Lush

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: horzso, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. április 27.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok

Megoldja a töredezett, „pikkelyes” fejbőr problémáját. A Soak and Floatban lévő olaj borókavesszőből készül, ami hihetetlenül hatékonyan bánik el a korpával, éppúgy ahogy a levendula olaj, amit a fejbőrre gyakorolt jótékony hatása miatt is használunk.

norci

2016. november 17.

Nagyon optimistan alltam hozza, de az elso hasznalat utan par nappal mar gyanut fogtam, hogy nem valtja be a hozza fuzott remenyt.
Az illata tomjenes, nem zavar egyaltalan. A hasznalata konnyu, jol habzik, konnyen kioblitheto. Szoval szaritas utan semmi extra. Egy-ket nappal kesobb erzem,hogy marhara viszket a fejem. Kozelebbrol nezve a fejboromet olyan,mintha letapadt volna a vilag osszes korpaja, amin a vakaras csak ront. Mellette erzem,hogy a hajam is gyorsabban zsirosodik, es a leterhelt fejboromet huzza a sulya. Gondoltam,majd masodik hasznalat utan rendezodik a helyzet, biztos csak elinditott egy pozitiv valtozast. Hat sajnos nem. Az elozo tuneteket ugyanugy produkalja, ha nem erosebben, ugyhogy nem szandekozom tovabb kinozni magam. Vagy az osszetevoi kozt van valami szamomra toleralhatatlan, vagy az egesz sampon onmagaban kuka, nem tudom, de ezt keptelenseg dicsoiteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

gumibogyo11

2016. szeptember 26.

Páromnak korpásodott a haja, és mivel én nagy lush mániás vagyok így ott kerestem neki valamit. Ezt ajánlották. Nos az elsőt kb 2 éve vettem, az annyira büdös volt, hogy már a ház folyósoján érezhető volt a szag. Betettem egy dobozba és kb azóta ott van. Sajnos a szag miatt nem használta elég ideig, így a hatását nem tudtuk igazolni. (egyébként a korpára a La roche Kerium vált be neki végsősoron) Miután tavaly mondták, hogy új illatot kapott méghozzá az all good things-et azonnal lecsaptam rá, mivel imádom azt a parfümöt. Most én használom el a korongot de csak az illata miatt, nekem nem korpás a hajam.
Majd updatelek, hogy miújság.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

Majd updatelek, hogy miújság.

Dea

2016. augusztus 22.

Update: Most már több használaton vagyok túl, többet tudok írni róla.
Pozitívum: Tényleg segít a korpás fejbőrön, jól habzik, nekem tetszik az illata :)
Negatívum: Nagyon kellemetlen illatot hagy a bőrön, ami egészen a következő mosásig érződik. És nem csak én érzem, hanem mások is.
Felváltva más samponokkal elfogom használni, de emiatt újra nem fogom venni. Sajnálom, mert a hatása jó :(

Túl vagyok az első használaton. Először is a boltban megszagolva nagyon büdösnek tartottam, de mégis megvettem, mert próba szerencse. Használat közben meglepődtem azon, hogy mennyire jól habzik, nem erre számítottam, és így az illata is kellemes. Eddig nagyon pozitív csalódás volt, kiváncsi vagyok mit fog a korpával művelni, de egy ötöst megelőlegezek neki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Update: Most már több használaton vagyok túl, többet tudok írni róla.

2016. augusztus 19.

Viszkető fejbőrre vettem, majd meglátjuk, hogyan teljesít ezen a téren. Nagyon jól habzik, sőt meglepően jól, az illata számomra semleges, nem zavaró, de hennával festem a hajam, szóval hozzá vagyok szokva a natúr illatokhoz. Hajmosás után egyáltalán nem marad meg az illata a hajon.

Update:

Pozitívum: csomagolásmentes, utazáshoz kifejezetten praktikus, mivel nem kell flakonos sampont cipelni.

Negatívum: A termék megvásárlása egyértelműen melléfogás volt.
A viszketést nem csillapítja, így gondolom, hogy egy korpás fejbőrt sem tud rendbe hozni.
A korongra nagyon kell vigyázni, az oldalára állítva szárítottam, de ennek ellenére is hajlamos volt arra, hogy egy ilyen trutymós izé legyen belőle, pedig nem áztattam el a vízben. Pillanatnyilag undorítóan néz ki.
A benne lévő gyógynövénydarabok miatt szétesik a korong, nálam a széleiről estek le darabok.

Ennek ellenére veszek egy másik lush samponkorongot, ami nem tartalmaz mindenféle nagyobb részecskéket, mert szerintem ez okozta főleg, hogy ennyire szétesett a korong.

Mindenesetre ezt a samponkorong változatot nem tudom jó szívvel ajánlani senkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

Update:

Negatívum: A termék megvásárlása egyértelműen melléfogás volt.

BEVELIN

2016. augusztus 16.

érzékeny, korpásodó fejbőrre kíváló

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

érzékeny, korpásodó fejbőrre kíváló

kulturmosoly

2016. augusztus 4.

Rajtam sajnos semmit nem segített. Még jobban viszketett és korpásodott tőle a fejbőröm, amit nem tudhatok be a tisztulási fázisba, hiszen a sampon végére érve sem történt változás. Sokat vártam tőle, de számomra teljes pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

LaurenH

2016. április 4.

Rengeteg csodaszernek beállított használhatatlan cuccot próbáltam már az iszonyatosan korpás fejbőrömre, több tízezres és párszáz forintos termékek is landoltak már a kukámban. Évek óta szenvedek erős korpától, így mikor hallottam erről a kis szappan formába bújtatott samponról, nagy reményeket fűztem hozzá. Be is szereztem a Lush egyik üzletében, és alig vártam, hogy kipróbálhassam. Az illata nagyon megfogott, friss, citrusos, a család tagjai szerint büdös, de nekem nagyon bejött.
Tegnap történt meg az első hajmosásom vele. A kezeim közt felhabosítottam, ezt a habot vittem fel a fejemre. Hihetetlenül finom, puha és meglepően sok habot képez, ami könnyedén kimosható a hajból. Fenekemig érő, dús hajamból nehezen jön ki a sampon, de ezt viszonylag hamar ki tudtam mosni belőle. Ami nem tetszett, hogy a hajam utána olyan "tapadós" volt, biztos tudjátok mire gondolok.
Nos, nálam a szárításnál derül ki, mennyire volt hatásos az adott termék. Maga a haj nagyon selymes, puha, fényes és könnyen kezelhező lett szárazon. A hajamban elvétve volt néhány korpa ugyan, de ezek a fésülködéssel eltűntek. A fejbőrömön KÖZELRŐL azért még látszik, hogy borzalmasan száraz, látszanak még kisebb darabok, de úgy gondolom, még néhány használattal szép eredményeket fogok elérni. Mindenképp lesz majd frissítés! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 4.

BlindedByLipstick

2016. március 6.

Az illata jó, szerencsére én már az új változatot vettem, még decemberben. Azóta hennáztuk a hajam, az pedig rendbe tette a viszkető fejbőrt, aztán elfogyott a New, és még nem tudtam rendelni, úgyhogy ehhez nyúltam. Hiba volt, újra viszket a fejbőröm és hámlik is, ráadásul jobban is zsírosítja a hajam. :( Vésztartaléknak jó lesz, de rendszeres használatra semmiképpen sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 6.

Nessy

2016. január 9.

Már nem büdös szegényke, az All Good Things parfüm illatát keverték bele. Erős citrusos, kicsit füstös. Nagyon jól habzik, tényleg sokáig elég egy tömb és ami a legjobb, tényleg visszafogta a pikkelysömörös fejbőröm hámlását, a viszketést pedig teljesen megszüntette. Kicsit zsírosítja a hajat, de valószínű újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.

Norih

2015. október 19.

Illata tényleg szörnyű, és ha nem használsz mellé valamilyen másik terméket, az illata is benne marad. De zsíros hajra nagyon jó. Nem zsírosodik be tőle a haj.kicsit szárazabb érzést nyújt de mégis fényest. Alapvetően egy szupi kis termék lenne,ha nem lenne szörnyű illata

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 19.

Emulgeálószerek: Sodium Lauryl Sulfate
Tisztítószerek: Sodium Lauryl Sulfate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Rosa Damascena (Rose) Flower Oil, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Coumarin, Limonene, Linalool, Geraniol

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.