Lush

Ár:   1050 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: noxibaba, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

deminem

2012. július 1.

Olyan kis jópofa, az illata nagyon finom :) Én ajándékba vettem a férfi illatot, az is nagyon jó, kicsiket csipkedve belőle sokáig is tart viszonylag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

rose

2012. június 4.

Egyik kedvenc Lush termékem :) Szerintem a tusfürdő zselék ár-érték arányban nagyon jók, de csak akkor, ha fürdőpamaccsal használjuk. Egy fél körömnyi darab felhabosítva elég egy zuhanyzáshoz, az illata isteni és tartós, és jó ez a zselés állag, feldobja az ember hangulatát. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 4.

rhinestone

2012. május 29.

Picit nehezen kezelhető... sokat bosszankodtam amikor egy-egy nagyobb darab a lefolyóban végezte, de az illata szuper, a bőrömmel semmi látványosat nem csinált és viszonylag jól habzott. Annak ellenére, hogy mozgalmasabbá tette a zuhanyzást :), azért szerettem, bár újra nem venném meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 29.

Sparklepony

2012. május 22.

Gazdaságosan csak fürdőrózsával lehet használni és az Én bőrömet nagyon kiszárította. Viszont cuki (bár funkciója nincs), hogy kis csillámok vannak benne, és reggelente jobb kedvre derített ez a gyerekfogkrém-illat, ezért jár a 3 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 22.

Felingris

2012. május 15.

Vicces tusfürdö,ELMENY vele a fürdes...zuhanyoztam mär zsele ällagu cuccal pl az Avonnak volt ilyenje regebben,de az valahogy jobban habzott,könnyü volt lecsipni belöle...ennek viszont olyan kemeny ällaga,hogy gyakorlatilag tepni kell,ha hasznälni akarom,es ha sikerül is lemarnom rola egy darabot,az nem habzik,kicsuszik a kezemböl es Hello lefolyo....jokat olvastam rola,eppen ezert nagy csalodäs volt,mert hasznälhatatlan.Az illat miatt viszont kap egy pluszpontot :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 15.

fru

2012. május 13.

az illata émelyítő, az állaga miatt nehezen használható.. nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 13.

az illata émelyítő, az állaga miatt nehezen használható.. nem venném újra.

gerbaud

2012. április 10.

Ajándékba kaptam. Az illata kellemes, a színe szép, tényleg viccesnek tűnik, hogy zselés, de hogy milyen megfontolásból, azt még mindig nem értem:). Művészet vele zuhanyozni, hullanak le belőle a zselédarabkák, és örökre eltűnnek a lefolyóban használatlanul. Így gazdaságosnak egy cseppet sem lehetne nevezni. A harisnyazokniba tétel jó megoldás lehet, lehet hogy nekem is úgy kellene használnom:). Eléggé szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 10.

pityepotya

2012. április 9.

nekem a boltban nagyon tetszett az illata, de annak, amit megvettem, nincs jó szaga, olyan, mint egy rossz szappan. ezért nem is szívesen használom.
de amúgy sem az igazi, egy darabban kicsúszik a kezemből, ha pedig lecsípek belőle egy kis darabot, azt nem lehet elég jól felhabosítani.
karácsonykor vettem, de még mindig megvan majdnem az egész, én sokkal többet vártam.
/pláne, hogy az eladólányok mennyire dicsérték.. :S/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 9.

/pláne, hogy az eladólányok mennyire dicsérték.. :S/

molbolesy

2012. március 6.

Vicces ez a zselés forma, de én gyakorlatilag nem tudom használni. A reggeli zuhanyzásnál csak felhúzom magam a bénázás miatt, úgyhogy megörökli a hugicám, ő majd eljátszik vele :) Az illata egyébként mindegyik ilyennek nagyon finom és ha sikerül használni jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 6.

kiskozmi

2012. március 3.

Vicces vele zuhanyozni,isteni az illata és nagyon lassan fogy.Persze nem a legegyszerűbb használni,de én feldarabolom és a kisebb "tömböket" habosítom fel fürdőpamacson.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 3.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract
Hidratálók: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract, Glycerin, Propylene Glycol, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice

Európai ciprusból kivont illó olaj. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A Lush holapja szerint viszont a ciprus olajnak tonizáló, dezodoráló, szövet összehúzó és fertőtlenítő hatása van. Az aromaterápiában nyugtató összetevőnek használják érzelmi stressz esetén.

Piros pigment. (Acid Red 1)