MAC

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,09 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cressida, Módosítva: 2015. február 10.

Kiszerelés:   0,09 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Önhegyezős szemöldökceruza. Formáz, enyhén színez és sűrűbbé teszi a szemöldököet. Könnyű használni, nem kell hegyezni.

6 árnyalatban kapható.

vfejes

2015. november 24.

Jó Kis cerka, de semmi extra, valahogy én nem vagyok annyira hasraesve a MAC-től. Jó, de szerintem EL, Clinique jobb általában. Pozitívum: precízen lehet vele dolgozni, jó az állaga. Negatívum: szerintem ezért a mennyiségért rohadt drága, refillről (utántöltő) nem tudok, de talán az enyhítene a szívemen. Nagyon gyorsan fogy. A legvilágosabb színe is picit sötétebb nekem, mint szeretném, eredeti szőkének, más márka is meg tudta csinálni. Nem közepes, mert jó, de ha EL 4* lenne az ár miatt, akkor ez biztos kevesebb. Fél csillagot nem tudok adni :-P Ja, és tényleg törik, szóval óvatosan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 24.

Lills

2015. november 1.

Nagyon szeretem. Gyönyörűen lehet vele formázni a szemöldököt, nagyon egyszerű a használata, pont jó kis vékony a hegye és a színe is tökéletes (nekem a Lingerie-t javasolták). Tényleg gyorsan fogy egyébként, és drága is, pedig imádom a MAC cuccokat, általában azt mondom, hogy megéri, de ha tényleg el fog fogyni másfél-2 hónap alatt, akkor erősen el fogok gondolkodni rajta, hogy újravegyem-e. Pedig nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 1.

vonkavilmos

2015. május 14.

Vízálló, nem kell hegyezgetni, precíz és tökéletesen pigmentált. Egyetlen hibája, hogy gyorsan fogy, évek óta őt használom, de mintha mostanában tényleg gyorsabban fogyna.. Régen 4 hónap alatt fogyott ki, most pedig olyan 2. Nem tudom, hogy mi változhatott. Ettől függetlenül a termék tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 14.

Vica75

2015. március 21.

Botrány! Erősen gondolkodom, hogy visszaviszem.Alig tekerem ki, ennek ellenére letörik a hegye. Nem, nem nyomom rá erősen. Hiába a gyönyörű szín, túl sok bosszúságot okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 21.

hettiking

2015. február 16.

olyan a szemöldököm tőle mint a plakátokon! nem tudom hogy csinálták de tökéletesen fed ÚGY,hogy nem látszik h festve lenne!természetes hatású,az árnyalatai jól elvannak találva,ennél többet szemöldökceruzától ne várjon az ember! egy baj van csak vele------>függőséget okoz :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 16.

Trixi

2013. november 11.

A legvilágosabb árnyalatot használom, és nagyon szép, természetes eredményt lehet vele elérni, ami egy világos hajszínnél és világos szemöldökszínnél szerintem még fontosabb. Tartós, nem mászik szét sok óra után sem. Csodaszernek nem mondanám, vannak hasonló jó ceruzák, talán olcsóbban is. Tetszik, hogy nem kell hegyezni a reggeli rohanásban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 11.

Pandácska

2013. november 9.

Nagyon könnyű vele dolgozni, mivel a ceruza vékony és puha, többször át kell húzni egy területet, hogy látványos legyen (persze, ha nem nyomjuk nagyon rá, csak óvatosan szálazunk vele). Pont ezért nem kell tőle félni, hogy ordítóan rajzolt szemöldököt csinálunk vele. Nekem tartós is, amíg le nem mosom szépen a helyén marad. Egyedül az nem tetszik benne, hogy gyorsan fogy, de ezért nem fogok pontot levonni, inkább tartok itthon mindig egy tartalékot belőle. A Lingering árnyalatot használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 9.

guiltypleasure

2013. október 27.

A legalapabb kellék a sminkes dobozomban. Egyszerűen imádom!!!! A stud árnyalatot használom ami maga a tökély a fekete hajamhoz. Miután sikerült kiírtanom tiniként a szemöldököm (aminek persze most borzasztóan örülnék mert olyan dús volt, hogy bármilyen szemöldököt formázhatnék belőle, na mindegy..) megelégeltem a formátlan, elcseszett szemöldököm és szemöldökceruza kutatásba kezdtem. Először a spiked árnyalatát használtam, de az egy kicsit vöröses így váltottam a stud-ra. 2éve a leghűbb társam, soha nem váltanék másra. Tartós, szépen lehet vele dolgozni, 2-2,5 hónapig bírja 1db a napi akár többszörös használata mellett, ami ha nem is olcsó de megéri.
Azthiszem örök szerelem lesz a mienk! Természetesen 5* mi más?! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

Azthiszem örök szerelem lesz a mienk! Természetesen 5* mi más?! :)

GlamourAndStyle

2013. augusztus 15.

Szép a színe (én a szőkéknek valót használom a világosbarna szemöldökömhöz), természetes hatású, nem úgy néz ki, mintha zsírkrétával rajzoltam volna magamnak második szemöldököt és nagyon egyszerű használni. Először tartottam ettől az automata kiszereléstől, mert általában az ilyen ceruzáknak mindig tompa a hegye, de ezzel nagyon szép precízen lehetett dolgozni, vékony hegyű, egyszerű vele kontúrozni és "szálazni" is. Mint mondtam önmagában is tartós, de én MAC szemöldökzselével tartósítom is, így tényleg lerobbanthatatlan. Számomra egy hátránya van - és ezzel a márka másik, ceruzás-szemöldökfésűs változata nyert - méghozzá az, hogy a kiszerelése miatt sokkal gyorsabban fogy, mint egy ceruza.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

vizipók

2013. május 8.

A Lingeringet vásároltam meg, lehet hogy szépek a színei, meg könnyű használni, de nekem nem bírta fenn sokáig, pedig szemhèjalappal is kipróbáltam már kínomban.
Az a szomorú, szinte mindegyik olcsóbb hasonló termék tovább bírta fent.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

Az a szomorú, szinte mindegyik olcsóbb hasonló termék tovább bírta fent.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate