Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Rosefan, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Vízhiány

2014-2015-ös karácsonyi limitált kiadás

"Elkészítettük a krémes karácsonyi itóka szappanváltozatát, mégpedig hidratáló szójajoghurttal és egy csipetnyi ünnepi fűszerrel. Válaszd a Yog Nogot és kényeztesd érzékeid a szegfűszeg és az ylang ylang olaj karamellás keverékével! A szappantömböt bőkezűen megszórtuk aromadús kakaóporral, így ez a 100%-ban pálmaolajmentes különlegesség karácsonyi választékunk egyik leginkább ínycsiklandó darabja lett."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Henii91

2015. január 3.

Nagyon bejött nekem ez a szappan, abszolút nem szárít,sőt meg puha és finom tapintasu lesz a bőröm utána, az illata pedig mennyei. Már akkor is egy élmény ha csak a fürdőbe lépek annyira eláraszt mindent az édes karamell illat. Lassan fogy,Nekem.kevésbé habzik, de ez sem tart vissza attól hogy ezzel.fürodjek annyira jó 😄😄 5 csillag ttermészetesen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 3.

Vica75

2014. december 29.

Elismerem, hogy nem vagyok a márka rajongója. Adtam neki esélyt, de ez a szappan sem hoz lázba.
Amúgy meg drága és gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 29.

Amúgy meg drága és gyorsan fogy.

Yndre

2014. november 29.

Nem igazán szeretem a Lush szappanokat mert mindegyik kivétel nélkül nagyon szárítja a bőröm, de ennek annyira mennyei az illata, hogy lehetetlen volt otthagyni... Engem teljesen a tejkaramellára emlékeztet az állaga és az illata is. Nem habzik, viszont elképesztően finom krémes a textúrája. Élmény vele a fürdés és nagyon sokáig megmarad az illata a bőrön. Engem azért egy icipicit szárít, de közel sem annyira mint a márka többi szappanja. 4/5-öt adnék, de összességében nagyon tetszik, úgyhogy mehet neki az 5 csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 29.

j.sule

2014. november 16.

Imádom az illatát, süti illatú a fürdőszobám a szappantól, és a bőrömön is sokáig megmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 16.

veravera

2014. november 11.

Jajj, ez annyira jó. Valóban nem habzik, de legalább nem is szárít (az SLS engem nagyon), pont ezért választottam. Az illata csodás, nálunk az egész fürdőszobában lehet érezni, mióta ott van, nem tolakodó, de egyértelmű. (A gyerekek ujjongva kérdezték, hogy mi ez a mézeskalácsillat... Le kellett hűtenem a lelkesedésüket, mert süti az nincs, de cserébe megígértem, hogy kipróbálhatják a szappant.) Jobb csak akkor lehetne, ha nem óriási minták lennének rajta, hanem aprók és akkor a vágott szappanon is látszanának a cuki kis alakok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 11.

2014. november 9.

Az idei karácsonyi ihletésű kozmetikumok közül eddig ő viszi a pálmát nálam (Lush, Yves Rocher, TBS kínálatát tesztelgettem). Az illata isteni karamellás, nagyon puha, habja nem nagyon van, nyilván az SLS hiánya miatt, de engem ez nem zavar. Élmény vele tusolni. :-) Sajnos én úgy érzem, hogy mosakodás közben már nem annyira intenzív az illata mint csak úgy szimplán a szappant szimatolgatva, és a bőrömön sem igazán marad meg. Mit nem adnék egy ilyen illatú testápolóért...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 9.

wishes

2014. november 2.

A Lush legszuperebb karácsonyi finomsága ^^ Isteni karácsonyi fűszeres sütiillata van, olyan krémes, hogy már szinte a kézben megolvad, lágy habja van, és puha, sütiillatú bőrt csinál! Örömmel olvasom, hogy nincs benne SLS, bár őszintén szólva, ez érződik is :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 2.

Rosefan

2014. október 10.

A 2014-es karácsonyi limitált szappanok gyöngye!!! Csodálatos finom meleg illatos karamell aromája van, és kézmosás után még sokáig érezhető a kezemen. Egy kis enyhe édes virágillat is van benne. Hidratáltabb tőle a bőröm, ami Lush szappanoknál a számomra nem megszokott. Nagyon krémes, csodás szappan. Karácsonyig még biztosan veszek belőle egy párat!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 10.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Nem hivatalos INCI név. Jelentése: szójajoghurt. A wikipédia információi szerint szójatej, joghurtbaktérium (Lactobacillus bulgaricust és Streptococcus thermophilust) és néha édesítőszerek (fruktóz, glükóz vagy cukor) elegye. Az összetevő állítólag lágyító, hidratáló hatással van a bőrre és a hajra, valamint gazdag B-vitaminban.

További info a LUSH oldalán.

Kakaópor.   A kakaó  a mai Mexikó területéről származik. A Dél-Amerikában őshonos trópusi fa termése tartalmazza a kakaóbabot, melyből a bennszülöttek varázslatosnak tartott italt készítettek A kakaóvajnak, illetve a porosított formájának, a kakaópornak a kozmetikai iparban is nagy a jelentőssége, mert remekül serkenti a bőrsejtek növekedését, illetve elősegíti a bőr vízháztartásának szabályozását. Lásd még kakaóvaj.