MAC

Ár:   9100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   12 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Ria13, az összetevőket feltöltötte: Vicuska918, Módosítva: 2020. november 23.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Mattító púder, mely elsősorban a csillogó bőrre ajánlott.

ami2015

2017. június 10.

Évek óta az első púder, amit újravettem, pedig még kb. félig van a mostani. Fél éve használom, szinte minden nap, így viszonylag sokáig tart is az árához képest. Nálam nagyon bevált, zsíros bőröm van, ecsettel viszem fel, szépen tart egész nap. Azóta nem is próbálkoztam más púderrel, ami nagy szó, mert előtte kb. havonta volt egy új kiszemelt. :) Bátran ajánlom zsíros bőrű sorstársaknak, nem fognak csalódni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 10.

Hales

2017. április 22.

Nem irritálja a bőröm, nincs poros hatása és néhány óráig matt marad tőle az arcom, ami nálam már így is nagy szó. Szeretem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

anett0422

2017. február 15.

csodát tesz :) valószínűleg nem a megfelelő alapozót használom, ugyanis a bőröm nagyon zsírosodik tőle különösen a T-vonal :) de ezzel a csoda púderrel ezt a "hanyag" alapozót is elviselhetővé teszi a bőrömön :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 15.

Panni123456

2017. február 1.

Nagyon elégedett vagyok vele és soha többet nem szeretnék más púder használni. Nem lesz maszkos hatása, fixál és hosszan tart. Kevés kell belőle és nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 1.

potyike

2016. szeptember 7.

Nem vagyok vele megelégedve, max. 2 órán át tart a hatása. Ennyit az 1500 forintba kerülő púderem is tud. Viszont nincs púderhatása, teljesen észrevétlen, színárnyalatot is könnyen lehet választani, látatlanban is, mert nem színezi a bőrt.

Update:
Adok még egy csillagot, viszonylag hamar átfényesedik, viszont egyáltalán nem irritálja a bőröm, ami ritka.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 7.

Update:

Arya

2016. augusztus 14.

Kb 4 órát bírt ki rajtam átfényesedés nélkül. Áttetsző, ezért nehezen lehet túlzásba vinni, tényleg csak a csillogást tünteti el, nincs poros hatása. A hozzá adott kis púderpamacs teljesen szétesett, ez egy kis csalódás, ennyi pénzért nem ezt vártam volna.
Összességében jó - jó, tetszett, de találtam másik púdert, ami ugyanezt nyújtja, 1500 forintért és nem 8000-ért, ezért nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

anna990

2016. július 17.

Régóta szemeztem vele az itt olvasott vélemények után, végül egy utazás előtt vettem meg a praktikus kiszerelése miatt. Nem voltak magasak az elvárásaim, rajtam minden átfényesedik fél óra (vagy még kevesebb) alatt, lefolyik az extra tartós alapozó is, nincs csodaszer. Egyik nap ezzel fixáltam a sminket, úgy indultam el otthonról. Aznap ütött be a kánikula, 38 fok. Már egy ideje a klíma nélküli buszon izzadtam, amikor megérintettem a homlokom, és elképedve konstatáltam, hogy SZÁRAZ! Ha az ember rendelkezik egy bizonyos bőrtípussal, pontosan tudja, mire számítson ilyen esetben, tehát elmondhatom, hogy nagyon kellemes meglepetés ért.
A cucc egyébként rajtam akkor működik legjobban, ha ezzel fixálok. Sokáig matt marad, az 1-2 óra nálam már csoda, és szerintem még jobban fog teljesíteni a hidegebb évszakokban. Akkor sem vészes, ha átfényesedett, természetes a hatása, meg sem közelíti azt az olajosan csillogó katasztrófaállapotot, ami nélküle van. Persze vannak határok, pl 6-7 óra elteltével csomósodik, amikor az ember fejéről már minden elmászott, de ez nem a termék hibája. (Ilyen esetben én frissítem az alapozást, fixálom, és mehet minden tovább)
Amit külön imádok benne, hogy teljesen láthatatlan, nincs poros hatása egyáltalán. Szerintem maradni fogok ennél, kísérleteztem már eleget. Részt vesz a Back to MAC programban, tehát 5 üres dobozt visszaviszel és választhatsz egy rúzst.

Ár update: 8100 Ft

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

Ár update: 8100 Ft

Orshe

2016. július 10.

Kicsivel jobb mattító hatást vártam tőle, kb. 3 óráig tartotta magát. Viszont nem volt púderes hatása és nem is porol egyáltalán. Nem rossz, de többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

Monica6

2016. május 4.

URISTEN! Tökéletes, én el se hiszem.
Zsíros, vegyes bőröm van, drogériában, soha nem találtam olyan alapozót ami nekem matt maradna 1 óránál tovább, de ez igen.
Újra fogom venni, 4 órát vagy többet is simán kibír ha a kis szivaccsal viszem fel amit adtak hozza, ha nem akkor 2-3 óránként frissíteni kell.
Nagyon bevált, biztos újra fogom venni, nekem egy csoda termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.

URISTEN! Tökéletes, én el se hiszem.
Nagyon bevált, biztos újra fogom venni, nekem egy csoda termék.

Esztibeszti

2016. április 7.

A tökéletes púder olajos bőrre. Imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

A tökéletes púder olajos bőrre. Imádom :)

Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.