Lush

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   30g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2014. március 21.

Kiszerelés:   30g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolás

"A mézes hetek nevet adtuk neki, de egy „sima”, édes hétvégén is bármikor szóba… illetve bőrre jöhet! Amikor már a csokoládés résznél tartotok, bárhol vagytok, terítsetek magatok alá egy régi, szakadt fürdőlepedő, amin büntetlenül lehet masszírozni még nyakig csokisan is."

stippistop

2015. március 24.

Először ajándékba kaptam néhány éve, aztán magamnak vettem... Az ára miatt inkább luxus-kategória számomra, de évente, kétévente olyan jóóó! :)) Nagyon szeretem az illatát! Én elég hidratálónak érzem, talán a száraz bőröm miatt, de hamar beszívódik..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 24.

fabiola

2014. november 25.

Érzékeny, száraz arcbőrömmel csodát tesz, főleg télen használom. Nem kell sok belőle. Nagyon szeretem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 25.

cmiles

2014. augusztus 28.

Még télen volt egy ilyenem és nekem bevált! Teljesen beszívódott, az esti zuhanyzás után használtam . Jól hidratált és 24óráig éreztem az illatát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 28.

katacita

2014. március 21.

Fantasztikus az illata, fehércsokis-édes, legszívesebben megnyalnám :) Na de inkább magamra kenem, kíváncsi vagyok mi lesz majd, ha elérek a közepén található csokiig. Nagyon szeretem ezeket a masszázstömböket, az illatuk is szuper, és imádom őket használni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 21.

Cory

2013. április 9.

csokiéhségre fogyókúrázóknak tökéletes

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

csokiéhségre fogyókúrázóknak tökéletes

Zsu1985

2013. március 12.

Egyszer kaptam ilyet ajándékba. Az illata isteni, és emiatt maximális pontot adnék neki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 12.

ernestina

2013. március 10.

Először ajándékba vettem, majd magamat is megjándékoztam vele. Az illata finom, a "csokit" természetesen én is megkóstoltam, de nem nyert. Masszírozásra nagyon jó, de utána mindenképpen le kell mosni a nagyját. A bőrt puhítja, de nem hidratál. Legfeljebb puha köntöst viselnék ha rajtam van, vanília szíves kezelés után nem öltöznék fel, az lenne az érzésem hogy összekeni a ruháimat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 10.

bettina.tarin

2013. január 14.

Ez az abszolut kedvencem,bárki bármit mond,ennek van a legjobb illata az eddig használt testápolóim közül,persze a csokit ki kell szedni belőle,de nem hagy nálam zsíros érzetet sem,teljesen meg vagyok vele elégedve. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 14.

gothmarypoppins

2013. január 2.

Különleges alkalomra kaptam, a hozzá járó masszázzsal együtt, tényleg nem árt egy törölköző, mert mindent összeolajoz, az illata csodás és bódító.
Nem szívódott be, mintha csokis vajjal kennének, még úgy is, hogy nem a tömbbel kent, hanem megolvasztotta kézben tehát utána kötelező program egy zuhany. A csoki a közepén szerintem átrázás, a grammonkénti ára így is durva, hát még úgy, hogy emberi fogyasztásra alkalmatlan csoki a fele. Macera és ár miatt mínusz kettő csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

guccigirl

2012. december 28.

Nálunk ez a masszázs dolog egyáltalán nem működött. Az illata finom ugyan, de szerintem nagyon gyorsan olvad, ha magával a tömbbel masszíroz az ember, akkor rengeteg leolvad belőle, szinte lehetetlen bemasszírozni. A párom szerint ráadásul gusztustalan megfogni, pont a fentiek miatt. A kezemre néha kenek belőle, de másra nem hasznosítom. Túlárazott a termék, ha nem nagyon erős elhatározással mentem volna a boltba, akkor tuti ottmarad, amint megláttam, hogy milyen picike.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 28.

Hidratálók: Honey, Glycerin

Kakaópor.   A kakaó  a mai Mexikó területéről származik. A Dél-Amerikában őshonos trópusi fa termése tartalmazza a kakaóbabot, melyből a bennszülöttek varázslatosnak tartott italt készítettek A kakaóvajnak, illetve a porosított formájának, a kakaópornak a kozmetikai iparban is nagy a jelentőssége, mert remekül serkenti a bőrsejtek növekedését, illetve elősegíti a bőr vízháztartásának szabályozását. Lásd még kakaóvaj.

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.