MAC

Ár:   9100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   12 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Ria13, az összetevőket feltöltötte: Vicuska918, Módosítva: 2020. november 23.

Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Mattító púder, mely elsősorban a csillogó bőrre ajánlott.

Boriskajuliska

2021. szeptember 7.

Sajnos a MAC márkát nem nekem találták ki pedig ha valamelyik terméknek én vagyok a célcsoportja akkor ez az. Zsíros bőrű vagyok amin sem az évszakok, sem az idő múlása nem változtat. Vannak kedvenc alapozóim (revlon, tarte, lancome, stb. de sem a mac sem az EL DW nincs közte) de egyikkel sem kiemelkedő sőt, inkább teljesen átlagos teljesítményt nyújt fedés nélkül, szinte láthatatlanul. Hamar átfényesedik a bőr és a mattítás is mást jelent számomra. A 2 csillag azért nem 1, mert nem okozott gondot de ettől még számomra ez egy haszontalan termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 7.

hrikarda

2021. július 4.

Sok MAC termekem van, de ez volt az ami nagyon nem valtotta be a hozza fuzott remenyeket. A kombinalt boromet a nyar kellos kozepen a T vonalra hasznalva ugy kiszaritotta hogy nehezen tudtam csak helyrehozni. Nagyon zsiros borre es vastagabb alapozoreteg utan meg mukodhet, de en nem probalkoztam vele tovabb. Masik negativum hogy a medium arnyalat is elegge vilagosra meszelte az arcomat sajnos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 4.

Doraviola

2021. június 29.

rengeteg pudert probaltam mar amikor regebben alapozot hasznaltam -nem igazan volt jo egyiksem -aztan mindennel felhagyam mert mar a borom is szebb-de a zsirossag sajnos megmaradt. Egy baratnom ajanlotta tavaly hasonlo adottsagokkal rendelkezik , tavaly rendeltem meg , es meg kb a fele megvan meg - igaz nem mindennap hasznalom pl itthon folosleges. Teljesen jo , nem porcelan baba arc az eredmeny , de tiszta es csillogas mentes ,a nap folyaman azert atkell puderezni az arcot mert ezsem tart orokke. ajanlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 29.

kriszte90

2021. április 22.

Ez a tökéletes púder zsíros, fénylő T vonalra. Elég napi kétszer púdereznem és hónapokig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 22.

DNM

2021. április 11.

Szuper kis termék, nem olcsó de tényleg teszi a dolgát. Amit hiányolok, az a ,,hűha" faktor. De örömmel veszem hogy azt adja amit ígér. Pufi szivacsot továbbra sem értem, van aki ezeket használja? Csomagolás szép, egyelőre tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 11.

Amadea

2021. január 10.

Amióta aktívan sminkelek, rengeteg púdert kipróbáltam, a drogériás daraboktól a high-enden át a külföldről rendelhető indie márkákig. Kombinált, vízhiányos bőröm van, amin hamar átfénylik az alapozó. Ezt a kifényesedést smink nélküli napokon is produkálja a bőröm, de nem pakolhatok rá sok mattító réteget, mert akkor Szahara méretű száraz foltok keletkeznek a bőröm felszínén, ÉS emellett bizonyos részek továbbra is vidoran átfényesednek.
Végül Mse fórumos kolleginának köszönhetően sikerült megtalálnom a megfelelő kombinációt: EL DW alapozó és ez a púder. Papíron nem kellene, hogy működjenek rajtam, de hálistennek az EL rajtam szép, vékony rétegben eldolgozható és nem szárít (bár szakmányban hidratálok reggel-este és nyakalom a vizet, szóval ajánlom a vízhiánynak, hogy húzzon el melegebb éghajlatra). Ez a púder pedig tényleg visszafogja a zsírosodást. Más, hasonló összetételű púderek hamar megbuktak nálam, nem tudom, miért pont ez működik, de nem is érdekel, végre véget ért a kálváriám.
Óvatosan, puffnival vagy nedves blenderrel, ütögető mozdulatokkal viszem fel az orrom két oldalára és a homlokom középső részére. A száraz hatását (ami a tükörtől fél mm távolságból látszik) a Guerlain Meteorites gyöngyökkel veszem el. Tulajdonképpen nagyon vicces, amit csinálok, először felviszek egy mattító púdert, aztán egy selyemfényűt, hogy egy egészséges kis ragyogásom legyen, mert mindenki tudja, hogy a zsírban tocsogó fej köszönőviszonyban sincs a ragyogóval.:D
Természetesen drága, de akciósan vettem és a jövőben is így kívánok tenni. A csomagolása a MACre jellemző könnyű műanyag, amit gondolatban mindig sérelmezek, de, mivel maga a termék működik, kénytelen vagyok ezt elengedni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 10.

Fehereszti

2021. január 6.

Nem tudok belekötni, maximum az árába 😁
Imádom, rég kerestem egy szép finishű, alaposan mattító és kompakt formulájú púdert. Igaz tél van és kombinált a bőröm de nekem (az eddigi drogériásokhoz képest) iszonyat tartós, órák után is marad a tökéletesen selymes bőrkép. Gyönyörűen selymesít, szinte azt érzem retusál. Ami picit zavar még az árán felül hogy nincs fedése szinte semmi, tehát leginkább alapozó vagy CC krém fölé működik, de ezek miatt sem vonok le csillagot. Minden nap használom és valószínű újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

Nem tudok belekötni, maximum az árába 😁

bugeyes

2020. december 14.

Az ára kissé eltúlzott, aki erre költené a spórolt pénzét csoda reményében, inkább ne tegye. Én alapjáraton meg vagyok vele elégedve, de van ebben az árban jobban teljesítő púder is.. Leginkább T-vonalban használom mattításra, ebben nálam elég jól teljesít. Nem mondanám, hogy nap végéig kitart, de legalább nincs poros hatása, szépen működik a bőrömön, plusz pont, hogy van némi pórusfinomító hatása is. Szem alá én egyáltalán nem ajánlom, és nem is használom, mivel mattító púder. Maximum a kompaktsága miatt venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 14.

Sofi

2020. október 2.

A finishe tényleg csodálatos. Nincs poros hatása, nem ül bele a ráncokba, baba bőrt csinál. Mind az 5 percre amíg nem fényesedik át :D Elkezdtem átállni a Mac-es termékekre és a púder volt az egyik utolsó amiben váltottam. Hát sajnos nem jött be, a sima Max Factoros púderem ezerszer jobban bírja a gyűrődést, de sajnos annak meg ehhez képest azért bőven poros hatása van... de legalább 2-3 órát kibír átfényesedés nélkül..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

Toncs20

2020. május 23.

Már a másodikat használom belőle, nem tudnák más ilyen púdert mondani, amelynek ennyire úgymond selymes végeredménye lesz, tartós és nem ül bele a ráncokba. Természetes a végeredménye, de a zsíros bőröm sokszor napvégére átfényesedik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 23.

Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.