MAC

Ár:   9100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   12 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Ria13, az összetevőket feltöltötte: Vicuska918, Módosítva: 2020. november 23.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Mattító púder, mely elsősorban a csillogó bőrre ajánlott.

Juliette Cavill

2018. március 27.

Hosszan mattít valóban és alig érezhető a bőrön. Az egyetlen negatívum az ára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

Hosszan mattít valóban és alig érezhető a bőrön. Az egyetlen negatívum az ára.

preka

2018. március 7.

szerintem nagyon jó kis cucc. akinek esetleg a studiofix+ púder nem vált be, ez biztos be fog! azt vettem észre amúgy is, hogy a MAC-es termékek jól működnek együtt. én studiofix fluidot használok alapozónak és ezzel és fix+-szal lefújva gyönyörű lesz az amúgy eléggé heges és néha pattanásos bőröm is.
amúgy sokáig elég és nem kell belőle sokat használni. nem ad plusz fedést annyit, de legalább nem is lesz ilyen cakeface beütése a fejednek. nagyon zsírosodó bőrűeknek a legjobb fixáló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

vecserichili

2018. február 26.

Imádatom örök tárgya. Az esküvőnkön, mindkettőnkön volt és nulla csillogás egész nap a nyár legmelegebb napján.
Valóban mattit, a pórusok is szebben mutatnak. Majdnem két évig használtam szinte minden nap. Megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 26.

topsminkotti

2018. február 12.

Ez egy fedést nem adó mattító púder és ezt tökéletesen teljesíti is. Nekem nem igazán fénylik át a bőröm, csak néhány óra után, de ez a púder magabiztosan matton tartja. Ha olcsóbb termékekkel hasonlítom össze, nagyon érezhető az a különbség, hogy mennyivel finomabb szemcsékből áll. ezért szinte nem is érezhető, hogy a bőrön van. Én nagyon szeretem A MAC Face and Body-val használni, mert az egy hidratáló, kicsit fényes alapozó és ezzel a púderrel kiegészítve nagyon szép bőrképet ad.És az INCI is sokkal szimpatikusabb, mint mondjuk a Rimmel Stay Matt-nak, ami nekem számít. Mint a legtöbb Mac termék ez is nagyon sokáig elég, ezért szerintem ebbe érdemes beruházni, mert ár/érték szempontból rendben van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 12.

Ayase

2018. február 1.

Ez eddig az egyetlen olyan púder, ami hosszan tartóan mattítja az arcomat. Ad egy kis plusz fedést is szerintem az alapozóhoz. Az eladóhölgy a medium árnyalatot javasoltam,ami az üzletben, a neonvilágítás mellett valóban jónak tűnt. Természetes fényben viszont kicsit sötét volt (ez az én saram is, meg kellett volna nézni). Ami viszont furcsa, hogy rekordidő alatt csináltam egy lyukat a közepébe. Ezért az árért nekem gyorsan fogyott, de lehet, hogy újraveszem, mert valóban mattít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

izabella73

2017. november 21.

Annyival nem jobb, amennyivel drágább,mint egy sima drogériás púder.Talán csak azt tudnám kiemelni hogy kicsivel később fényesedik ki a bőröm egyébként semmi extra.A szivacs számomra is használhatatlan amit adtak hozzá.Eddig ez az első MAC termék amit próbáltam de nem igazán győzött meg sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 21.

Enyke4

2017. szeptember 27.

Ezt a púdert szeretem. Igazàbòl nagyon színe nincs, így könnyű volt megvenni, bàr azèrt segítsèget kèrtem az eladòtòl biztos ami biztos. Nem poros. Jòl mattít. Nincs különösebb illata se. Újravevős termèk az biztos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

lichtnori

2017. szeptember 26.

Nem poros, nem maszkos a hatása, áttetsző a fedése, pont emiatt szinte mindegy a színárnyalat. 12 g, korrekt mennyiség. Én viszont nem érzem azt a wow érzést, hogy ez egy annyira szuper, különleges púder lenne, pedig elég erőteljesen MAC fun vagyok. :-) Mattít, de csak átlagosan, nem hosszú távúan, nem kiemelkedő módon. Amitől viszont kiakadtam, hogy oltári sz.r a kis szivacs, amit a MAC ad hozzá! Számomra használhatatlan. Kemény, kellemetlen használni. Mérges vagyok, hogy egy ilyen árkategóriájú terméknél spórolnak egy igazi, jó, használható, minőségi szivacson! Szóval kihajítottam, tettem bele másikat. Ezt a terméket teljesen átlagosnak gondolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

raczjulia

2017. július 28.

Sose szerettem a púdereket, nem is igazán használtam. Ha pedig igen, akkor kipattogtam az összestől.. Gondoltam befektetek egy drágább kategóriába, reménykedve, hogy ettől nem pattog ki az arcom.. szerencsére ez így is lett! Eléggé gyorsan átfénylik a T zónám, de ez a púder csodákat tett vele. Szépen lemattítja az arcom, tartós lesz a smink alatta, nem pattog ki a bőröm tőle. Örülök, hogy beszereztem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

szfruzsi

2017. július 26.

ez a púder az életmentőm!! :D brutál gyorsan zsírosodik a T zónám, de ez nagyon szépen helyreteszi egész napra, pedig most így nyáron nem is alapozót, hanem BB krémet használok alatta :) nem poros, nem maszkos, beleolvad a bőrömbe,nem fullad meg alatta a bőröm, szóval csillagos ötös :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 26.

Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.