindenképpen valami mást kell keresnem, ha azt szeretném, működjön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

ivor

2018. november 7.

Ez a második LUSH samponkorongom, az első a Jumping juniper volt, amivel teljesen meg voltam elégedve, 3 hónapig elegendő volt így bátrabban ruháztam be erre. Eddig ez is ugyanolyan jól működik, mint a jumping juniper, igaz, nekem nincs erőteljesen seborrheás, korpás hajam. Jól habzik, kellemes az illata (ugyanaz mint a LUSH Amelie Mae parfümje), praktikusan szállítható mert nem foglal sok helyet, így utazáshoz is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 7.

fodoranett7

2018. május 31.

Alig kell belőle, gyorsan felhabzik és nagyon sok hab lesz belőle.
A fejbőrömet teljesen rendbe tette és a hajam is sokkal lesz és nem zsírosodik olyan gyorsan.
Hosszú majdnem derékig érő hajam van és sokáig elég így is egy flakonoshoz képest.
Így ár-érték arányban is abszolút megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

Alig kell belőle, gyorsan felhabzik és nagyon sok hab lesz belőle.
Így ár-érték arányban is abszolút megéri.

hollieme

2018. május 3.

a töredezett, pikkelyes fejbőr problémáját (azaz a seborrheát) jelentem nem oldja meg. egyszer használtam, és bár sosem szoktam egy használat után véleményezni, most úgy érzem, elegendő volt ennyi is, hogy véleményt alkossak a termékről. a fejbőröm seborrheás, azaz sebes, korpás, pikkelyes, amit egy Bioderma samponnal tök jól karban tudok tartani, majdnem tünetmentesen, csak a Bioderma nem igazán etikus cég és nagyon drága, még ehhez a 2700 ft-os samponkoronghoz viszonyítva is.
a Lush samponjának összetevőlistáján első helyen az SLS van, nem is értem, hogy gondolhatták, rögtön harmadik helyen pedig a parfüm, ezek pedig az érzékeny fejbőrűeknek eléggé kerülendők, ez a sampon pedig pont őket célozza. maga a sampon jól működött, habzott rendesen (persze, hiszen tulajdonképpen SLS némi olajjal megspékelve), az illata nagyon-nagyon-nagyon erőteljes, kellemes lenne, ha nem lenne ilyen intenzív, bár mosás után alig érezni a hajon. a hajamat extrém módon kiszárította, 3 napig simán nem zsírosodott az amúgy gyorsan zsírosodó hajam, sprőd volt, fénytelen, mosás közben "csikorgott", pedig használtam rendesen balzsamot is. a mosás utáni napokon viszketett a fejbőröm, a következő hajmosás közeledtével egyre jobban, majd megjelentek újra a sebek, a pikkelyek a fejbőrömön, mindezt úgy, hogy még mindig nagyon száraz volt a hajam.
számomra egy hatalmas nem ez a sampon, de lehet, hogy egy kevésbé érzékeny fejbőrűnek tetszene. azért kap két csillagot, mert tetszik az ötlet, a csomagolásmentesség, viszont sajnos a kivitelezés annyira nem sikerült.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

polynaranna

2018. május 1.

Kicsit tartottam tőle hogy hamar elfogy és nem habzik annyira, de nekem kellemes meglepetés volt. Isteni az illata, tökéletesen habzik ,már 3 hónapja használom és még mindig van egy kicsi belőle. Újravevős! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 1.

Mimik

2018. április 24.

Régóta szemezek a samponkorongokkal, ezért bementem egy Lushba és az egyik eladólány ezt ajánlotta nekem. Az illata elsőre nem fogott meg annyira, de most hogy már egy ideje hasznalom nagyon tetszik. Hajmosáskor nagyon egyszerű habot képezni vele, egyszerű használni és elég sokaig elég. Szerintem én már 2 honapja hasznalom és még így is elég sok maradt belőle.
A hajamnak először hozza kellett szoknia es picit gyorsabban zsírosodott, de ez max 2 hétig tartott. Mostmár simán kibirok 3 napot hajmosas nélkül. Összességében meg vagyok vele elégedve, de szerintem a többi Lush korongot is ki fogom próbálni még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 24.

KK95

2018. április 22.

Szerettem volna szeretni ezt a sampont, de az illatán kívül nekem semmi pozitívuma sincs. Ennyire még egyik sampontól se viszketett a fejem, mint ettől. Hajmosás után egy nappal korpás a fejem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 22.

Grett

2018. április 7.

Akkor használtam, amikor nagyon korpásodott a hajam. Én szerettem, az illata és az állaga is jó, és rendbe rakta a fejbőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 7.

kovip

2018. január 5.

Sokáig gondolkoztam, hogy beruházzak-e rá de nagyon jól tettem hogy megvettem. Az első használat után már látszott az eredmény(bár nem 100%-osan). Viszont a 3. hajmosás után már tiszta a fejbőröm, sokáig küzdöttem a korpával de ez a termék legyőzte, amiért iszonyat hálás vagyok. Plusz pont hogy a hajam kevésbé zsírosodik pedig nekem már 2. nap zsíros volt. Mindenképpen megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 5.

Emulgeálószerek: Sodium Lauryl Sulfate
Tisztítószerek: Sodium Lauryl Sulfate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Rosa Damascena (Rose) Flower Oil, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Coumarin, Limonene, Linalool, Geraniol

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.