Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2018. január 4.

Kiszerelés:   100 ml, 250 ml és 500 ml
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

"Aki igazán nyugodt éjszakai alvásra vágyik, jól teszi, ha egy levendulás Twilight fürdőgolyót dob a kád vizébe és a szintén levendulás Twilight tusfürdővel mossa végig a testét. A levendula mellett benzoint is adtunk ehhez a tusfürdőhöz, ez a gyanta édes, balzsamos, vaníliás, fagylaltszerű illatáról ismert. Úgy tartják, erős gyulladáscsökkentő hatása is van, aminek következtében csökkenti a bőr irritációját és jó hatással van a kiszáradt, fájó, téli bőrre. A benzoin mellett a tonka édes, vaníliás illata is hosszan érződik a bőrön. Az egész tested, sőt a hajad is megmoshatod ezzel az ellazító hatású, bőrnyugtató, mélylila, csillámló tusfürdővel. Megnyugtatja az elmét és felkészít az alvásra."

tothblancsi

2015. október 26.

Az a legjobb benne, hogy nem szarit es nincs teletomve levendulaval (nem tomeny, mint pl. egy illoolaj). Nagyon kifinomult es elegans mind megjeleneseben, mind illataban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 26.

barkuska

2014. február 19.

Nagyon jó illata van, nem tudom, mire emlékeztet, de kiskoromban pont ilyen illata volt valaminek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

blanchee

2013. február 28.

Az üvegben először nagyon töménynek éreztem és az volt az első reakcióm, hogy ez meg mi? Aztán valahol hallottam, hogy megéri bőrön megszagolgatni és milyen igaz. :) A bőrömön már kellemes, nyugtató levendulásnak éreztem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 28.

trianka

2013. február 20.

Az illata nagyon finom, a karácsonyi kiadású tusfürdők közül magasan ez tetszett a legjobban, pedig eredetileg a Ponche keltette fel az érdeklődésemet, de aztán mégis ennek sikerült meggyőznie a boltban, egy kis kiszerelés erejéig. A levendulához keveredik még egy plusz édeskés illat, amit nem igazán tudok azonosítani, de az dobja fel igazán a tusfürdőt, kellemes hangulatot ad a használata. Kicsit nehezen habzik fel, de ha először a kezeim között habosítom fel, és utána oszlatom el magamon, akkor megszűnik ez a probléma. Egyáltalán nem szárít. A csillámok nekem is mind a flakon aljára vannak süllyedve, de ezt nem is bánom túlságosan, mert nem vagyok nagy csillámrajongó, így viszont már előre rettegek a naptól, amikor majd mind egyszerre fog a kezembe ömleni :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 20.

nagyszandi94

2013. január 13.

Különösebben nem vagyok oda a levendula illatért, de szerencsére ebben a tusfürdőben megfelelő arányban van a vaníliával. Nekem először a mézeskalács jutott eszembe, de valószínű csak a karácsony utóhatása :D Nagyon kellemes édes illat, igazán nyugtató. Nagyon megszerettem és borzasztóan sajnálni fogom, ha elfogy. Szerencsére kevés is elég belőle. A színe meg olyan mintha valami boszorkányfőzetet nyomnál ki. Nagyon jó :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 13.

cinnamon

2012. december 29.

Az illata annyira finom, nagyon szeretem. Nem tipikus levendula (szerencsere), engem konkretan inkabb afonyara emlekeztet. Amugy minden rendben van vele, nem szarit. En mar eleve ugy kaptam, hogy az osszes csillampor az aljan volt, nem igazan sikerul felkeverni utana, de ennyi baj legyen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 29.

Tytto

2012. november 7.

Hát igen, már ők is elkanászodnak... Amúgy ez egy nagyon kellemes, finom levendula illatú (de nem uncsi sima levendula illat, hanem édes, nyugtató) tusfürdő, amiben a csillámporok nagyon hamar az aljára kerülnek így folyamatos, egész napos forgatás kell ahhoz, hogy csillámporos trutyit nyomj a testedre. Nem szárít, ami nagy szó, és kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 7.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Színezék. Lilás piros.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: csillámpor.

További info a LUSH oldalán.