Lush

Ár:   490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   5g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sokkismalac, Módosítva: 2011. július 9.

Kiszerelés:   5g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Alkalmanként használandó. Egy tál vízben kell feloldani, majd gőzölni vele az arcot. A maradék később is felhasználható.

hanna

2011. november 21.

Egy időben nagyon szerettem a Lusht, ezt a termékét is kipróbáltam sajna. A legtökéletesebb pénzkidobás, semmit se ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 21.

lucacica

2011. október 16.

Nekem semmit nem használt.
Tonikok vannak ennél az árnál jóval kedvezőbben. Szerencsére ajándékba kaptam, így nem fáj a szívem a pénzkidobásért

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 16.

Nekem semmit nem használt.

momo

2011. augusztus 6.

Nagyon jó kis termék, csak eléggé borsos az ára. Kicsit javított a zsírosodáson.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 6.

sokkismalac

2011. július 6.

Egy kicsit nehéz beletanulni a használatába, de utána abszolút jó. Fel kell oldani egy tál vízben, azzal gőzölni az arcot, majd a maradékot elhasználni, akár rögtön. Először egy kicsit érzékenyebb lett tőle a bőröm, később ezt már nem tapasztaltam. Ami nagyon jó, hogy a mitteszerek közül is egy-kettőt eltüntet, kiegyenlíti a bőröm és az "állagát" is beállítja - se nem zsíros, se nem száraz nem lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 6.

Klorofill. Természetes eredetű zöld színezék, melyet zöld növényekből, algákból nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint dezodoráló tulajdonsága is van.