MAC

Ár:   9100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   12 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Ria13, az összetevőket feltöltötte: Vicuska918, Módosítva: 2020. november 23.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Mattító púder, mely elsősorban a csillogó bőrre ajánlott.

Pindusz

2016. március 11.

Eddigi legjobb púderem. Tökéletesen mattít és fixál. Fedése szinte semmi, de ennek a púdernek ez nem is tulajdonsága. :)
Szerintem nincs társa, aki ebben a kategóriában felülmúlná!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 11.

Szerintem nincs társa, aki ebben a kategóriában felülmúlná!!

barkacskutya

2015. október 18.

Bevált, újraveszem! :) Színe, fedése szinte semmi, aki ilyen púdert keres, ne ezt válassza. Viszont szépen és tartósan mattít, természetes a hatása, ecsettel és pufnival is jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 18.

kitkat.0810

2015. augusztus 7.

nagyon imadom, a szaraz borom igy nyaron kifenyesedik, es ez a puder pont tokeletes erre, egyaltalan nem lesz 'tul puderes' a hatas, csak eltunteti a fenyesseget. ecsettel is nagyon szepen fel lehet vinni, es nap kozben jol mukodik a kis parnacska amit adnak hozza. kulon plusz pont a tukorert :) 5 csillag

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

Verseau

2015. július 12.

Nekem sajnos eléggé zsíros a T vonalam ezért púder mindig használok, de egyik sem bírta sokáig,mert miután felraktam kb 30 perccel később újra szembetaláltam magam a fénylő orrommal.Ezert is örülök annak hogy megtaláltam ezt a púder,bár eléggé drága,de sokáig elég.Ha reggel felrakom nyilvan nem bírja estig, de kb 4-5 órát biztosan kibír aztan pedig csak ujra felrakom egy keveset és kész is,szóval ha valakinek eléggé zsíros a bőre akkor csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.

godgirl86

2015. július 1.

Legjobb púder. Mac studio fixhez és BB krémhez is ezt használom. Nem változtat a gondosan kiválasztott alapozó színén. Mattítja a bőröm kb 6-7 órán keresztül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

DorothyHK

2015. május 12.

LEGJOBB PUDER! Estee Lauder Double Wear alapozójával együtt csodákra képes. A mattítás garantált, fényképeken szinte felér egy photoshoppolással. Épp most fogyott el, rohanok is újat venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 12.

Pöti

2015. május 5.

Hónapok óta keresek púdert a hisztis bőrömre. Eddig Clinique Stay Matte-ot használtam, amit imádok, a Stay Buff (legvilágosabb) árnyalat csodás volt, mert úgy tette mattá a bőrömet, hogy közben mégis sheer finishe volt, tehát nem teljesen matt volt az eredmény. De a kisördög valahogy mindig piszkál, hogy hátha van ettől jobb. Nyáron elég durván be tud zsírosodni a T-vonalam, a mattító alapozók viszont engem nagyon szárítanak, így marad a púder. Először a MAC Select Sheer-t vettem, ami tökéletes volt, egészen addig, amíg be nem jött a jó idő, ami együtt jár a már említett zsírosodással. Következő állomás a Studio Fix volt, amivel meg az volt a problémám, hogy egyrészt mellényúltam a színnel, másrészt nekem túl sok volt a fedése. Így jött a gondolat, hogy mi lenne, ha a Blot-tal próbálkoznék. Valamiért az volt a kényszerképzetem ezzel a termékkel kapcsolatban, hogy úgy mattít, hogy közben erősen fed is, így amikor elkezdtem púdert keresni, akkor ezt a típust eleve elvetettem.. :( Aztán itt a KM-en utána olvastam, hogy ennek gyakorlatilag semmi fedése nincsen. De azért a Light-ot vettem... :D Nyárra ez tökéletes lesz, gyönyörűen fixál, láthatatlan, imádom.. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 5.

EszterZs

2015. április 9.

Az első púder, ami hosszabb távon is mattít, nem mondom azt, hogy minden bőrtípuson csodaszer, de a high end vonalon mindenképpen dobogós a fényesedésre hajlamos arcon, nekem nagyon bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 9.

Krisz78

2015. március 20.

"Érdekes" ez a púder : ha MAC primert használok alá (+alapozó / BB), akkor gyönyörűen és tarósan mattít akár 6 órán át,
de ha "mezeit", akkor 2 óra múlva már fényesedek.És ilyenkor mondom azt, hogy ennyit tud a Balea / Bourjois / Rimmel / MF / Dodo is, csak töredék áron.
Amúgy gyönyörűen illeszkedik, láthatalan, nem porzik, nem fullasztó, kevés kell belőle.
Nem valószínű, hogy újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 20.

Nem valószínű, hogy újravenném.

miko02

2015. március 20.

Szerintem nagyon jó termék. Szépen mattít, nem lesz tőle szoborszerű az arc. 4-5 óra elteltével érdemes felfrissíteni. Akinek hajlamos zsírosodásra, fényesedésre a bőre annak ez jó választás. Azt elmulasztani semmi nem fogja, ebbe bele kell törődni... De ez fedi el a legtartósabban. Csak az ára miatt adok 4 csillagot, mert jó termék, sokáig is elég, de egy leheletnyivel akkor is lehetne olcsóbb... :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 20.

Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.