MAC

Ár:   9100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   12 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Ria13, az összetevőket feltöltötte: Vicuska918, Módosítva: 2020. november 23.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Mattító púder, mely elsősorban a csillogó bőrre ajánlott.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

gyulzsuzsi

2013. szeptember 22.

Vééégre! Megvan a legtutibb mattító púder! Egy sminkes leányzó használta rajtam, s miután kellően tette a dolgát, beszereztem egyet. Drága ugyan, de ha azt nézem, hogy mennyi egyéb nem jól teljesítő púdert megvettem már - az ára többszörösét elköltve - nem sajnálom, mert ez végre működik! Persze max. egy igazítás kell a nap során, de ez az eddigi púderekhez képest fenomenális teljesítmény!
A felvitel mindenképp ecsettel javasolt, mert a kis puffni sokat vesz fel (korrigálásra persze jó).
Ja, a vőlegényem (azóta férjem) is ezt kapta az esküvői fotózásunk előtt, tehát pasibarát készítményről van szó! :)

S még valami: Hófehérkénél egy árnyalattal sötétebb vagyok, s tökéletesen jó a Medium Dark árnyalat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

lauran

2013. szeptember 2.

Egyelőre úgy tűnik, mindent visz. Remekül lefedi az állandóan ragyogó orromat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 2.

Egyelőre úgy tűnik, mindent visz. Remekül lefedi az állandóan ragyogó orromat.

Anna-

2013. július 16.

Már több mint egy hónapja használom, és tökéletes. Nagyon jól mattít. Biztos újra veszem, ha elfogy!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 16.

Pandácska

2013. június 20.

A legjobb mattító púder!!! Nincs igazán fedése, így a színválasztás nem akkora kihívás, nekem a médium árnyalat tökéletesen megfelel. Ha reggel ezzel fixálok, akkor napközben csak egyszer kell T vonalban megigazítani. Csillagos ötös!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 20.

lilla0506

2013. április 9.

Már nem egy tömböt elhasználtam belőle és nagyon szeretem. Nagyon jól mattít, egészen a nyári kánikuláig lehet használni, 35 fok felett azonban ez a termék is felmondja a szolgálatot. Én a dark árnyalatot használom belőle és ajánlani tudom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

turquoise_pianist

2013. január 26.

végül sok gondolkodás után megvettem a Váci utcában a Medium árnyalatot (a hulla arcomon a Light úgy nézett volna ki, mintha gésának öltöztem volna, nagyon durván fehér), egyelőre nagyon tetszik, természetes a hatása és nem érzem púderesnek, selymes tőle a bőröm. a mattító hatásától sokat várok, holnap fogom egész nap tesztelni, ha változást látok, jövök updatelni.

upd: nem vonok le csillagot, ugyanis nem ütött ki és nagyon szép finishe van, nem poros, nem hozza ki a szárazabb részeket de a zsírosodást annyira nem kontrollálta, mint gondoltam, hogy fogja. nem valószínű, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 26.

lokodilaura

2013. január 11.

hááát...megvettem, és eddig nagyon tetszik! az itthon kapható legvilágosabb árnyalatot (medium) vásároltam, és tökéletes a bőrszínemhez! szipiszupi :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 11.

cupcake

2012. december 21.

Sokáig gondolkoztam rajta, hogy megvegyem-e, de végül rászántam magam. Ezt nagyon jól tettem:). Kiválóan mattít, ha a nap végére át is fényesedik, akkor sem úgy nézek ki, mint aki olajjal kenegette a fejét, hanem csak olyan természetes fénye lesz. Nagyon tetszik benne, hogy áttetsző, így nem lehet vele túlzásokba esni, szép természetes lesz a végeredmény. Csupa jó dolgot tudok róla mondani. Egyetlen dolog ami nem tetszik benne, az a hozzá kapott szivacs, ami nagyon cuki, de sajnos az első tisztítás során szétment... Ennek ellenére ha elfogy, tuti újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 21.

lolesandro

2012. október 7.

Nagyon jó mattító púder minden fillért megér :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 7.

Nagyon jó mattító púder minden fillért megér :)

eszter85

2012. április 23.

Évek óta tart a szerelem! A legjobb mattító! Bár több színnek örülnék, mert azért többszöri igazítás után sötétít picit. Én a "dark" színűt használom, az eggyel világosabb (medium dark) nekem túl világos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 23.

Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.