MAC

Ár:   9100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   12 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Ria13, az összetevőket feltöltötte: Vicuska918, Módosítva: 2020. november 23.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Mattító púder, mely elsősorban a csillogó bőrre ajánlott.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Vica75

2015. március 10.

Órási csalódás! Ennyit a Dodo púder is tud. Mattít, de csak addig ameddig egy olcsó is mattított. Hát kösz szépen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 10.

lujzi

2015. január 29.

egy vagy két tégelyt használtam el, már nem emlékszem. tényleg nagyon jól mattít, viszont még így is túlárazottnak tartom picit. nem tartom kizártnak, hogy előbb-utóbb visszatérek hozzá, egyelőre azonban jól el vagyok a majdnem ennyit tudó, töredék áron kapható púderekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 29.

Lills

2014. december 8.

Nagyon rég óta a kívánságlistámon volt, csak előbb el akartam használni azt a 4 púdert ami még volt itthon. Tehát van viszonyítási alapom bőven.
Én is a Medium dark-ot kaptam, vagyis hát ezt választotta nekem az eladó. Gondolom nincs belőle is sok árnyalat, mert igazából különösebb fedést nem ad. Viszont, nagyon szépen és természetesen mattítja az arcot, egyáltalán nem lehet észrevenni hogy púdert visel az ember. Átlag púdernél tartósabb, de nap közben fel kell frissíteni. Ami miatt még a szívem csücske, hogy egyáltalán nem emeli ki a picit száraz részeket, ami szerintem egy púdernél nagy dolog.
Sokkal keményebb állagú, mint amit eddig megszoktam, de nekem ez így szimpatikusabb, mert kevésbé porzik, kevesebbet vesz fel belőle az ecset, de pont annyit, amennyi elég is. Szóval maximálisan meg vagyok elégedve vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 8.

angelcare

2014. december 5.

Vérzik a szívem.....annyira de annyira akartam hogy működjön nálam is... Kellett.Nagyon.Szóval Pesten élő Unokahugi riaszt-beszerzi-elküldi. Vártam mint a Messiást.Medium dark- ha már mindenkinek bejött. A szín nekem is,igazából nem oszt nem szoroz.Ahogyan a púder sem sajnos. Mattít.Szépen.Nem természetellenesen. Viszont 2 óra múlva már kezd fényleni a bőröm.Na nem nagyon de mégis.Ennyit más is tud.Csalódott vagyok, de még reménykedem hátha.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 5.

Tündérvirág

2014. november 22.

Ma beszereztem egyet ebből. Szuper!!!!! Nekem száraz bőröm van, ezért hidratáló hatású alapozókat kell használnom, de azok néha fénylenek erősen az arcomon. Hála a Blot púdernek, csillogásnak nyoma sincs. Estére is puha a bőröm tőle!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 22.

ferike669

2014. október 16.

Szuper szuper és szuper!! :) Fehér a bőröm és problémás (hegesedik, sebesedik). Alapozót nem használok, mert mind eldugítja a bőröm, csak a Missha Signature BB krémet kenem fel, abból is a világosabb 21-es árnyalatot, mert 23-as már sötét. Rengeteg dolgot kipróbáltam, ami kicsit is passzol színben ehhez, de valamelyest mégis feldobja az arcom színét anélkül, hogy elütne a nyakamtól... eddig semmi sem találtam, ráadásul az orrom mellett és a T-vonalon nagyon csillog, zsírosodik a bőröm pár óra után... Végre megtaláltam ezt a MAC púdert, ami színben tökéletesen passzol, sőt kiemeli a bőröm, mintha tényleg porcelánból lenne de mégsem maszkszerű, sokkal inkább élettel teli és még a csillogás is eltűnt.. na jó... x óra elteltével talán picit a szemöldököm felett csillog, de akkor utána púderezek és ennyi... Vacilláltam a medium és a medium dark között, lévén hogy ennyire világos a bőröm, de a Westendben a kedves eladó lány segített, és így a medium dark-ot választottam, ami inkább sárgásabb, miközben a medium inkább rózsaszínesebb (az még jobban sápasztana), és mondhatom tényleg tökéletes lett az eredmény. Remélhetőleg nem fogja eldugítani a pórusokat. Eddig csupa 5-ös. (A Westendben a földszinten, jobb oldalon a Promod mellett találjátok a MAC boltot. Nagyon kedvesek és profik az eladók, ha akarod fel is kenik neked a kiválasztott terméket. A púder ára most 7500 Ft körül mozog)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 16.

szagica1981

2014. október 12.

Ha smink akkor nalam alapból 90%-ban Mac....az arcom sajnos még télen is zsírosodasra hajlamos(legalabbis a homlokom, bezzeg a vegtagjaimat kenegethezem extra szaraz,eleg erdekes 'faj'-ba tartozom;) a mac mattito puderrel ezt maximalisan kordaban tudom tartani....:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 12.

mokkalany

2014. szeptember 7.

A rengeteg Krémmániás és Youtube-os pozitív vélemény alapján néztem ki magamnak, miután az olcsóbb árfekvésűek közül egyik sem teljesített jól az állandóan fényesedő-zsírosodó bőrömön a párás, fülledt időben. Először egy Clinique alapozópúdert akartak rám sózni 10 ezerért, de még egy óráig sem tartott a mattító hatása. Így elzarándokoltam a Westend Mac üzletébe, és megvettem. Már most látom, hogy be fog válni, bár biztos ezt is igazgatni kell majd napközben, de már az is nyereség, ha csak 3 óránként. Megelőlegezem az 5 csillagot.

Friss: Ötösre is vizsgázott, még a tengerparti nyaraláson, tikkasztó mediterrán melegben is.

Angelcare: Szerintem nem lehet kapni Mac bolton kívül, de rémlik, hogy az egyik Douglas egy részét leválasztották Mac szekciónak, csak nem tudom, hogy végleg vagy átmenetileg - talán a Allee-ban. Nem tuti info!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 7.

jud

2014. augusztus 18.

én imádom, alapjáraton nem zsíros a bőröm, de nagyon izzadós vagyok,így nyáron ezerrel csillog a fejem, de ez egy csodaszer! biztos újraveszem4

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

dinnyus

2014. július 4.

Szerintem ez az egyetlen olyan púder, amely hosszú órákon át mattítja az arcot, elég drága, de megéri az árát, főleg nyáron :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 4.

Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.