Lush

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: horzso, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. április 27.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok

Megoldja a töredezett, „pikkelyes” fejbőr problémáját. A Soak and Floatban lévő olaj borókavesszőből készül, ami hihetetlenül hatékonyan bánik el a korpával, éppúgy ahogy a levendula olaj, amit a fejbőrre gyakorolt jótékony hatása miatt is használunk.

Timpi

2015. február 24.

Na jó,ettől besírtam,nagyon büdös. Az összetevők alapján parfüm is van benne.... kolbászfüstölő üzem és égett bakelit,én csak ezt érzem... Hatását tekintve,visszaszerzett egy csillagot,mert a hajam és a fejbőröm szeretik :) még kap egyet,mert valóban csodálatos,ahogy habzik,de ez még így is max 3... az illata/szaga hazavágta nálam ezt a terméket,sorry

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 24.

Xnano

2014. április 16.

Ezt a sampont a barátomnak vettem, neki néha működik, néha viszont totál bekorpásodik tőle.
Viszont nálam (nem vagyok korpás, de hajtott a kíváncsiság) nagyon jól működik, a hajam 6 napig is kibírja a mosásig (eddig max 4 nap volt) és jó a tartása is.

DE mivel ez a sampon a korpás problémát hivatott megoldani, és arra sajnos nem vált be, így kénytelen vagyok lepontozni. No meg a szaga ... :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 16.

estrella22

2013. április 4.

Nekem nagyon bevált, érzékeny, viszketős, koprás fejbőrre tökéletes! Drága és iszonyú büdös, füstszagú, de nagyon hatásos!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 4.

tkaukal

2013. február 2.

Az illata iszonyat erős, büdös. Ennyi pénzért sokat vártam tőle, de csalódás volt. 3szor most vele hajat, de nagyon szárított, amitől zsíros lett a hajam, és megőrültem a viszketéstől, még aznap hajat kellett mosnom megint.. Még meg van, kidobni nem akarom, talán még visszatérek rá, ha lesz hozzá türelmem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 2.

kisvacok

2012. augusztus 23.

A páromnak vettem, sajnos pénzkidobás volt.Még jobban hámlott a fejbőre tőle. És az illata is eléggé fura, engem kicsit a szalonnára emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 23.

Ancsi78

2011. december 16.

Pár éve próbáltam korpás, zsíros fejbőrre. Jól tisztít és valamelyest csökkenti a viszketést, de hosszú távú eredményt nálam sem hozott. Kifejezetten kátrányszagú, ami sajnos hajmosás után is megmarad, legalábbis én éreztem, úgyhogy összebújós, romantikus esték előtt nem javaslom :). Amúgy nem rossz termék, enyhébb tünetekre jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 16.

horzso

2011. november 29.

A pikkelyes (sömörös) fejbőrt szépen megtisztítja, de a betegségre nincs hatása, nem gátolja a sömör képződését. Tényleg aszfaltozott út szaga van. Korpára lehet, hogy beválik. Sokáig tart, könnyű használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 29.

Emulgeálószerek: Sodium Lauryl Sulfate
Tisztítószerek: Sodium Lauryl Sulfate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Rosa Damascena (Rose) Flower Oil, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Coumarin, Limonene, Linalool, Geraniol

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.