MAC

Ár:   9100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   12 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Ria13, az összetevőket feltöltötte: Vicuska918, Módosítva: 2020. november 23.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Mattító púder, mely elsősorban a csillogó bőrre ajánlott.

moncsi29

2014. június 26.

Régebben írtam róla véleményt,akkor 3 csillagot adtam rá.
Most már szégyenlem magam érte.
Múlt héten púdert kellett vennem,és hirtelen ötlettől vezérelve ezt vettem meg.
És milyen jól tettem!Gyönyörű matt tőle a bőröm egész nap,és egyáltalán nem látszik hogy van rajtam púder.
A legvilágosabb illett a bőrszínemhez,de az eladó az egyel sötétebb medium darkot ajánlotta,mivel minimális a pigmenttartalma ez is tökéletes.
Eddig a Clinique stay matt púderét használtam,de ez sokkal jobb.Szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 26.

Régebben írtam róla véleményt,akkor 3 csillagot adtam rá.
Most már szégyenlem magam érte.
Múlt héten púdert kellett vennem,és hirtelen ötlettől vezérelve ezt vettem meg.
Eddig a Clinique stay matt púderét használtam,de ez sokkal jobb.Szerelem.

Trixi

Korcsoport: >54
2014. április 7.

Azt gondolom, hogy jól mattít, de persze nem életem végéig tart a mattság. 3-4 óra után már kissé csillog az orrom környéke, de nem vállalhatatlanul. Napközben azért érdemes 1-2-szer igazítani. A medium dark árnyalat, nevével ellentétben, viszonylag világos kategória nálam, egyáltalán nem látszik a bőrömön, és szerencsére a zsírosodással sem sötétül, én pont ilyet kerestem. A bőrhibáimra teszek egy pici korrektort, alapozót nem használok, csak egy kevés színtelen, natúr és vegán púdert teszek fel az egész arcomra,amely nagyon jót tesz az érzékeny bőrömnek, majd a T-vonalam lemattítom ezzel a púderrel, és ennyi. Ezzel a kombóval sikerül megoldanom az érzékeny és pirosodásra hajlamos, de T-vonalban extra zsíros bőröm vállalhatóvá tételét anélkül, hogy ezer réteg primert, alapozót, púdert, stb. kellene felhordanom, és kb. 2 perc alatt. Nem viszket tőle a bőröm, mint a legtöbb, jól mattító púdertől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. április 7.

Aaaudrey

2014. március 20.

Az itteni vélemények alapján már régóta ácsingóztam erre a púderre, mert kombinált bőröm, és leginkább a homlokom mindig kifényesedig, hiába a szuper alapozó egy időn után még annál is. A boltban ecsettel felvitték próbaképpen és csodát tett, gyönyörűen lemattította:) Valóban nem fed egyáltalán, épp ilyen kis csodaszerre volt szükségem! A Medium árnyalatot választottam ami világosabb a bőrömnél, de azt következő nagyon sötétnek tűnt és bár fedése nem igazán van, inkább a világos a jobb választás szerintem. Nagyon elégedett vagyok vele!!! :) Reggel alapozó után csak a homlokomra, orromra teszek picit, a problémás részekre. Nem mondom csodaszer és soha többet kifényeedés, melegben olykor délután már van, hogy picit fényesednik de közel sem annyira mitn korábban és ilyenkor elég egy picit a pamacssal rápaskolni és mintha mi sem történt volna:)
Tetszik a csomagolása, könnyű a pamaccsal dolozni, bár állítólag ecsettel kevesebbet vesz fel, takarékosabb azzal felvinni, de a táskámban vészhelyzetre, vagy ha még este megyek valahova szuper szolgálatot tesz:) Számomra megérte várni rá és beruházni rá végül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 20.

klaris171

2014. március 13.

Nyárra kerestem egy jó kis púdert és ezzel meg is kaptam. Ősztől tavaszig a normál bőröm egyáltalán nem csillog, nem használok rá púdert, de nyáron kell egy kis segítség. Egyszeri, reggeli használat megbírkózott a feladattal és van egy szép fedése is.
Apró negatívum, hogy brutál gyorsan fogyott, pedig én szinte képtelen vagyok bármit is kifogyasztani, de ennek meglepően gyorsan az aljára értem.
Ettől függetlenül és attól is, hogy talán nem az én bőröm az igazi célközönség, jár az 5 pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 13.

LenaL

2014. február 26.

Nincs ezzel semmi baj, egy standard púder. De nekem ugyanúgy frissíteni kell 4-5 (inkább 4) óránként, hogy matt maradjon az arcom. A puffancs-izé elég jól használható, bár ecsettel szeretem jobban felvinni. Nagyon-nagyon sokáig elég, és ez igazolja a kicsit borsosabb árát. Nem tudom azt mondani, hogy bármi bajom van ezzel a púderrel, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 26.

chatnoirrr

2014. január 10.

Imádom! Életmem első MAC terméke, úgy vártam, mint a messiást. Alig bírtam ki, hogy hazaérjek az Allee-ból :) Egyből, még kabátban-csizmában rohantam a fürdőbe, hogy kipróbáljam. Nem volt kéznél ecset, így a kis puffnival vittem fel, ami meglepően jól használható - oké, én a középkategóriás szivacskákhoz voltam szokva. :D Tökéletes lesz, ha valahol út közben kell frissíteni, amit mondjuk nem hinnék. Ma délelőtt 10kor vittem fel, délután ötkor még teljesen matt volt az arcom, sőt, még most is (este fél 11) csupán egy kis enyhe természetes fénylés látszik, ami még az utcára is teljesen vállalható kategóriába esne,s emmi olajos réteg, diszkógömbos összhatás. A csomagolás is teljesen igényes, nagyon tetszik. Semmi extra, kis egyszerű, letisztult külső, de érződik, hogy ez valami komolyabb. :) Csillagos ötös! Soha semmi más!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 10.

Cipriana

2013. december 15.

Nekem is a "medium dark" árnyalat van meg, ami valójában igencsak világos. A fedése nem a legerősebb, viszont a mattító hatása kiváló, nem fényesedik át a bőröm egyáltalán még nap végére sem. Csillagos ötös!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 15.

Lara5

2013. december 15.

Na megvettem végre ezt a kis csodát. Igazából egy hosszú előjátékhoz tudnám hasonlítani...vártam vártam, hogy megjöjjön a fizum, kellőképp felspannoltam magam, majd ahogy megérkezett a kis pénzecském, rohantam egyből egy MAC boltba és megvettem a púdert, majd padlógázzal hazaralliztam, beronygoltam az első tükörhöz a lakásba..(van egy pár) és kipróbáltam. Ééééés itt jön a katarzis....ez TÉNYLEG nem fed semmit és TÉNYLEG mattít! Olyan mint egy kis láthatatlan csodatevő, nem látod a bőrödön, mégis eltűnnek a fényes részek, voilá! A tartósságáról egyelőre nem tudok nyilatkozni, ahhoz többet kéne használnom, bár egy 4-5 órás borfesztiválozást kibírt, úgyhogy nem hiszem, hogy gond lesz vele. Ja és köszi Anna a tippet :)

Update: 3 hónapja vettem és az aljára értem???!!! Ez nem gáz? :( Azt gondoltam tovább fog tartani, pedig nem használom túl gyakran, napi egyszer max kétszer...brühühü:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 15.

j.szintuska

2013. november 30.

Nekem nem mattította jobban az arcom mint az olcsóbb társai ezért nem is veszem újra. Kb 2-3órát bír ki mint a többi pedig "csak" kombinált a bőröm...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 30.

rekag

2013. október 12.

Beszereztem én is ezt a púdert, méghozzá a medium dark árnyalatban. Nekem is elmondták az üzletben, hogy teljesen mindegy melyik árnyalatot választom, mert nincsen abszolút fedése, úgyhogy akár a legsötétebbet is elhozhattam volna. 7400 ft volt, szerintem sokáig elég lesz, mert jó kemény a púder és így az ecsetem nem vesz fel feleslegesen sokat belőle. Nagyon-nagyon jól mattít, én legalábbis meg vagyok vele elégedve. A BB krémem például rajtam kb. 2 óra után átfényesedik, de a blot púderrel 6 órán keresztül bírta, akkor kellett csak t-vonalon utánaigazítanom és újabb 5-6 órára le volt róla a gond. Nem okozott mitesszert, pattanást, nincs poros hatása. Egyszerűen egy láthatatlan olaj- és zsírfelszívó réteget alkot a bőrön. Én nagyon meg vagyok vele elégedve, úgyhogy jár neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 12.

Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.