MAC

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,09 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cressida, Módosítva: 2015. február 10.

Kiszerelés:   0,09 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Önhegyezős szemöldökceruza. Formáz, enyhén színez és sűrűbbé teszi a szemöldököet. Könnyű használni, nem kell hegyezni.

6 árnyalatban kapható.

Konczt

2016. december 3.

Nagyon hatékony szépen lehet vele rajzolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

Nagyon hatékony szépen lehet vele rajzolni.

doraorsolya

2016. november 8.

Én erre esküszök lassan egy éve! Már vagy negyedik alkalommal vettem újra, eddig mindig a Delianated árnyalatban használtam, de most véletlenül nem figyeltem vásárlásnál és a Lingeringet vettem meg. Hatalmas szerencsémre ez a szín még jobban bele tud olvadni a szemöldökömbe, még természetesebbnek tűnik. Egyetértek a kommentelőkkel, gyorsan fogy, de szerintem megéri beruházni rá. Nekem sose volt vele problémám, könnyen meg tudtam tanulni, hogyan is kell használni. A kozmetikusom ellátott pár extra tippel, és azóta boldog vagyok ezzel a termékkel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 8.

CamomilleRose

2016. augusztus 2.

Szépen lehet vele dolgozni, de azért kell vele gyakorolgatni, mire az ember belejön. Ez azt hiszem, hogy a nagyon puha állagából adódik, s az is, hogy iszonyatosan hamar elfogy. Nemhiszem, hogy valaha újra fogom venni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

sufnudli

2016. július 28.

Nem akkora durranás, ráadásul a nekem javasolt lingering túl vörösesen hat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 28.

Nem akkora durranás, ráadásul a nekem javasolt lingering túl vörösesen hat.

Sophie0727

2016. június 14.

Nekem két hónapja van meg a termék és még nem fogyott el. Törni egyszer tört, amikor leejtettem. Tökéletesen működik. Nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

ZitaNagy

2016. április 15.

ABH pomádé és szemöldökpúder ide-vagy oda, nekem kellett egy normális szemöldökceruza, mégpedig azonnal. Erre esett a választásom, mert vékony a hegye és végre nem vöröses barnáról van szó ("Spiked"). Mivel én csak a szemöldököm elejére szándékozok egyfajta vezérvonalként egyet-kettőt húzni, nagyon remélem, hogy egy darabig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 15.

KissQkta

2016. január 31.

Fantasztikus természetes szemöldököt lehet vele rajzolni. DE! Borzasztóan hamar elfogyott. A végén már igencsak töredezett is. Inkább visszatértem a jól bevált NYX szemöldökpúderemhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 31.

zseni

2016. január 20.

ezt a termeket vettem eddig a legtöbbször ujra, egyszerüen tökeletes! a fling arnyalat a legtermeszetesebb hatasu sötetszöke szemöldökre, nem tul sötet, nem tul vöröses, mint sok mas szemöldökceruza szine. hosszantarto, nagyon könnyen kezelhetö, es termeszetes hatasu. egyetlen hatranya, hogy amint mar sokan irtak, nagyon gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 20.

Jrsmn

2016. január 14.

Szerettem, de nekem a másik fajta ceruzájuk jobban bejött. Nekem ennek túl vékony a hegye. Ráadásul elég gyorsan elfogyott és törik is, hiába tekerek ki keveset. Nem rossz, de maradok a másik változatnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

MACBlack

2015. november 26.

Hatalmasat csalódtam...
Mint már említettem az előzőekben ezt a fajta ceruzát már több mint 4 éve használom.
Hatalmas szerelmem volt, mert precízen lehet vele dolgozni, mert vízálló, mert a színe tökéletes, mert nem kell a hegyezéssel bajlódni.
Egyszóval tökéletes!! VOLT!!!
Az igaz, hogy az évek alatt valahogy egyre kevesebb ideig bírta ( 2,5 hónap helyet csak 1-1,5 hónapig) de elnéztem neki mert annyira szerettem.

A Westend-i MAC üzletben vásároltam meg legutóbb. Egy pár hónapig most nem volt hozzá szerencsém, így nagy volt az öröm, hogy viszontlátjuk egymást.
Megint elkönyveltem magamban, hogy bár mintha az állaga is változott volna kicsit, még mindig a leges leg marad az összes szemöldökceruza között. (jó párat azért kísérletezésből kipróbáltam,de szinte origi állapotában tettem is el őket majd vettem elő újra ezt.) Na de a hatalmas örömöm nem tartott tovább kettő azaz 2!!!! hétnél, ugyanis egyszer csak nem engedte magát tovább tekerni, kifogyott. Nagyon furcsálltam a dolgot, mivel ez eddig soha nem fordult elő, hogy ilyen rövid időn belül kifogyna... Felhívtam a Westend-i MAC üzletet, ahol elmondtam a problémámat (hozzá tettem, hogy a krémmánián is többen említik meg, hogy kevesebb van benne...) és bár azt mondták mástól nem érkezett panasz ( szégyelljék magukat, nem olvassák az oldalt...) vigyem vissza és mindenféleképpen kitalálunk valami megoldást, az üzletvezető úgyis bent lesz aznap. Visszavittem, megnézték, hátraszaladtak majd minden további nélkül kaptam is egy vadonat újat, sőt még elnézést is kértek, Nagyon korrekt dolog volt! Rettenetesen örültem neki, hogy van egy új, mondván na ez már biztosan hűséges lesz hozzám megint vagy 1,5-2 hónapig. Mit mondjak.... Már a kitekerésnél azonnal tört a hegye, és a tegnapi napon kifogyott. Ismét 2 hétig bírta... Újra telefonáltam nekik. Azt mondták sajnos nem tudnak mit tenni az érdekemben már csak azért sem mert ugye egyszer kicserélték. A hölgynek elmondtam hogy mióta használom a ceruzát ( ezt a gépükben is követni tudják) mire azt válaszolta, hogy talán csak nem vált be nekem ez a fajta.... Na de kérem, amit közel fél évtizede használok az ne vált volna be??? Magam is viccesnek találtam ezt a kijelentést, de mivel nem nagyon tudott a hölgy segíteni csak annyit, hogy menjek be és nézzünk másik típust, feladtam. Megkérdeztem valahova tudok e nekik írni, hogy ilyen panasz van a termékkel már másodjára, de állítólag nincs ilyen lehetőség....
Ezért megtettem itt, remélem Ti nem jártok így.
Úgy döntöttem majd még egyszer megpróbálkozom vele, de az biztos, hogy egy másik MAC üzletből fogom venni, hátha ott nem selejtes...
Ha az utolsó esélyét is eljátssza, sajnos a hosszú hűséges éveinknek vége és újra elkezdhetek a tökéletes után kutatni. Remek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

Hatalmasat csalódtam...
Egyszóval tökéletes!! VOLT!!!

Ezért megtettem itt, remélem Ti nem jártok így.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate