Lush

Ár:   2450 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hoagirl, Módosítva: 2017. november 26.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

"A porcukor abban a pillanatban megédesíti a napod, ahogy eléri az ízlelőbimbóidat. Ez az ínycsiklandó szájradír megpuhítja a legszárazabb téli ajkakat is, hogy kedvedre mókázhass... édesen cuppanós. Élvezd a frissen szedett feketeribizli és az édes vadnarancsolaj gyümölcsös ízeit, ahogy a vibráló bíborszín lassan elhalványul. Itt az idő hogy a saját kezedbe vedd az irányítást - mutasd meg, mit tudsz!"

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

CandyCurses

2016. december 10.

Nyam-nyam! Olyan íze van, mint gyerekkoromban a "gömbölyű rágónak"! A többi radírjukat is használtam, ezt nem tudom csak úgy lemosni, muszáj lenyalni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 10.

nassbetyar

2016. november 23.

Az íze és az illata is nagyon jó, tényleg. De mégis miért kell bele csillámokat tenni?!? Ráadásul sunyi alattomos módon lapul benne, nem észrevehető, csak amikor már felkented a szádra, jól bedörzsölted és lemosod, majd nem érted miért vannak apró csillámok a szád környékén? Amúgy elkötelezett híve vagyok a Lush ajakradíroknak, a legutóbbi popcornos is majdnem egy évig kitartott. Így ár/érték arányban megéri, viszont -1 csillag a hülye csillámok miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.

namii

2016. november 7.

Imádom! Biztos hogy újra fogom venni, babapopsi puha lesz tőle az ajkam és az illata/íze is csodás :) Nagyon ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 7.

Hidratálók: Sucrose, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.