Lush

Ár:   1050 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: noxibaba, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Petronella

2013. január 3.

Most fedeztem fel, hogy van egy dobozzal a fürdőszobámban (a leghalványabb fogalmam sincs, hogy került ide, gondolom egy jótét lélek lepett meg), kedvelem, használtam már más limitált kiadású zselés tusfürdőt is, tehát számomra a használat módja nem okozott nagy gondot. Szeretem benne a csillámokat, igazi csajos alapdarab!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 3.

Rosefan

2012. december 14.

Szerintem ez a zselé mesés....:) A játékos lelkűeknek való. Nekem nagyon tetszik, hogy ilyen egyedi, szuperfinom illatú, és egyáltalán nem szárít. Meglepődtem, hogy a Lush szappanjaimhoz képest mennyire nem szárít. azok picit persze természetüknél fogva szárítanak, ha minden nap azokkal zuhanyzom. Én úgy használom, hogy szivacson felhabosítom. Nagyon sok habja lesz, nem is nagyon kell újra hozzádörzsölnöm egy zuhanyzás alatt. Szerintem aki ezzel nehezen birkózik meg, az nem elég leleményes;-) Nem nehéz használni, csak meg kell találni a módját.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 14.

Petronella

2012. december 13.

Nekem is az a legfőbb bajom vele, hogy elég nehéz használni, de aki ilyen típust vesz, annak tudnia kéne, hogy benne van a pakliban. Én a színét is szeretem - de legfőképp az illatát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 13.

Doma

2012. december 12.

Hát, nekem annyira nem jött be.Először tényleg mókás, de pár alkalom után már inkább idegesítő, hogy nem lehet normálisan fürödni vele, mert állandóan kicsúszik az ember kezéből. Próbáltam felhabosítani fürdőrózsával, de nem igazán sikerült. Nem is tisztít igazán, de közben nagyon szárít és tényleg nem túl fényesek az összetevői. Szóval az illatán, meg a kinézetén kívül nem sok jó van benne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 12.

beautygeek

2012. november 27.

Nagyon jó illata van. Mókás használni. Én az egészet ki szoktam venni és azt végigsimítóm a testemen. Nagyon csúszós, nekem rengetegszer kiesik. Nem használom minden nap, csak épp amikor kedvem van egy picit mókázni :) És ami még jó benne, hogy alig akar fogyni. Már legalább 20x használtam és nem látok változást a méretén :) Biztos, hogy újravásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

cser.bernadett

2012. november 18.

Az illata valóban nagyon finom, de fürdés után nem sok érzetet hagy a bőrömön. Mókás, de biztos, hogy nem fogok belőle újra vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 18.

Tytto

2012. november 6.

Az illata boldoggá tesz, vicces és nem mindennapi használni, nyár elején vettem, nem csípek le belőle, egészet magamba dörgölöm, és mikor visszateszem a dobozába a mai napig nem látok nagyság csökkenést. Szerintem elhasználhatatlan :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 6.

Luu

2012. szeptember 29.

Imádom :) Fincsi az illata , és tele van csillámmal ^.^

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 29.

Imádom :) Fincsi az illata , és tele van csillámmal ^.^

Szaszmancs

2012. augusztus 16.

Igaz nekem citrusos illatban van,de az nincs fent úgyhogy ide írok. Természetesen az illat és a szokatlan állag csábított el engem is,de az első fürdés alkalmával használhatatlanná nyilvánítottam szegényt, mert tényleg kicsúszik az ember kezéből és nem lehet normálisan felhabosítani, csak az ember idegeire megy. Aztán elolvastam a véleményeket és láttam,hogy még korábban valaki ajánlotta,hogy tegyük nejlonharisnya zokniba. Ez SZUPER ötlet, ez úton is köszönöm az értelmi szerzőnek. Igen, kicsit nevetséges harisnyazoknit dörgölni magadhoz fürdés közben,de ebben az esetben tényleg nagyon hasznos, mert jól felhabzik a tusfürdő,nem ugrik ki a kézből,így aztán nem vész kárba, ezért gazdaságos is :) így,hogy már nem kell bosszankodom miatta élvezhetem az illatát, amit nagyon sokáig érezni a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

Lillaberek

Korcsoport: >54
2012. július 1.

No, én nem találnék a környezetemben olyan hímneműt, aki hajlandó lenne egy ilyen "mókás, vicces, mozgalmas, jópofa, és cuki" zselével szórakozni zuhanyozás közben, neadjisten, nejlonzokniból használni :D Én is csak egyszer dőltem be egyik tusolózselének, még amikor próbálkoztam Lush cuccokkal. A felét sikerült elhasználni fürdőrózsával, de később már nem volt az az illat, ami miatt rászántam volna magam, hogy ezzel zuhanyozzak. Az INCI listája kb egy Baba tusfürdőével azonos, szárít, mint a fene. Milliomosoknak, és időmilliomosoknak ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. július 1.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract
Hidratálók: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract, Glycerin, Propylene Glycol, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice

Európai ciprusból kivont illó olaj. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A Lush holapja szerint viszont a ciprus olajnak tonizáló, dezodoráló, szövet összehúzó és fertőtlenítő hatása van. Az aromaterápiában nyugtató összetevőnek használják érzelmi stressz esetén.

Piros pigment. (Acid Red 1)